Filtras
Nuotraukos autoriai

~2013-07-01~

VESTUVIŲ MITŲ GRIOVĖJAI. 10 POPULIARIAUSIŲ

Dažnai turime susidarę išankstinę nuomonę įvairiais vestuviniais klausimais. Bet... ne viskas būna taip, kaip įsivaizdavome ar kaip patarė draugai. Šįkart aiškinamės ir griauname didžiausius vestuvinius mitus.

1. Samdyti draugus - patikimiau
Jeigu jūsų draugai yra dizaineriai, tai dar nereiškia, kad jie sumaketuos tokius pakvietimus, stalo ir meniu korteles, apie kokias svajojote. O tai pripažinti bus sunku. Jei kitas draugas yra puikus fotoreporteris, tai nebūtinai jo vestuvinės nuotraukos tave nudžiugins. Samdyti draugus yra labai rizikinga. Gal šiek tiek ir pigiau, bet atsakomybė tiek jiems, tiek jums - dviguba. Juk dėl nepasisekusio darbo nesinori gadinti draugystės.

2. Vestuvinė suknelė - tik balta
Suknelė labiausiai patikti ir tikti turi jums, o ne svečiams, todėl rinkitės tokią, apie kokią svajojote. Raudoną, trumpą, egzotišką ar kelnių komplektą.

3. Jei buvo kažkieno vestuvėse - privalote kviesti juos į saviškes
Nesijauskite įsipareigoję ir neskaičiuokite svečių pagal tai, kur ir kada buvote. Kvieskite tuos žmones, kurie jums artimiausi, nes beveik visose vestuvėse žmonių skaičius visad būna didesnis nei planuota.

4. Vedybų planuotojai - brangūs
Vienas populiaresnių mitų. Dažniausiai vedybų planuotojai jums nieko nekainuos arba kainuos itin nedaug. Daugelis jų turi įvairių nuolaidų, todėl sutaupyti pinigai atpirks vedybų planuotoją. Be to, pagalvokite kiek kainuoja jūsų laikas ir nervai viską planuojant...

5. “Pasidaryk pats” idėjos - pigesnės
Dažnai girdime, kad jei norite pigesnių vestuvių, galite daug ką pasidaryti patys - kvietimus, stalo papuošimus, korteles, aksesuarus, maistą ir panašiai. Atminkite, kad tai ne visada būna pigiau, nes jums reikia priemonių vos keletai dešimčių daiktų, o pardavėjai juos gamina tūkstančiais... Todėl paskaičiuokite prieš darydami kas yra pigiau, jei tai aktualu.

6. Tas pats skaičius pamergių ir pabrolių
Senas Lietuvoje ir ne tik paplitęs mitas. Tuomet pradedami kviesti septintos kartos pusbroliai ir kiti menkai pažįstami žmonės, kad tik sudarytų gražų pulką. Nesukite galvos dėl pamergių ir pabrolių skaičiaus, o tiesiog pasirinkite artimiausius šioms pareigoms žmones.

7. Būtina iškelti ypatingas vestuves
Todėl reikia pasiimti paskolą, užstatyti turtą ar pasiskolinti iš draugų ar giminaičių. Jūs pradedate naują gyvenimą ir norite tai daryti su milžiniškomis skolomis? Tikrai? Geriau organizuokite vestuves pagal savo išgales (jos gali kainuoti tikrai labai nedaug) ir pradėkite šeimyninį gyvenimą ne tuščia sąskaita.

8. DJ yra prasčiau už muzikantų grupę
Nepykite mieli muzikantai, bet kartais jūsų lygis būna toks baisus, kad geriau pasisamdyti didžėjų, leidžiantį kokybišką muziką. Žinoma, gyvai atliekama muzika turi savų privalumų, suteikia šventei iškilmingumo ir jaukumo, bet tai kainuoja brangiau, o kartais kaina neatitinka kokybės. Suderinkite su didžėjumi dainų sąrašą ir galėsitės klausytis mėgstamiausios muzikos. O pasirūpinus gera garso aparatūra kokybė tikrai nebus prastesnė.

9. Vestuvinis maistas - neskanus
Šis mitas atsiradęs iš patirties. Vestuviniai stalai maistu nukraunami dar nesulaukus svečių, tuomet viskas tęžta, šyla, džiūna, todėl dažnai maisto skonis būna švelniai tariant nekoks. Tas pats būna, jei jį ruošė nepatyrusi virėja, o jūs smulkmeniškai nesuderintote meniu. Skirkite daugiau dėmesio maistui ir svečiai jį prisimins ilgai.

10. Vestuvių suknelių kainos išpūstos
Nėra skirtumo ar suknelė kainuoja 500Lt ar 5000 Lt. Gal modelis ir bus panašus, bet suknelės kokybė jau kita. Svarbiausia - kokios medžiagos naudojamos suknelei siūti, kaip suknelė sukirpta ir kaip pasiūta. Kaina atspindi daikto kokybę. Tas pats ir su nuomojamomis suknelėmis - kuo pigesnė, tuo daugiau kartų buvo dėvėta ir tuo prastesnė jos kokybė.

Nuotraukos autoriai "Goodlife photography"

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader