Filtras
Vestuvių paroda Vilniaus rotušėje

~2013-10-27~

Kodėl Viktorija Jakučinskaitė gyvena naujame savo butike?

Dizainerė, prekinio ženklo „Tiulio fėja“ įkūrėja, Viktorija Jakučinskaitė šiuo metu beveik gyvena naujajame savo butike. Ji nepardavė namų, nesiskiria su vyru, tiesiog kuria naują, vestuvinių suknelių kolekciją, kurią jau lapkričio viduryje pristatys Vilniaus rotušėje.

V. Jakučinskaitė nuo pat darbo pradžios ištikima dviem audiniams -  tiuliui ir gipiūrui. Todėl ir naujoje jos vestuvinių suknelių kolekcijoje dominuos šie, jos mėgstamiausi, audiniai.

Specialiai vestuvių parodai „Išteku.lt“ Viktorija planuoja paruošti  6 skirtingas sukneles. Dizainerė įsitikinusi, kad geriau sukurti ir pristatyti mažiau, bet tai padaryti kokybiškai. Jos nuomone, suknelės turi būti vertos tokios parodos.

Naująją vestuvinių suknelių kolekciją Viktorija planuoja  pristatyti  ypatingai, tam tikrame fone. „Sugalvojau tris atskiras temas. Pagal jas sukursime tris visiškai skirtingas aplinkas ir jose pristatysime, tas temas atitinkančias sukneles. Šiais laikais žmonės mėgsta temines vestuves, todėl   nuotakos suknelė dažniausiai būna įkomponuojama į šventės temą. Pavyzdžiui, Provanso tema asocijuojasi su violetine spalva, levandomis. O tarkime, miško fėjos tema -  reikalauja žalių dekoracijų, miško improvizacijos, žalios spalvos. Jei nėra vestuvių temos, tada paprastai šventėje dominuoja spalva: raudona, mėlyna arba žydra,“ – patirtimi dalijosi jau dešimt metų vestuvines sukneles kurianti dizainerė.

Viktorija intriguoja, kad „Išteku.lt“ parodos lankytojai ne tik pamatys jos naują, specialiai šiai parodai sukurtą vestuvinių suknelių kolekciją, bet ir turės išskirtinę galimybę pamatyti, paliesti, o gal net ir pasimatuoti, dainininkės Evelinos Anusauskaitės-Young vestuvinę suknelę, kurią ji vilkėjo per savo šventę. „Tą suknelę, galima sakyti, mes abi su Evelina sukūrėme: ji sudėjo visas savo svajones ir lūkesčius, o aš juos sukonkretinau, papildžiau savo idėjomis, ir padariau tokią suknelę, kokios ji norėjo ir, kuri idealiai tiko ne tik jos figūrai, bet ir sielai“.

Viktorija įsitikinusi, kad daugeliui bus įdomu gyvai apžiūrėti Evelinos vestuvinę suknelę. Ji labai šiuolaikiška bet neprovokuojanti.  Būtent tokia, kokios reikėjo nuotakai. Pasak dizainerės, nuotakos retai nori būtent tokių pačių suknelių, kokias dėvėjo žinomas žmogus, tačiau tos suknelės jas įkvepia, padeda suskurti savo viziją, išsigryninti norus. „Aš nekuriu kopijų. Visada įsiklausau į nuotakos norus ir sukuriu naują, unikalią, tokią, kokios dar niekas neturėjo suknelę. Gali kartotis modelis, detalės, bet skirsis audinys, spalva,  ilgis,“- sakė Viktorija.

Į „Tiulio fėja“ butiką dauguma nuotakų ateina jau žinančios, kokios suknelės nori, tačiau jų norus reikia išgryninti ir padaryti iš jų suknelės eskizą. Tada ir prasideda tikrasis darbas. „Dažniausiai būna taip: man patinka rankovės iš šitos suknelės, o sagos -  iš šitos, sijoną imkime anos, korsetą – gal tos, o audinį – gal irgi šitos... Merginos nori iš septynių skirtingų  suknelių padaryti vieną. O mano darbas  - išgirsti žmogų ir  pateisinti visus jo lūkesčius: surinkti visus norų trupinėlius ir sukurti suknelę, kuri atrodytų harmoningai, įspūdingai ir svarbiausia – idealiai tiktų, – sakė V. Jakučinskaitė. 

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader