Filtras
Vestina vestuvinė suknelė

~2016-10-21~

VESTUVINĖ SUKNELĖ UŽ NUOMOS KAINĄ: 10 PATARIMŲ KODĖL JĄ VERTA PIRKTI

Vos pradėjusios planuoti vestuves merginos susiduria su didžiuliu galvos skausmu - vestuvine suknele. Rodos, džiaugsmas, išsirinkti pačią nuostabiausią, gražiausią ir tobuliausią suknelę, tampa didžiuliu vargu. Juk pirmasis ir pats didžiausias sprendimas - ne kokią suknelę išsirinkti, bet ar ją nuomotis, ar pirkti.

Mados namai “Vestina”  dalinasi 10 patarimų kodėl geriau suknelę geriau įsigyti, nei nuomotis.

1. Pirkti galima už nuomos kainą

Daugelis būsimų nuotakų labiausiai pergyvena dėl kainos. Lietuvoje vis dar populiarus mitas, kad nuomotis dėvėtą suknelę yra daug pigiau, negu ją nusipirkti naują. “Vestina” mados namai pristato vestuvines sukneles, kurių kainos prasideda nuo 300 Eur. O didžiuosiuose miestuose žinomų gamintojų nuomos salonuose suknelės nuoma gali atsieiti ir 1000 Eur. Todėl verta pasidomėti naujų vestuvinių suknelių kainomis, nes vėliau ją apsivilkus - bent už pusę kainos tikrai parduosite kitai nuotakai ir 50% sumos jums grįš!

2. Būsite pirmoji ją apsivilkusi

Vestuvės, tai toks slenkstis, kurį peržengus pradedate naują gyvenimo etapą. Kodėl jo nepasitikus su nauja suknele? Kiekviena mergina žino tą nepakartojamą jausmą, kai apsivelkate naują drabužį pirmą kartą - jausitės šviežia, gaivi ir lyg nauja!

3. Turėsite vertybę

Savo vaikams ir proanūkiams dažnai pasakosite kaip jūs su tėčiu susitikote, pamilote vienas kitą ir ištarėte vienas kitam TAIP. O kai įrodymas, šios nepaprastos akimirkos yra jūsų senoji vestuvinė suknelė - ilgai kabėjusi spintoje ji galbūt papuoš jūsų dukrą ar marčią per vestuves, o gal jos panaudos tik jos audinio skiautelę, bet tai jau bus relikvija, perduodama iš kartos į kartą.

4. Sukurta specialiai jums

Nuomos salonuose jums tvirtins, kad suknelę pataisys pagal jūsų figūrą. Žinoma, taip kaip pataisė dar prieš tai penkios buvusioms nuotakoms. O “Vestina” pasiūs suknelę specialiai jums pagal jūsų individualius išmatavimus. Suknelė nesmuks, jūs už jos nekliūsite ir atrodysite tikrai nepriekaištingai. Ar žinojote, jog itin skubiu atveju suknelę galima pasiūti net per kelias dienas? Patikėkite “Vestina meistrais!

5. Turėsite laiku

Nuomodamos vestuvinę suknelę ją atsiimsite prieš pat vestuves, o įsigydamos - galėsite turėti tada, kad jau jums norėsis ir bus patogu. Tuomet visad planuodamos, derindamos detales turėsite suknelę prieš akis ir galėsite priderinti aksesuarus prie jos. O nuomojant reikės įsivaizduoti suknelę ir taip pavyzdžiui įsigyti batelius ar papuošalus. Turėti suknelę iš anksto puiku, jeigu planuojate priešvestuvinę fotosesiją tam, kad per vestuves būtų mažiau vargo. Nuomotis dukart suknelę tikrai per didelė prabanga.

6. Nebaisu sugadinti

Pripažinkime, kad gali taip atsitikti, jog per jūsų vestuves lis, bus šlapia ir suknelė gali stipriai nukentėti. Taip pat galite netyčia užkliūti, apsipilti ir dar bala žino kas atsitikti. Už nuostolius, kurie atsitiks nuomotai suknelei, reikės mokėti atskirai ir ta suma gali būti ne šimtas ar du šimtai litų... Jeigu kažkas atsitiks jūsų nuosavai suknelei - niekas už tai nepaprašys jokių pinigų.

7. Išsirinkite su draugėmis

Tiek nuomos salonos, tiek ir parduotuves gali aplankyti su draugėmis - reikės skirti dieną ar kitą, nepagailėti kojų, automobilio parkavimui pinigų ir apžiūrėsi viską. “Vestina” siūlo Lietuvoje naujovę - rinktis vestuvinę suknelę namuose! Pasikviesk draugių, atšaldyk šampano, braškių ir atvažiuoja salono stilistė su glėbiu įvairiausių suknelių. Matuojiesi namų aplinkoje, gali iškart išbandyti įvairiausius batelius, aksesuarus ir net šukuosenas. Patogu? Ir ne tik! Tai ir labai smagu.

8. Iškart priderinkite aksesuarus

Neteks bėgioti dar po kelis nuomos salonus, kad rastum norimą nuometą ar originalų plaukų aksesuarą. “Vestina” dizaineriai iškart pasirūpino, kad jų būtų didžiulis pasirinktimas  įvairiausiems skoniams. Patinka nuometas, bet ilgokas? Be jokių problemų meistrai tau jį patrumpins. Norėtum papildomos gėlės prie suknelės liemens? Jau yra!

9. Susikurk originalų stilių

Nuomos salonuose vestuvinė suknelė kokia yra, tokia ir bus - siuvėja pataisys pagal tavo išmatavimus ir viskas. “Vestina” salonas siūlo būti originalesniai - jeigu patiko vienos suknelės korsetas, o kitos - sijonas, viską galima suderinti! Iš kelių suknelių susikomplektavusi vieną būsi unikaliai atrodanti nuotaka.

10. Jauskis nuostabiai

Iš tiesų, nesvarbu, suknelę pirksi ar nuomosis, svarbiausia jaustis nuostabiai. Tai svarbiausia ir įsimintiniausia tavo gyvenimo diena, todėl šypsokis, atsipalaiduok ir leisk sveikinimams apsupti tave - taip elgdamasi atrodysi nepriekaištingai ir tobulai su bet kokia suknele!

"Vestina" mados namai - J.Basanavičiaus g. 23, Vilnius.

www.vestina.lt

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader