Filtras
Egidijus Rainys vestuvinė suknelė

~2013-09-11~

VESTUVINĖ SUKNELĖ: SU KUO EITI RINKTIS? Pataria dizaineris E.RAINYS

Rodos, klausimas paprastas ir savanorių daryti tai yra labai daug, bet norime priminti, jog vestuvinė suknelė yra ta, su kuria turite ir norite atrodyti tobulai. O kieno nuomonė yra ne tik svarbiausia, bet ir vertingiausia? Susitikęs su daugybę nuotakų dizaineris Egidijus Rainys žino, kas geriausiai patars renkantis vestuvinę suknelę:

Tik ne su drauge!

Tai pats blogiausias dalykas. Atminkite, jog draugės renkasi suknelę sau, o ne jums. Jos turi savitą skonį ir galvoja, jog joms labiausiai tinkantys dalykai, tiks ir jums. Taip nėra! Dar blogiau, kai mergina atsiveda penkias šešias drauges. Jos visos sako visiškai skirtingus dalykus, o būsima nuotaka absoliučiai sutrinka.

Tai su kuo?

Geriausia ateiti vienai, o jei norite kompanijos - pasikvieskite mamą arba sesę. Jos geriausiai jus pažįsta ir gali išsakyti nuoširdžią nuomonę jums nepataikaudamos. Žinoma, kartais su mamomis irgi būna bėdos, nes jos nori realizuoti savo neišsipildžiusias svajones.

Prisiminkite, jog suknelei išsirinkti nereikia didelės kompanijos.

Be to, puikiai tinka ir vyriška kompanija. Galite net ateiti su būsimu vyru - jis patars besirenkant, o galutinio rezultato nepamatys.

Puiku, jei turite labai gerų draugų vyrų. Neseniai nuotaka atsivedė draugą, kuris pats neseniai vedė. Labai gerai patarė!

Dizaineris Egidijus Rainys

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader