Filtras
Kesto Rimdžiaus Kukla Beauty box vestuvinė suknelė

~2014-12-19~

K.Rimdžius: “Vestuvės nėra teminis vakarėlis”

Dizaineriu savęs nevadintas stilistas Kęstas Rimdžius prisipažįsta, kad kai buvo laikas rinktis - tapti nuotakų pamėgtu kūrėju ar ne, jis nusprendė sustoti ir daryti tik tai kas patinka. Nė vienoje kolekcijoje nepristatęs vestuvinių suknelių jis pirmą kartą tai padarė vestuvių parodoje Išteku.lt spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje, o dabar - jo mintys apie nuotakas.

Nevadina savęs dizaineriu

“Nuotakos nėra mano pagrindinis darbas ir jį žiūriu labai kūrybiškai. Man svarbiausia pats procesas, turi būti gera dirbti su mergina, sutapti mūsų požiūriai, todėl kuriu ne visoms”, - atviravo Kęstas. Jis įsitikinęs, kad šiuo gyvenimo laikotarpiu, net dideli pinigai neprivers jo kurti tai, ko jis nenori ir kam jis nenori. 

“Man turi būti “faina”. Aš nesu dizaineris ir mūsų įvaizdžio namai yra ne dizaino namai. Esame technikai, kurie gali parinkti kas tinka, kas ne ir jeigu matau, jog prasilenkia merginos ir mano lūkesčiai, geriau siunčiu pas kolegas”, - pasakojo stilistas.

Visos pasvajoja apie vestuves

Jokioje savo kurtų drabužių kolekcijoje vestuvinių suknelių nepristatęs K.Rimdžius mano, kad į jį kreipiasi klientės jau žinančios stilistiką ir nesitikinčios šešių metrų ilgio nuometo ar prabangaus dekoro. 

“Su kaspinu ant galvos iš čia neišeis, - juokiasi Kęstas. - Turbūt trumpai galima apibūdinti, kad mūsų nuotakos yra paprastesnės, nors kuriame daugybę skirtingų suknelių. Aš tikiu, kad tik du dalykai gyvenime nesikartoja - tai 12 klasės išleistuvės ir laidotuvės, o visa kita gali kartotis ne po vieną ir ne po du kartus. Bet... Kiekviena moteris, net jei ji ir šalta karjeristė, bent kartą yra pagalvojusi, o kaip būtų jeigų būtų. Mūsų, stilistų, darbas yra ištraukti tą visą viziją, įdėti į gražų siluetą, parinkti audinius ir viską apipavidalinti.”

Įvaizdis - paprastesnis

Nors jokių tendencijų Kęstas nesivaiko, kasmet gali išskirti kuo pasižymėjo jo kurtos suknelės. Kokie bus 2015-ieji, bus galima išvysti parodoje, o 2014-uosius stilistas vadina grįžimu į minimalizmą, kuriame dingo visi nėriniai ir dekoras.

Jeigu K.Rimdžius aprengia vieną kietą nuotaką, jo įkurti įvaizdžio namai “Kukla Beauty Box” vasaros savaitgaliais sušukuoja ir dažo jų šimtus. Paprastumas, minimalizmas jaučiasi ir jaunųjų įvaizdžio kūrime. 

“Dingta “gliamūras”, retro, tos 50-ųjų stiliaus bangos ir viskas tampa “minkščiau”. Jeigu plaukai - tai iššukuoti, kad lengvai kristų, plaikstytųsi, madingi įvairūs perpynimai, kuriuos rodos darė mama, specialiai išpašyti plaukai. Nebėra jokių pripūstų lūpų ar vienodų priklijuotų blakstienų”, - nuotakų makiažo ir šukuosenų tendencijas aptarė Kęstas.

Kristinos Aleksynaitės nuotr

Kiekviena - ypatinga

K.Rimdžius pataria, prieš pradedant galvoti apie savo vestuvių įvaizdį, prisiminti kokia jūs esate iš tikrųjų kiekvieną dieną. Jeigu mėgstate blankias spalvas, rengiatės pilkais kostiumėliais - nereikia per vestuves išsišokti su permatoma nuoga nugara suknele. 

“Vestuvės nėra teminis vakarėlis, viskas turi ateiti iš asmeninio gyvenimo, patirties, o ne su mintimi “o dabar, aš jums parodysiu”, - patarė stilistas. 

Jeigu suknelę siuvatės kitur, o gal perkate - “Kukla Beauty Box” gali tiesiog pakonsultuoti. Kur pirkti batelius, kokiaus stiliaus įvaizdį pasirinkti ar net kokia vestuvių planuotoja pati geriausia. 

“Man kiekvienas šeštadienis, kuomet yra nuotakos, yra ypatingas, kurio niekad nepramiegosiu. Suprantu, kaip tai svarbu tam žmogui. Taip, man tai gal dar viena nuotaka, bet tai merginai ta diena yra ypatinga ir padarysiu viską, kad bent jau mano dalis būtų tobula”, - prisipažino K.Rimdžius.

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader