Filtras
DO YOU Photography nuotrauka Stilius, šukuosena ir grimas Giedrė Marcinonytė

~2016-07-18~

MAKIAŽAS PAGAL VESTUVINĘ SUKNELĘ - AR REIKIA DERINTI?

Kiekviena mūsų vestuvių dieną nori atrodyti tobulai, todėl visažistė Giedrė Marcinonytė šįkart dalinasi įžvalgomis apie tai, ar verta derinti makiažą prie suknelės, ar ne.

Neretai būsima nuotaka pati negali tiksliai pasakyti kokio konkrečiai makiažo vestuvėms norėtų. Tuomet labai padėtų vestuvinės suknelės nuotrauka ar bent jau trumpas pasakojimas kaip atrodo jos modelis.

Spalviniai makiažo gamai pasirinkti labai padėtų audinio skiautelė, nes dauguma šiuolaikinių nuotakų nesirenka visiškai balto audinio, tad taip būtų galima įvertinti šiltas tai ar šaltas atspalvis ir pagal tai derinti akių šešėlių ar lūpų dažo spalvas, kad spalvos tarpusavyje derėtų.

Pati suknelė neretai ir diktuoja koks turėtų būti nuotakos makiažas. Manau, jog labai svarbu ne tik kiekviena detalė atskirai, tačiau bendras jaunosios įvaizdis kaip visuma, todėl makiažas neturėtų iškristi iš bendro konteksto:

- Jei vestuvinės suknelės siluetas griežtas - puikiai tiks švarus grafiškas akių pravedimas.

- Lengvai besiplaikstančiai suknelei - švelnus dūmas.

- Jei atsiranda kažkokios spalvinės detalės, kaip kad smaragdiniai auskarai ar auksinė apyrankė - galima spalvą įvesti ir į patį makiažą.

- Prie suknelės derinate raudonus batelius? Kodėl nepasirinkus raudono lūpų dažo? Tai akcentas neparastai gražiai atrodantis fotografijose,

- Vestuvinės suknelės taip pat gali atitikti tam tikrą laikmetį ar turėti konkretų stilių, tad reiktų atkreipti dėmesį į tai kada derėtų rinktis burgundiškas lūpas, o kada užteks kuo natūralesnio grimo.

DO YOU Photography nuotrauka
Stilius, šukuosena ir grimas Giedrė Marcinonytė

 

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader