Filtras
Mantas Petruškevičius ir Rūta Gajauskaitė LE RINA mados namai

~2014-06-02~

M.PETRUŠKEVIČIAUS PATARIMAI NUOTAKOMS

Verslininkėms ir įvairioms žinomoms ponioms savitą stilių padedantis susikurti stilistas Mantas Petruškevičius savo žiniomis dalinosi ir su savo vestuves planuojančiomis kaunietėmis. Ketvirtadienį M.Petruškevičius išbandė naują amplua - tapo vestuvinių suknelių salono “Le Rina” patarėju, kuris padėjo visoms norinčioms būsimoms nuotakoms išsirinkti vestuvines sukneles.

R.Gajauskaitės vestuvės - laukiniame paplūdimyje

Viena iš jo papuoštų nuotakų tapo ir Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė, grožio konkursų laimėtoja ir dailininkė Rūta Gajauskaitė. Mantas jai išrinko ilgas klasikinio stiliaus baltą “Le Rina” mados namų dizainerių sukurtą suknelę. 

“Esu didelis elegancijos gerbėjas, o Rūtai ypač tinka klasikinės, paprastų siluetų, neperkrautos suknelės”, - savo sprendimą paaiškino stilistas.

Paklausta, ar jau galvoja apie vestuves - 25-erių R.Gajauskaitė prisipažino, kad nors vestuvių datos dar nesuplanavusi, mintys apie šeimą jau yra: “Turiu planą iki 30-ties susilaukti dviejų vaikų, tad... vestuvės tikrai netolimoje ateityje.”

 Rūtos draugas yra kito tikėjimo, todėl gražuolė svarsto apie civilinę santuoką laukiniame gamtos kampelyje. “Norėčiau vestuvių paplūdimyje, su artimiausiais žmonėmis ir pasipuošusi balta, ilga truputį romantinio stiliaus suknele”, - atviravo mergina.

Nuotakos tampa blizgučių vergėmis

Daugeliui merginų vestuvės yra ne tik džiaugsmas, bet ir beribis stresas, nes visos nori atrodyti tobulai ir dažnai persistengia. Stilistas Mantas kiekvienai merginai parinko suknelę, kuri jo manymo labiausiai tinka prie jos stiliaus ir figūros. 

“Buvo labai įdomu derinti suknelės skirtingoms merginoms. Daugeliui jų siūlau tai, kas man pačiam gražu ir atrodo amžinai madinga - klasikines sukneles. Juk nesinori žiūrėti į nuotraukas po 20 metų ir dėl to raudonuoti. Tiesa, visos merginos nori būti princesėmis, todėl mano pagrindinis patarimas - mielosios, nepersistenkite su blizgučiais ir papuošimais,” - teigė Mantas.

Iš viso M. Petruškevičius patarė beveik dviem dešimtims nuotakų, kurių vienos prie altoriaus jau žengs vos po keletos savaičių.

Mados namus "Le Rina" Kaune rasite Kęstučio g. 58, Vilniuje - Juozapavičiaus g. 9A.

www.lerinashop.lt

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader