Filtras
Metodas, kaip pasinaudoti tualetu su vestuvine suknele

~2016-06-30~

KAIP APSILANKYTI TUALETE SU VESTUVINE SUKNELE?

Įsivaizduok, atrodai lyg tikra princesė - su balta pūsta suknelė, puikia šukuosena, makiažu, o vestuvės tobulos. O ar pagalvojai apie tokias „smulkmenas“, kaip reiks taip išsipusčius apsilankyti tualete? Žinoma, daugelis nuotakų stengiasi riboti skysčių kiekį ir kentėti, kiek įmanoma, bet ar tikrai verta dėl to gadintis nuotaiką? Dalinamės patarimais ir idėjomis, kaip reikėtų spręsti šiuos rimtus (ir ne tik) reikalus.

Pamergių pagalba

Pamergės, tai nuotakos pagalbininkės, kurios ne tik turi atsargines pėdkelnes, padeda sutvarkyti nuometą, bet ir padeda apsilankyti privačiose vietose, tokiose, kaip tualetas.

Tikime, kad į pagalbą išsirinkai artimas drauges, todėl nebus kuklu paprašyti palaikyti šimtus klosčių satino, kol nusilengvinsi. Dvi pamergės, keturios poros rankų ir viena raustanti nuotaka :)

Kaip tai daryti? Pirmiausia, pasirūpinkite didesniu tualeto kambariu, nes jums trims reikės vietos. Yra keletas technikų, kaip galima pasinaudoti tualetu nenusivelkant vestuvinės suknelės. Jeigu vilkite sudėtingai suveržtą korsetą ar suknelę su daug sagučių, patogiausia paprašyti pamergių iš abiejų pusių kaip įmanoma anksčiau pakelti sijoną. Jeigu bijote labai suglamžyti, ant tualeto sėskite veidu atsisukusi į bakelį (sieną).

Jeigu įmanoma nusirengti per protingą laiką, pasirinkite švarią vietą ir nusivilkite, palikite pamergėms ją pasaugoti. Tuomet naudojimasis tualetu bus daug malonesnis.

Metodas su šiukšlių maišu

Skamba baisiai, bet tai labai patogus būdas pasinaudoti tualetu vienai, kurį radome svetainėje offbeatbride.com. Tiesa, skirtas tik suknelėms, kurių sijonai neturi lankų ir nėra labai standūs. Pasirūpinkite dideliu šiukšlių maišu ir praplėškite jo apačią tiek, kad tilptų jūsų kojos. Įlipkite į maišą ir traukite jį ant savęs, taip pakeldamos suknelės sijoną. Vuala, dabar galite lengvai pasinaudoti tualetu viena ir nebijodama išpurvinti vestuvinės suknelės.

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader