Filtras
Vestuvinių suknelių tendencijos Vera Wang vestuvinė suknelė

~2014-05-08~

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS 2014-2015

Niujorke praūžė tradicinis renginys “NYC Bridal Market”, kurio metu pristatomos naujausios esamos ir būsimos vestuvinės tendencijos - garsiausi dizaineriai pristato vestuvines sukneles, aksesuarus, vestuvinius batelius, pamergių sukneles ir jaunikio aprangos madas. Šįkart pristatome vestuvinių suknelių tendencijas, kurios mus pasivys gal ne šiemet, bet po metų ar kitų tai tikrai.

Blizgesys

Prabangaus satino atspindžiai vestuvinėse suknelėse atrodo pribloškiamai. Dizaineriai siūlo šias sukneles siūti ne tik iš balto audinio, bet ir nepamiršti šampano, dramblio kaulo ar net tamsesnės rusvos atspalvių. Šioms suknelėms nebereikia jokių papildomų blizgučių, nes jos žėri jau iš tolo.

Jenny Packhman

Kenneth Pool

Graikų deivės

Primena 20 amžiaus pradžios sukneles, kurios rodos minimalistinės, bet taip pat papuoštos įvairiomis detalėmis. Jeigu nori jaustis deive lyg iš “Didžiojo Getsbio” filmo - tokio stiliaus suknelė tau tikrai patiks.

Jenny Packhman

Jenny Packhman

Jenny Packhman

Jenny Packhman

Minimalizmas

Visai priešingai pirmosioms tendencijomis kiti dizaineriai siūlo į vestuvinę suknelę pažvelgti labai paprastai -  šios suknelės turi labai mažai pagražinimų, siluetas irgi niekuo neypatingas, bet vaizdas gniaužia kvapą. Tiesa, tokių suknelių audiniai tikrai ne nuomos salonams...

Pronovias

Pronovias

Oscar de la Renta

Oscar de la Renta

Krentančios suknelės

Daugybė dizainerių siūlo rinktis rodos tuoj nukrisiančias, slystančias vestuvines sukneles, kurios laikosi tik ant plonų petnešėlių. Siluetas paprastas, bet papuošimų nemažai. Tokia suknelė tiks nuotakoms, kurios nori parodyti savo viršutinės kūno dalies tobulumus. 

Vera Wang

Elizabeth Fillmore

Theia

Elizabeth Fillmore

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader