Filtras
Vestuvinis kombinezonas Angel Sanchez

~2017-02-20~

NAUJA MADA - VESTUVINIS KOMBINEZONAS

Viena naujausių tendencijų, kurią galėjome pamatyti šių metų dizainerių kolekcijų pristatymuose, tai vestuviniai kombinezonai ir įvairūs kostiumėliai. Galbūt tai gan keista tendencija, kadangi vestuvės asocijuojasi su pūstomis, princesės stiliaus suknelėmis, tačiau tokios naujovės tik parodo kaip modernėja mūsų visuomenė, ir kaip su laiku keičiasi moterų požiūris į vestuves. Keičiasi ne tik požiūris, keičiasi ir suvokimas bei vestuvinis stilius. Toks moteriškas kombinezonas ar kostiumėlis tiesiog šaukte šaukia apie nepriklausomos, šiuolaikiškos moters įvaizdį! Taigi, kas paskatino tokios tendencijos atsiradimą ir kodėl ji turėtų užkariauti mados industriją?

Zuhair Murad

Šios naujos kelnių mados pradininke ir įkvėpėja galime tituluoti dainininkę ir aktorę Solange Knowles, kuri per savo vestuves, dar 2014 – aisiais metais pasipuošė nuostabiu, baltu kombinezonu, kurį sukūrė prancūzų dizaineris Stephane Rolland. Tiesa, Solange Knowles amžiną meilę prisiekė ne su šiuo kombinezonu, tačiau į ceremoniją atvyko pasidabinusi būtent minėtu kombinezonu. Baltas, be jokių papuošimų, tiesus ir griežtas, o kartu ir super elegantiškas bei moteriškas, būtent toks buvo atlikėjos pasirinktas kombinezonas.

Elie Saab

Būtent tokią tendenciją galėjome stebėti ir naujų kolekcijų pristatymuose. Juk ne visoms nuotakoms tinka vestuvinė suknelė, o juolab ne visos nuotakos nori tokia pasipuošti. Kombinezonas ar kostiumėlis neturėtų būti toks kaip vestuvinė suknelė. Ką mes turime omenyje? Jis neturėtų rėžti akies, blizgėti, sluoksniuotis ar išsiskirti kokiomis kitomis detalėmis. Tiesiog visiškai baltas, klasikinis, elegantiškas ir fomalus kostiumėlis ar kombinezonas. Būtent tokį variantą siūlo daugybė mados dizainerių šiuolaikiškoms ir modernioms nuotakoms. Daugiausia dėmesio mados pristatymuose vestuviniams kostiumams ir kombinezonams skyrė tokie dizaineriai kaip Pamella Rolland, Angel Sanchez, Naeem Khan ir Carolina Herrera.

Naeem Khan

Taigi, kodėl savo vestuvėms turėtumėte rinktis ne vestuvinę suknelę, o kombinezoną ar kostiumėlį?

Toks pasirinkimas tobulai tiks šiuolaikiškai ir moderniai nuotakai, kuri mėgsta patogumą, tačiau bet kokiu būdu siekia elegancijos. Vestuviniai kombinezonai ir kostiumai atrodo super elegantiškai ir efektingai, todėl galite neabejoti, jog atrodysite labai pasitempusi, susitvarkiusi ir rafinuoti. Jeigu jūsų asmenybė būtent tokia, šis pasirinkimas tobulai ją atskleis.

Pamela Roland

Ką daryti, jeigu norite ir suknelės, ir kostiumėlio ar kombinezono?

Vestuvės vienerios, o norisi suknelės ir kombinezono? Ne bėda! Prisiekti amžiną meilę galite su svajonių suknele, o ceremonijai pasibaigus galite drąsiai šokti į kombinezoną ir jaustis laisvai bei patogiai, tačiau neleisti svečiams pamiršti, jog esate nuotaka. Kombinezonas ar kostiumėlis puikiai tiks vakarinei šventės daliai. Tik įsivaizduokite kaip bus patogu iki paryčių šėlti šokių aikštelėje ir nepergyventi dėl po žemę besivoliojančio trijų metrų šleifo! Vestuvinis kombinezonas taip pat yra puikus pasirinkimas antrąją vestuvių dieną. Galite rinktis laisvesnį, mažiau formalų, galbūt nėriniuotą kombinezoną. Vasaros laikotarpiu drąsiai galite rinktis kombinezoną ne su kelnėmis, o su šortais. Siekiančioms patogumo ir elegancijos vestuviniai kombinezonai tiesiog tobulas pasirinkimas.

Porsche design

Kodėl kombinezono rinktis nereikėtų?

Vestuvinis kombinezonas pabrėžia asmenybės polinkį į nepriklausomybę, griežtumą bei modernumą. Taip pat toks pasirinkimas gali atskleisti ir kitokį požiūrį. Žmonės bendrauja ne tik žodžiais, mūsų požiūrį išduoda ir mūsų kūno kalba, aprangos stilius, išvaizda ir kiti elementai. Todėl, jeigu jaučiate, jog išvardinti būdo bruožai visiškai neapibūdina jūsų, tikriausiai net ir nesvarstysite rinktis kombinezono ar kostiumėlio. Išreikškite savo individualumą taip, kaip jums atrodo geriausia. Taip pat kombinezonai labiau tinka aukštoms ir lieknoms merginoms, kadangi tokia apranga labiau išryškina ilgas kojas, bei liekną taliją. Na, o vestuvinių suknelių salonai, tikrai netruks pasipildyti unikaliais vestuviniais apdarais, kurie, neabejojame, aprengs ne vieną nuotaką!

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader