Filtras
Metodas, kaip pasinaudoti tualetu su vestuvine suknele

~2016-06-30~

KAIP APSILANKYTI TUALETE SU VESTUVINE SUKNELE?

Įsivaizduok, atrodai lyg tikra princesė - su balta pūsta suknelė, puikia šukuosena, makiažu, o vestuvės tobulos. O ar pagalvojai apie tokias „smulkmenas“, kaip reiks taip išsipusčius apsilankyti tualete? Žinoma, daugelis nuotakų stengiasi riboti skysčių kiekį ir kentėti, kiek įmanoma, bet ar tikrai verta dėl to gadintis nuotaiką? Dalinamės patarimais ir idėjomis, kaip reikėtų spręsti šiuos rimtus (ir ne tik) reikalus.

Pamergių pagalba

Pamergės, tai nuotakos pagalbininkės, kurios ne tik turi atsargines pėdkelnes, padeda sutvarkyti nuometą, bet ir padeda apsilankyti privačiose vietose, tokiose, kaip tualetas.

Tikime, kad į pagalbą išsirinkai artimas drauges, todėl nebus kuklu paprašyti palaikyti šimtus klosčių satino, kol nusilengvinsi. Dvi pamergės, keturios poros rankų ir viena raustanti nuotaka :)

Kaip tai daryti? Pirmiausia, pasirūpinkite didesniu tualeto kambariu, nes jums trims reikės vietos. Yra keletas technikų, kaip galima pasinaudoti tualetu nenusivelkant vestuvinės suknelės. Jeigu vilkite sudėtingai suveržtą korsetą ar suknelę su daug sagučių, patogiausia paprašyti pamergių iš abiejų pusių kaip įmanoma anksčiau pakelti sijoną. Jeigu bijote labai suglamžyti, ant tualeto sėskite veidu atsisukusi į bakelį (sieną).

Jeigu įmanoma nusirengti per protingą laiką, pasirinkite švarią vietą ir nusivilkite, palikite pamergėms ją pasaugoti. Tuomet naudojimasis tualetu bus daug malonesnis.

Metodas su šiukšlių maišu

Skamba baisiai, bet tai labai patogus būdas pasinaudoti tualetu vienai, kurį radome svetainėje offbeatbride.com. Tiesa, skirtas tik suknelėms, kurių sijonai neturi lankų ir nėra labai standūs. Pasirūpinkite dideliu šiukšlių maišu ir praplėškite jo apačią tiek, kad tilptų jūsų kojos. Įlipkite į maišą ir traukite jį ant savęs, taip pakeldamos suknelės sijoną. Vuala, dabar galite lengvai pasinaudoti tualetu viena ir nebijodama išpurvinti vestuvinės suknelės.

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

1571889078kolekcijosV.O_2.jpg

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ ŠOU „IŠTEKU.LT WEDDING FASHION SHOW 2020"

Egidijus Rainys Isteku lt Wedding Fashion Show

EGIDIJUS RAINYS

Innamorata Isteku lt Wedding Fashion Show

INNAMORATA

VAMP Isteku lt Wedding Fashion Show

VAMP

1538726860Untitled_design.jpg

BILIETAI Į VESTUVIŲ PARODĄ 2018

„Wedding Fashion Show“: VAMP

„Wedding Fashion Show“: VAMP

Daugiau
naujienų

ajax loader