Filtras
Ramunė Piekautaitė vestuvinė suknelė

~2013-09-24~

RAMUNĖ PIEKAUTAITĖ pataria: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĘ SUKNELĘ

Plevenančios, plazdančios ir nuostabiai elegantiškos vestuvinės suknelės yra lyg vizitinė dizainerės Ramunės Piekautaitės kortelė. Aprengusi ne vieną dešimtį ar net ne šimtą nuotakų, Ramunė dalinasi savo įžvalgomis ir patarimais kokia turėtų būti nuotakos vestuvinė suknelė.

“Visada lengviausia dirbti su nuotakomis, kurios jau žino šventės idėją, metų laiką, vietą ir kitus dalykus. Tuomet lengviau pasiūlyti suknelę, kuri labiausiai tiks nuotakai ir papuoš šventę.

Mums kiekviena nuotaka yra lyg atskira istorija - tiek meilės, tiek ir gyvenimo, todėl pasakyti, kaip turi atrodyti tobula nuotaka neįmanoma”, - pasakojo Ramunė.

Kaip vyksta darbas?

Sausio mėnesį jau yra aišku daugelis užsakymų, todėl jeigu norite suknelę siūtis Ramunės Piekautaitės mados namuose - nedelskite.

“Aš sukuriu tendencijas, keletą modelių, dekoro motyvus, formas, parenku audinius. Tuomet stilistės dirba su kiekviena nuotaka asmeniškai. Po pokalbių ir diskusijų jos individualizuoja mūsų mados namų kūrinius.

Dažnai nuotakos svajoja apie vieną vestuvinę suknelę, bet pasimatavusios kitokio modelio nustemba kaip ji joms tinka. Nors pakeisti modelį siūlome tik tada, kai matome, kad klientės pasirinktas variantas nėra pats geriausias. Kartais tenka net ir atsisakyti bendradarbiavimo, jei matome, kad klientės svajonės neatitinka mados namų stilistikos. Dažniausiai nuotakos jau būna susipažinusios su mūsų kolekcijomis."

Kokios naujovės?

“Pastebiu, jog nuotakos labiau eksperimentuoja su spalvomis ir nebijo “įsileisti” kitos spalvos”, - teigė R.Piekautaitė. Jai yra tekę kurti sukneles net ir su juodais aksesuarais, kurių lietuvės taip dažnai baidosi.

“Taip pat pastebiu, jog po vidurnakčio vieną keičia kita vestuvinė suknelė. Populiarėja tradicija užsisakyti dvi - vieną iškilmingesnę ceremonijai ir oficialiai šventės daliai, o kitą šokiams ir kitoms linkmybėms. Jeigu prieš keletą metų tokių nuotakų būdavo viena kita, dabar jau taip daro daugelis”, - pastebėjo dizainerė. Kelnių komplektus merginos užsisako vis dar labai retai.

Aksesuarai - kokie?

Nuotakos dažnai klausia dizainerės nuomonės ir dėl aksesuarų - kokią šukuoseną, makiažą derinti ar net kokią puokštę rinktis.

“Nėra tokios rūšies gėlių, kurias visada rekomenduočiau nuotakai. Svarbiausia, tik dydis. Aš nemėgstu didelių puokščių. Jos nepatogios nuotakai, be to - užstoja suknelę”. Ramunė prisiminė atvejį, kuomet buvo suderinta viena puokštė, bet realybėje ji išvydo visai kitą: “Tuomet radome pirmosios pamergės ar liudininkų atneštas gėles, tai buvo bijūnai, greitai apsukome kaspinu ir įteikėme nuotakai. Atrodė tikrai gerai”.

Auksinis Ramunės patarimas:

“Visuomet siūlau rinktis vieną vedančią detalę, kuri ir bus visos išvaizdos akcentas. Tai gali būti labai įspūdingi papuošalai, tuomet vestuvinė suknelė bus lyg akompanimentas jiems.  Jeigu vestuvinė suknelė yra maža, prigludusi, tuomet nuotaka gali rankose laikyti rožių ilgais kotais perrištų kaspinu puokštę ir atrodys stulbinančiai elegantiškai.”

dizainerė Ramunė Piekautaitė

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader