Filtras
1582986903sukneliu_tendencijos_nuotrauka.lt.jpg

~2020-02-29~

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS 2020

Šiais metais tuoktuves planuojančios nuotakos neabejotinai naršo dizainerių, mados tematikos tinklapiuose ieškodamos naujausių vestuvinių suknelių tendencijų. Pripažinkime, net tos, kurios ištikimos klasikai, pasidomi, kas gi madinga jų tuoktuvių metais. Palengvinsime Jums dalią – vienoje vietoje pateikiame karščiausias šių metų vestuvinių suknelių tendencijas!

Pūstos rankovės

Elegancija, puošnumu spinduliuojančios pūstos rankovės nekurs pernelyg princesiško įvaizdžio, jei bus derinamos su tokiais dizaino aspektais kaip apnuoginti pečiai, žemiau pečių prasidedančios rankovės, rankovės iš audinių, spinduliuojančių lengvumą, plastiką ir eleganciją.

Skeltukai

Suknelės šonuose esantys skeltukai madingi ir šias metais, todėl drąsiai kurkite romantišką, moterišką, žavingą ir gundantį įvaizdį. Skeltukai tinka daugeliui suknelių modelių. Kūno linijas išryškinančiai suknelei jie suteiks dar daugiau seksualumo, o daug tiulio turinčias suknelės sijonui – paslapties ir žavesio.

Pečiai

Pečius šiemet siūloma apnuoginti, išryškinant kaklą bei viršutinę krūtinės dalį. Apnuoginti pečiai dera prie daugelio suknelių siluetų.

Iškirptė

Kalbant apie iškirptę, tai šiemet madingi kontrastingi pasirinkimai – neprašausite pro šalį pasirinkę suknelę su paslėpta iškirpte arba, atvirkšiai, su itin gilia.

Derinys su kelnėmis

Ši tendencija gaji jau ne pirmus metus, bet siekdami įpūsti šiokių tokių naujovių dizaineriai siūlo tam tikrų naujų detalių, pavyzdžiui, nėrinių rankovės, platus stilingas diržas ar net kelnes keičiantys dailūs šortukai!

Detalės iš plunksnų

Plunksnas vestuvinių suknelių dizaine matome jau ne pirmus metus. Siekdami efektingumo ir naujovių dizaineriai siūlo drąsius sprendimus – nebijoti plunksnų naudoti kuo daugiau, pavyzdžiui, rinktis jomis dekoruotą visą suknelės sijoną. Tokiu atveju ši stilinga detalė tikrai neliks nepastebėta.

Karoliukų „lietus“

Tarsi lietučiu krintančios karoliukų kaskados atrodo nepaprastai įspūdingai ir elegantiškai. Nors karoliukais dekoruoti sukneles nėra naujiena, bet „lietučio“ detalė bus tai, ko trokšta klasikos ir originalumo dueto gerbėjos.

Nebijokite ryškių spalvų

Nesakome, kad balta, kreminė, dramblio kaulo spalva nebemadinga – anaiptol, jos visuomet bus populiarumo viršūnėse. Bet mados žinovai siūlo nevengti ir ryškių, gilių spalvų, norinčioms išskirtinio įvaizdžio. Šiais metais stilingiausiųjų laurai tenka metų spalvai klasikinei mėlynai bei pistacijų spalvai.

Lanesta vestuvinė suknelė Mon Cheri

IDEALIOS ITALIŠKOS VESTUVINĖS SUKNELĖS LANESTA

Laikui nepavaldūs nėriniai - OPTIMA FORMA

LAIKUI NEPAVALDŪS NĖRINIAI

Carolina Herrera vestuvė suknelė

KAIP KURIAMA VESTUVINĖ SUKNELĖ?

Vestina vestuvinė suknelė

VESTUVINĖ SUKNELĖ UŽ NUOMOS KAINĄ: 10 PATARIMŲ KODĖL JĄ VERTA PIRKTI

Vestuvinės suknelės kaip išsirinkti - patarimai iš parodos

VIDEO: Vestuvinių suknelių tendencijos ir patarimai kaip išsirinkti

Valentin Yudashkin vestuvinė suknelė

Pribloškiančios V.YUDASHKIN vestuvinės suknelės

Daugiau
naujienų

ajax loader