Filtras
Vestuvines sukneles internetu

~2015-08-14~

VESTUVINĖ SUKNELĖ INTERNETU: KUR PIRKTI?

Ar galima pirkti vestuvinę suknelę internetu? Žinoma, jeigu pasitikite gamintoju/siuntėju ir turite laiko iki vestuvių! O jeigu rimtai - dalinės, kur tai galima padaryti.

Vis dažniau nuotakos taupydamos pinigus, bet ne laiką, užsakinėja vestuvinę suknelę arba suknelę antrai dienai internetu. Užsakyti gal ir greičiau, bet būtina pasilikti laiko pataisyti atsiųstą suknelę arba įsigyti kitą.

Nuotakų forumuose gausybė pavyzdžių, kaip susigundžiusios pigiomis suknelėmis pagal gražias nuotraukas, merginos gauna nenešiotiną drabužį. Vaizdas gal ir toks pats, bet pačiupinėjus atrodo, jog suknelė iš plastmasės, nėriniai priklijuoti, pati suknelė nepritaikyta figūrai ir atrodo labai pigiai. Todėl pagrindinis patarimas - ATSARGIAI rinkitės! Jeigu perkate iš nežinomos parduotuvės, internetinių aukcionų - galioja patarlė: “tikėkis geriausio, ruoškis blogiausiam” :) O mes pristatome penkius tinklalapius, kurie siunčia į Lietuvą vestuvines sukneles.

www.ebay.com

Sunku tikėtis, kad tokia vestuvinė suknelė už 150$ atrodys nepriekaištingai

Žinoma, tai pagrindinis atradimų ir nusivylimų šaltinis. Galite rasti ir tikrai kažką įdomaus bei nebrangaus, bet taip pat čia gausybė kiniško šlamšto. Atkreipkite dėmesį į pardavėjo įvertinimą (dešinėje po pardavėjo vardu). Jeigu jis turi daug atsiliepimų, tikimybė, kad gausite geresnį daiktą, didėja. Dar geriau, jei siųsitės iš Didžiosios Britanijos Ebay - ten daugiau vietinių pardavėjų.

www.davidsbridal.com

Daugybę kūrėjų, net ir žymiosios Vera Wang, vestuvinių suknelių siūlantis tinklalapis. Čia rasite ne tik vestuvines sukneles, bet ir kostiumus, pamergių sukneles, gėlių mergaičių drabužėlius ir aksesuarus.

www.bhldn.com

Gausybė nuostabių vestuvinių suknelių, kurių kainos 200 iki 3000 eurų. Taip pat yra ir batelių, papuošalų ir aksesuarų, kuriuos puslapis net “išrenka” prie konkretaus suknelės modelio ir pasiūlo. Tiesa, siuntimas nepigus - 215 $ ir dar nepamirškite, kad brangesniems nei 22 eurai pirkiniams iš ne Europos sąjungos taikomas muito mokestis! Tiesa, jeigu nepatiks, visada galėsite grąžinti

www.jjshouse.com

Čia siūlomos pigesnės vestuvinės suknelės, o pasirinkti iš daugybės pasiūlymų labai lengva - tereikia paspausti norimą siluetą, kainos lygį ar net medžiagą ir gausite pasiūlymus. Galima pasirinkti ne tik standartinį dydį, bet ir pagal jūsų asmeninius išmatavimus, nes modelis siuvamas tik užsakius. Siuntimas į Lietuvą kainuoja 64$, suknelių kainos - nuo 100$, bet nepamirškite apie mokesčius! Puslapyje informacija pateikiama daugybe kalbų, tarp jų - ir rusiškai.

www.etsy.com

Šis tinklalapis vienija daugybę amatininkų iš viso pasaulio, todėl paieškoje įvedus “wedding dress” rasite ir pradedančiųjų dizainerių, ir vintažines vestuvines sukneles. Iš tiesų, šioje vietoje daug nuostabių suknelių, o kadangi perkate asmeniškai iš žmogaus - pardavėjas jums atsakys į visus klausimus, patikslins išmatavimus, o gal net pasiūs pagal jūsų figūrą. Kūrėjai ir pardavėjai išsibarstę po visą pasaulį, todėl siuntimo mokesčiai ir laikas labai įvairūs - nuo kelių savaičių iki mėnesio, nuo 17 iki 50 dolerių.

www.dressilyme.com

Dar daugybė nebrangių vestuvinių ir ne tik suknelių rasite ir šiame puslapyje, kuris labai panašus jjhouse.com. Siuntimas - 45$. 

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader