Filtras
Vera Wang vestuvinė suknelė

~2013-09-17~

VERA WANG: 10 patarimų nuotakai

Tai turbūt garsiausia pasaulio vestuvinių suknelių dizainerė, kurios suknelių į užsienį įsigyti važiuoja ir Lietuvos nuotakos.

1. Svarbiausia - patogumas. Tu privalai vestuvių dieną jaustis ir atrodyti patogiai, kuomet eisi link altoriaus. Jeigu taip pasijusi, tuomet spinduliuosi pasitikėjimu, kuris pavers tave pačia gražiausia nuotaka.

2. Parodykite savo stilių. Nustatyk vestuvių dienos akcentus ar temą, kurie tave lydės tą dieną. Vestuvinė suknelė (siluetas, detalės, proporcijos) taip pat turi prie viso to derėti.

3. Nuo galvos iki pirštų galiukų. Pasirūpink ne tik suknele, bet ir visa išvaizda - suknele, galvos papuošalais ar nuometu, puokšte, papuošalais ir vestuvių bateliais. Žinoma, taip pat ir makiažu. Kartais nuotakos visą energiją skiria sukneles paieškoms užmiršdamos kitus aksesuarus.

4. Pagalvok apie puokštę. Kai eisi iš proto dėl nuometo (o tai, tikrai bus),  tuomet neišsišok su puokšte. Gėlių dėrinys, kuris yra per didelis ar per rėksmingas nukreips visą dėmesį nuo nuometo, o ar tu to nori? Gėlėms galioja taisyklė - mažiau yra geriau.

5. Ilgis. Pasirūpink, jog einant link altoriaus užkliuvusi ant suknelės krašto neparkluptum. Ilga vestuvinė suknelė turi uždengti batus, bet jų noselės turi kyšoti, tuomet neužlipsi ant krašto.

6. ĮLIPK Į SUKNELĘ... Nesvarbu koks siluatas, pečių linija ar pūstumas, bet svarbiausia - įlipk į ją ir tik nebandyk (kartoju, NEBANDYK) rengtis jos per galvą. Patikėkit, raudoną lūpdažį išvalyti yra labai sunku...

7. Būk graži. Apgalvok kokio norėsi makiažo ir nepulk į kraštutinumus. Vestuvės yra ne laikas atrodyti kaip nors kitaip ar išbandyti ką nors naujo. Parodyk kokia esi. Asmeniškai aš net nemėgstu ryškiai raudono lūpdažio prie baltos suknelės...

8. Neišsišok su batais. Aš labiau mėgstu paprastesnius vestuvių batelius. Taip pat geras pasirinkimas bateliai uždaru priekiu. Pasirinkus labai išskirtinius batelius kyla pavojus nukreipti dėmesį nuo suknelės.

9. Juoda balta. Manau labai svarbu turėti bent kelias juodai baltas vestuvines nuotraukas. Tai amžinai stilinga.

10. Mėgaukis momentu. Kai ceremonija baigsis, nebėk nuo altoriaus. Išsaugok atmintyje momentą. Prisimink, jog svečiai didžiąją laiko dalį praleido žiūrėdami jums į nugaras.

Parengta pagal WWD. Suknelės iš Vera Wang 2014 pavasario kolekcijos. 

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader