Filtras
1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

~2021-02-09~

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

Gyvenimas tikrai nesustos! Ir toliau jame bus švenčių, o mes jose būsime gražūs ir laimingi. Taip optimistiškai drabužių dizainerė Reda Budvilaitienė pristato 2021 metų REDA couture šventinių drabužių moterims kolekciją.

Gyvenimas tikrai nesustos! Ir toliau jame bus švenčių, o mes jose būsime gražūs ir laimingi. Taip optimistiškai drabužių dizainerė Reda Budvilaitienė pristato 2021 metų REDA couture šventinių drabužių moterims kolekciją.

Pakalbėkime apie karantiną. Galbūt gyvensime taip, kad pakaks tik dailaus viršutinio apdaro nuotoliniams susitikimams. Ar visgi tikite, kad viskas grįš į senas vėžes?

Ir aš mąsčiau apie tai. Kolekcijos idėja galvoje sukosi dar gerokai iki pandemijos, darbai taip pat buvo pradėti ir štai, karantinas – gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis. Jau turėjau ir pirmąsias kolekcijos nuotraukas, tad nusprendžiau nesustoti ir neskelbti pasaulio pabaigos, juk idėjoms karantino nėra. Jeigu nustoji kurti, tuomet kokia prasmė? Tikiu, kad visa tai baigsis, tik gyvensime daug sąmoningiau. Neabejoju, kad ir šventės bus, o mes norėsime puoštis.

Naujoji kolekcija įkvėpta XX amžiaus vidurio mados, kas joje žavi labiausiai?

Visų pirma, išryškintas liemuo, sudėtingesnės suknelių konstrukcijos, medžiagų įvairovė. Šventinėje moterų aprangoje dažnai išlaikomi šie moteriškumo akcentai, nors, žinoma, šiandieninė mada modernėja, bet kartu žavi savo stilių įvairove. Šventinėms suknelėms rinkausi žaismingas pastelines spalvas, naudojau organzą, tiulį, šilką, kitas šiuolaikiškas medžiagas.

Kolekcijos fotosesijos stilizavimą patikėjau stilistei Mildai Metlovaitei. Lakoniškas, klasikines sukneles ji pavertė žaismingomis, šiuolaikiškomis, jaunatviškomis. Džiaugiuosi, kad tas pats rūbas atsiskleidžia vis kitaip, priklausomai nuo dėvinčiojo amžiaus, charakterio ar požiūrio į madą ir stilių.

Kolekcijai pristatyti taip pat renkatės netradicines vietas?

Kurti proginius rūbus man dviguba šventė. Jie reikalauja daugiau meistriškumo, be to, klientams teikia ypatingas emocijas. Mitas, kad siūtis šventinę suknelę bus daug brangiau negu pirkti. Taigi rinkdamasi kolekcijos pristatymo vietą šiuo neįprastu laikotarpiu galvojau šitaip: „mada išeina į gatves“. Galbūt tai įkvėps moteris savo spintoje paskirti vietos specialiai jai pasiūtai suknelei. Tikiuosi, kad naujoji kolekcija derės prie bendro šventinio šurmulio ir geros nuotaikos Vilniaus gatvėse.

Plačiau - https://www.facebook.com/redacouture/

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader