Filtras
1618808267taylor-kopel-SBQWgqI_DSI-unsplash.jpg

~2021-04-18~

VESTUVINĖ SUKNELĖ BESILAUKIANČIAI NUOTAKAI

Neretai besilaukiančios nuotakos baiminasi, kad neras dailios vestuvinės suknelės, nes išryškėjęs pilvukas gerokai siaurina galimybių ratą. Bet šiandien rinkoje vestuvinių suknelių pasirinkimas toks platus, kad suknelę nėštukei nelengva pasirinkti visai ne dėl dailaus pilvuko, bet dėl pasiūlos, nes su daugeliu suknelių ji atrodys tiesiog puikiai.

"Unsplash" nuotr.

DYDIS

Būtina prisiminti, kad vestuvinę suknelę būsimoji nuotaka dažniausiai matuojasi likus keliems mėnesiams iki vestuvių. Bet juk negalima nuspėti, kiek paaugęs pilvukas bus vestuvių dieną. Todėl nėščiosioms rekomenduojama rinktis suknelę, kurios dydis reguliuojamas. Tiesa, jei vestuvės vyks pirmąjį trimestrą, tai nuotakai tiks dar daugelis suknelių, nes kūno pokyčiai bus arba minimalūs, arba jų dar visai nebus matyti.
Labai svarbu likus kelioms dienoms iki vestuvių dar sykį pasimatuoti suknelę – taip bus laiko ją pataisyti, jei reikės korekcijų.

MODELIAI

Jei pilvukas pakankamai didelis ar planuojama, kad vestuvių dieną jis jau bus nemažas, tuomet puikiai tiks nuo krūtinės platėjanti suknelė. Modeliai su šiek tiek paraukimo, lengvomis, iki žemės krintančiomis klostėmis atrodo labai žavingai. Tokia suknelė ne tik paslėps pilvuką (žinoma, jei norite jį slėpti), bet drauge bus labai patogi, nevaržys judesių, sudarys lengvumo ir elegancijos įspūdį. O jei norite pilvuką užmaskuoti, galite pasirinkti gausias drapiruotes, 3D gėles, klostes, kaspinus, tik yra rizika persistengti.

PATOGUMAS

Visgi svarbiausia, kad vestuvinė suknelė nevaržytų besilaukiančios nuotakos judesių, būtų patogi ir komfortiška, todėl, pvz., korsetas tikrai nebus pats geriausias pasirinkimas. Net jei kūno pokyčiai nežymūs, korsetas vargins, o juk nėštukės pavargsta gerokai greičiau. Tad prioritetą teikite patogumui. Taip pat nesirinkite masyvios, sunkios, storos medžiagos suknelės.

SPALVA

Besilaukiančiai nuotakai gerokai labiau derės dramblio kaulo, kreminė, gelsva, šampano, grietinėlės spalva nei klasikinė akinanti balta.

NUOMETAS

Ilgą nuometą nėštukėms rekomenduojama iškeisti į dailų plaukų aksesuarą. Ypač žavingai besilaukianti nuotaka atrodytų su lauko ar kitų gėlių vainiku.

ILGIS

Besilaukiančiai nuotakai ne visada rekomenduojamos trumpos ir vidutinio ilgio suknelės. Taip yra dėl to, nes nėštukės gana dažnai skundžiasi tinstančiomis kojomis, tad kojas atidengianti suknelė gali atrodyti nelabai elegantiškai. Bet jei kojų tinimas nevargina, tuomet nėra jokių kliūčių pasirinkti ir suknelę aukščiau kelių

RANKOVĖS

Ne paslaptis, nėštumo metu svorio priaugama ne tik ant pilvuko, kartais gramai ir kilogramai “nusėda” visiškai nepageidaujamose vietose, pavyzdžiui, ant rankų. Tokiu atveju suknelė trumpomis rankovėmis ar visai be rankovių nepaslėps priaugtų kilogramų. Nėštukėms rekomenduojamos suknelės ilgomis ar bent trijų ketvirčių rankovėmis. Jei vestuvės vyks vasarą ir, tikėtina, kad lepins karštis, galite pasirinkti permatomas, lengvo tiulio rankoves, nėriniuotas, plačias ir plazdančias. Bet jei norite suknelės trumpomis rankovėmis, problemą išspręsti gali dailus švarkelis, bolero ar pelerina

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader