Filtras
Weirdbeard Photography nuotrauka

~2016-12-01~

TOP 5 NUOTAKOS AKSESUARAI

Tam, kad nuotakos įvaizdis būtų tobulas, jis turi būti išbaigtas nuo galvos iki kojų. Norint atrodyti pritrenkiančiai, neužtenka apsivilkti nuotakos suknelės ir į rankas pačiupti puokštę. Prie nuotakos įvaizdžio prisideda ir visi kiti svarbūs elementai, tokie kaip bateliai, šukuosena, nuometas, makiažas ir daug kitų detalių, kurios padeda sukurti tobulą nuotakos įvaizdį. Šiame tekste norime apžvelgti 5 svarbiausius aksesuarus, kuriais tiesiog būtina pasirūpinti norint, jog nuotakos įvaizdis būtų nepamirštamas.

"Weird Beard photography" nuotrauka

• Nuometas

Nuometą per savo vestuves, tikriausiai, dėvi didžioji dauguma nuotakų, kadangi tai tikras vestuvių simbolis, o kartu ir aksesuaras. Jeigu, vis tik, nuometo nedėvėsite, jums tai nebus aktualu, tačiau visoms besiruošiančioms jį dėvėti - siūlome suklusti ir būtinai juo pasirūpinti! Nuometų yra įvairiausių: trumpų, ilgų, nėriniuotų, su papuošimais, su juostelėmis ir daugybė kitų pasirinktinai pagal jūsų skonį. Tačiau išsirinkti nėra pats svarbiausias dalykas. Turite išsirinkti tinkamai ir žinoti kur ir kaip jį tvirtinti. Ar žinojote, jog rišant plaukus į aukštą kuodą, geriausia būtų dėvėti vidutinio ilgumo nuometą? O jeigu kuodą rišite žemai, daug labiau derės trumpas nuometas? Jeigu šių dalykų nežinote, prieš renkantis nuometą nuspręskite kokią šukuoseną darysitės ir koks nuometas jums tiks geriausiai.

• Bateliai

Bateliai ne šiaip pasirinkimas, kaip kad nuometas, batelius jūs tikrai avėsite savo vestuvėse. Na, nebent vestuvės vyktų paplūdimyje ar kažkur, kur avalynė nereikalinga. Bateliai yra antras pagal svarbumą nuotakos aksesuaras, stiliaus detalė po vestuvinės suknelės. Labai svarbu išsirinkti patogius, tačiau kartu ir ypatingus batelius. Rinkitės tokius su kuriais bus patogu praleisti didžiąją dienos dalį, tačiau nepamirškite ir to, jog bateliai turi būti ypatingi ir simbolizuoti jūsų vestuves. Taip pat nepamirškite batelių pranešioti. Tiesiog apsiaukite juos ir vaikščiokite po namus, tvarkykitės, ar darykite valgyti. Tik nepamirškite jų saugoti, vestuvių dieną jie turi atrodyti fantastiškai.

• Papuošalai

Tikrai ne naujiena, jog geriausi merginų draugai yra deimantai, todėl papuošalais pasirūpinti taip pat  būtina. Jeigu jūsų suknelė minimalistinio stiliaus, rinkitės įspūdingesnius papuošalus, jeigu suknelė yra didinga, su įvairiausiai papuošimais, blizgučiais ir panašiai, papuošalus rinkitės smulkius ir subtilius. Auskarų pasirinkimas stipriai priklauso nuo šukuosenos. Jeigu plaukus suksite į kuodą, drąsiai galite rinktis ilgus, kabančius auskarus, jeigu plaukai bus palaidi, rinkitės tokius auskarus, kurie bus arčiau ausų. Kaklo papuošalų pasirinkimas priklauso nuo suknelės. Jeigu iškirptė širdelės formos, kaklo papuošalas tiesiog būtinas, jeigu iškirptė V formos rinkitės smulkų kaklo vėrinį. Tai tik keletas patarimų, tačiau apie kiekvieną papuošalą apgalvokite ir rinkitės su protu. Nepamirškite, jog mažiau yra daugiau.

Orange studio nuotrauka

• Delninė

Nors delninė ir neatrodo tokia būtina kaip bateliai ar papuošalai, tačiau, patikėkite, jeigu jos neturėsite, viduryje ceremonijos pradėsite keiktis. Mes nesakome, jog vietoje gėlių puokštės einant link altoriaus, turėtumėte pasičiupti delninę, tačiau likusios šventės metu turėkite ją netoliese. Nesugalvokite į ją prikrauti visko ko tik įmanoma, joje turėtų būti tik ekstra atvejo daiktai. Tai priemonės pataisyti makiažui, servetėlės, keletas pleistriukų, atsarginės pėdkelnės ir tai ko jums dar galėtų prireikti. Rankinės turiniu ir priežiūra gali pasirūpinti jūsų pamergės, tai viena iš jų pareigų, o prireikus vienos ar kito daikto žinosite, jog jis yra šalia jūsų, kaip ir jūsų pamergės. Nepamirškite delninukės derinti, tačiau ji neturėtų nustelbti jūsų vestuvinės suknelės, batelių ar gėlių puokštės.

• Švarkelis

Čia kalbame apie taip vadinamąjį bolero. Mūsų šalyje orai yra tikrai nenuspėjami, todėl pasirūpinti mažyčiu švarkeliu, kuris apsaugotų nuo vėjo ar lietaus, tikrai reikėtų. Derinkite jį prie savo aprangos. Priklausomai nuo metų laiko jis gali būti įvairios medžiagos ir šiltumo, todėl atsižvelkite į tai. Apskritai švarkelį galite pakeisti ir į kitą panašios paskirties apdarą. Galite rinktis skarą, šaliką, skraistę ar paltuką. Galbūt jums ir nereikės šio aksesuaro, tačiau žinoti, jog pasikeitus orams jis bus kažkur netoliese, išties suteikia saugumo jausmą. Juk žinote - atsarga gėdos nedaro.

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader