Filtras
Vera Wang vestuvinė suknelė

~2013-09-17~

VERA WANG: 10 patarimų nuotakai

Tai turbūt garsiausia pasaulio vestuvinių suknelių dizainerė, kurios suknelių į užsienį įsigyti važiuoja ir Lietuvos nuotakos.

1. Svarbiausia - patogumas. Tu privalai vestuvių dieną jaustis ir atrodyti patogiai, kuomet eisi link altoriaus. Jeigu taip pasijusi, tuomet spinduliuosi pasitikėjimu, kuris pavers tave pačia gražiausia nuotaka.

2. Parodykite savo stilių. Nustatyk vestuvių dienos akcentus ar temą, kurie tave lydės tą dieną. Vestuvinė suknelė (siluetas, detalės, proporcijos) taip pat turi prie viso to derėti.

3. Nuo galvos iki pirštų galiukų. Pasirūpink ne tik suknele, bet ir visa išvaizda - suknele, galvos papuošalais ar nuometu, puokšte, papuošalais ir vestuvių bateliais. Žinoma, taip pat ir makiažu. Kartais nuotakos visą energiją skiria sukneles paieškoms užmiršdamos kitus aksesuarus.

4. Pagalvok apie puokštę. Kai eisi iš proto dėl nuometo (o tai, tikrai bus),  tuomet neišsišok su puokšte. Gėlių dėrinys, kuris yra per didelis ar per rėksmingas nukreips visą dėmesį nuo nuometo, o ar tu to nori? Gėlėms galioja taisyklė - mažiau yra geriau.

5. Ilgis. Pasirūpink, jog einant link altoriaus užkliuvusi ant suknelės krašto neparkluptum. Ilga vestuvinė suknelė turi uždengti batus, bet jų noselės turi kyšoti, tuomet neužlipsi ant krašto.

6. ĮLIPK Į SUKNELĘ... Nesvarbu koks siluatas, pečių linija ar pūstumas, bet svarbiausia - įlipk į ją ir tik nebandyk (kartoju, NEBANDYK) rengtis jos per galvą. Patikėkit, raudoną lūpdažį išvalyti yra labai sunku...

7. Būk graži. Apgalvok kokio norėsi makiažo ir nepulk į kraštutinumus. Vestuvės yra ne laikas atrodyti kaip nors kitaip ar išbandyti ką nors naujo. Parodyk kokia esi. Asmeniškai aš net nemėgstu ryškiai raudono lūpdažio prie baltos suknelės...

8. Neišsišok su batais. Aš labiau mėgstu paprastesnius vestuvių batelius. Taip pat geras pasirinkimas bateliai uždaru priekiu. Pasirinkus labai išskirtinius batelius kyla pavojus nukreipti dėmesį nuo suknelės.

9. Juoda balta. Manau labai svarbu turėti bent kelias juodai baltas vestuvines nuotraukas. Tai amžinai stilinga.

10. Mėgaukis momentu. Kai ceremonija baigsis, nebėk nuo altoriaus. Išsaugok atmintyje momentą. Prisimink, jog svečiai didžiąją laiko dalį praleido žiūrėdami jums į nugaras.

Parengta pagal WWD. Suknelės iš Vera Wang 2014 pavasario kolekcijos. 

1582986903sukneliu_tendencijos_nuotrauka.lt.jpg

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS 2020

Lanesta vestuvinė suknelė Mon Cheri

IDEALIOS ITALIŠKOS VESTUVINĖS SUKNELĖS LANESTA

Laikui nepavaldūs nėriniai - OPTIMA FORMA

LAIKUI NEPAVALDŪS NĖRINIAI

Carolina Herrera vestuvė suknelė

KAIP KURIAMA VESTUVINĖ SUKNELĖ?

Vestina vestuvinė suknelė

VESTUVINĖ SUKNELĖ UŽ NUOMOS KAINĄ: 10 PATARIMŲ KODĖL JĄ VERTA PIRKTI

Vestuvinės suknelės kaip išsirinkti - patarimai iš parodos

VIDEO: Vestuvinių suknelių tendencijos ir patarimai kaip išsirinkti

Valentin Yudashkin vestuvinė suknelė

Pribloškiančios V.YUDASHKIN vestuvinės suknelės

Daugiau
naujienų

ajax loader