Filtras
1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

~2021-04-19~

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

Užteks patarimų, kaip išsirinkti vestuvinę suknelę. Dalinamės informacija, ko NEdaryti ją renkantis, kad apsispręsti būtų lengviau.

Neapsipirkinėk su didžiule palyda

Taip, tai svarbiausia suknelė, kurią kada nors teks dėvėti, ir nori būti tikra, kad ji yra absoliučiai tobula. Geriausia, kai nuotaka suknelę renkasi su 2-3 žmonių pagalba (o karantino sąlygomis palydoje gali būti tik vienas žmogus) Tai gali būti mama, sesuo arba geriausia draugė. Artimiems žmonėms svarbu, kad nuotaka rastų tinkamą suknelę.Nėra smagu, kai stovi apsirengusi didžiulį “tortą”, ir visi vestuvinių suknelių salono darbuotojai aikčioja, kaip puikiai tu atrodai, tačiau giliai širdyje tenori nusiplėšti tą nesąmonę nuo savęs. Tą akimirką nuotaikai reikia artimų, nuoširdžių žmonių, kurie pasakytų: “Myliu tave, atrodai tikrai kvailai”.

Nepirk per anksti

Dabar sužadėtuvės trunka daug ilgiau nei ankščiau, tad nepulk pirkti suknelės likus 12 mėn. iki vestuvių. Svarbu jau būti suplanavus didžiąją dalį šventės, nes daugybė faktorių gali padaryti įtaką tavo suknelės pasirinkimui. Pavyzdžiui, ilgas šleifas gali atrodyti puikiai pokylių salėje, tačiau tai ne toks geras pasirinkimas švenčiant gamtoje. Žinoma, nereikia ir delsti, nes daugumos suknelių tenka laukti nuo 5 iki 8 mėn.

Nesimatuok per daug suknelių

Jei esi realybės šou “Say Yes to the Dress” gerbėja, be abejonės, matei nuotaką, kuri, pasimatavusi 100 ir daugiau suknelių, nerado sau tinkamos. Dauguma nuotakų pasimatuoja nuo 4 iki 7 suknelių. Labai dažnai moterys matuojasi suknelę po suknelės, nes dar nebūna pasirengusios išsirinkti tą vienintelę, taip jos save tik dar labiau supainioja.

Stenkis nesusigundyti didelėmis nuolaidomis

Labai dažnai nuotakos nesusilaiko ir nusiperka savo mėgstamo dizainerio suknelę internetu ar su didesne nuolaida, ir retai kuri lieka patenkinta pirkiniu. Išpardavimai labai populiarūs, tačiau nepamiršk, kad tai, ką tu perki, dažniausiai tėra pavyzdinė suknelė iš salono. Ją matavosi begalės moterų, ir drabužis galėjo būti įplėštas, išteptas ar kaip kitaip sugadintas proceso metu. Prieš įsigydama būtinai patikrink, ar tikrai nėra rimtų trūkumų, kuriuos būtų sunku sutvarkyti.

Atidžiai rinkis dydį

Vestuvinių drabužių dydžiai paprastai būna vienu ar dviem dydžiais mažesni nei kasdieniai, todėl nepasimesk tarp skaičių. Užsisakinėdama suknelę pas dizainerį, sąžiningai išsimatuok apimtis, ir niekada neprašyk siūti keliais dydžiais mažesnės suknelės, neva iki šventės dar spėsi numesti svorio. Jeigu pavyks, suknelę visada lengviau susiaurinti, negu praplatinti.

Neapsistok ties vienu modeliu

Ateiti į saloną su tau patinkančių suknelių nuotraukomis – gera pradžia. Tačiau nemaža dalis nuotakų iš salono išeina su visai kitokia suknele negu įsivaizdavo iš pradžių. Galbūt drabužis ir atrodo puikiai nuotraukoje, vilkint modeliui, bet tavo kūno sudėjimui gali ir netikti.
nepirk suknelės,

Dėl kurios turi abejonių

Pati didžiausia klaida, kurią padaro nuotaka, tai įsigyja suknelę, kurią kas nors rekomendavo, bet pačiai ji nebuvo prie širdies. Todėl ir svarbu išmintingai rinktis kompaniją ieškant drabužio. Jeigu radai tau patinkančią suknelę, bet dar abejoji ir jauti spaudimą iš pardavėjos – nepirk. Nieko tokio, jeigu grįši namo tuščiomis rankomis. Pagalvok kelias dienas, įsitikink, kad tai – tikrai tavo vienintelė, ir kad tu tikrai jos nori.

Nesimatuok neįperkamų suknelių

Manai, nieko nenutiks, jei pasižiūrėsi, kaip atrodai su nepaprastai prabangia suknele, kuri smarkiai peržengia visas tavo biudžeto ribas. Deja, tai prasta mintis. Viskas baigsis tuo, jog liksi nusivylusi ir nepatenkinta visomis kitomis, ir tegalvosi apie tą vienintelę, kurios sau leisti negali. Prieš matuodamasi, aptark kainą su salono darbuotojais, pasakyk, kiek pinigų gali skirti.

Nepamiršk, kad perki ne vien suknelę

Jeigu esi pasiruošusi sumokėti tam tikrą sumą savo nuotakos įvaizdžiui, tai dar nereiškia, kad viską gali skirti suknelei. Juk tau dar reikės batelių, apatinių, papuošalų, aksesuarų į plaukus – visko, kuo norėsi papildyti savo išvaizdą. Nepamiršk kruopščiai susiskaičiuoti ir viską suplanuoti, kad vėliau nebūtų nusivylimų.

Protingai rinkis vestuvių saloną

Jeigu esi šiek tiek apvalesnė nuotaka, prieš eidama į saloną būtinai prieš tai paskambink ir pasiteirauk, ar jie turi tavo dydžio suknelių. Kai kuriuose nerasi drabužio stambesnei merginai.

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader