Filtras
VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2015-ais - 10 KARŠČIAUSIŲ PASIŪLYMŲ

~2015-02-02~

VESTUVIŲ NAUJOVĖS 2015-ais - 10 KARŠČIAUSIŲ PASIŪLYMŲ

Vestuvių portalas theknot.com yra vienas populiausių visame pasaulyje, todėl norime pasidalinti jų sudarytų dešimčia karščiausių vestuvių “trendų” šiais metais. Ar tai prigis Lietuvoje? Greičiausiai pamatysime tik po kelių metų, bet įdomu žinoti kas vyksta svetur!

Laukinių vakarų vestuvės

Teminės vestuvės - jau ne naujiena Lietuvoje, bet kol mes braidome mėlynos spalvos jūroje, vakarai renkasi vis originalesnes temas šiai šventei. Viena populiariausių 2015 - laukinių vakarų tema. Ką tai reiškia? Tai ne tik kaubojai, bet ir Lietuvoje pritaikomi akcentai - oda, šienas, briedžių ragai, gyvūnų kailio kilimai ar laukinių gėlių puokštės. Gėrimams siūloma rinktis įdomesnį alų ar maišyti burbono kokteilius metaliniuose puodeliuose. Vestuvinė suknelė galėtų būti ilgomis rankovėmis su daug senovinių nėrinių ir permatoma kaklo linija. Pažiūrėkite dizainerių Reem Acra, Maggie Sottero ir Temperley London idėjas

Taika ir meilė

Jeigu jūsų vestuvių stilius yra visai nesuvaržytas ir labiau kasdieninis, rinkitės boho-chic stilių. Vestuvės galėtų vykti namo sode ar atvirame lauke, papuoškite dryžuotomis detalėmis, paskelbkite kokteilių valandas, o maistą patiekite lyg piknike. Tegu spalvinė gama būna ryški, festivalinė ir arčiau žemės - ryški sodri geltona, žemės spalvos, oranžinė. Privalomi elementai - ranka piešti žemėlapiai jūsų kvietimuose ir neoficialus tekstas su linksmais žodeliais, lyg kviestumėte į linksmą vakarėlį. Rinkis platėjančiomis rankovėmis suknelę įkvėptą 70-ųjų Vudstoko dvasios. Pamergėms rinkis nevienodas sukneles.

Vestuvių nuotraukos su dronu ir video su GoPro

Jau ir Lietuvoje vis dažniau gražūs vaizdai įamžinami naudojant naujausią techniką. Norite įspūdingų panoraminių vaizdų iš viršaus - tai padaryti galima fotografuojant su specialiais dronais (robotukai, skraidantys viršuje ir galintys fotografuoti). O “gyvą” ir labai betarpišką vestuvių filmą sukurti padės GoPro kameros, kurios tvirtinasi ant galvos arba specialaus laikiklio. 

Pamergės internete

Daugiau jokių pamergių susitikimų iki vestuvių! Vietoje to, visos galite naudotis specialiomis išmaniosiomis programėlėmis (kaip TaskRabbit) arba tiesiog bendrauti savo susikurtoje privačioje facebook grupėje. Ten dėsite nuotraukas, tarsitės, pažindinsitės ir bendrai organizuosite vestuves.

Maisto instaliacijos

Maistas ir gėrimai nuo šiol skirti ne tik pamaitinti ir pagirdyti svečius, bet ir tampa vestuvių akcentu. Jį siūloma panaudoti kaip ir dekoro elementus - spurgų sienelė, salotų “stotelės” ar originaliai lede šaldomas alus. Užsienyje net atsiranda tokia specialybė, kaip maisto stilistai!

Išskirtinė nuotaka

Šį sezoną vestuvinės suknelės atrodo žaismingesnės ir originalesnės. Kombinezonai, atskiri kostiumai ar vyriškų drabužių įkvėptas idėjas pristato Houghton, Delphine Manivet ir Theia. Pažiūrėkite į Niujorko stiliaus ikonos Olivija Palermo (nuotr.dešinėje) trumpą suknelę su tiuliu ar  dainininkės Solange Knowles (nuotr.kairėje) seksualų kostiumą. Jeigu jums tai per daug kardinalu, tuomet pažvelkite į naujausius aksesuarų “trendus”, kurie siūlo skrybėles, stambius auskarus ir nėrinių pirštines.

Netikėta vestuvių vieta

Vis daugiau porų nori atšvęsti vestuves ne sodyboje ar restorane, bet muziejuose, dvaruose ar net olose. Viskas įmanoma - išvežamiesiems pobūviams galima gauti puikaus maisto, gražias palapines ir net surenkamą parketą šokiams. Svarbiausia - idėja!

Karališkų spalvų paletė

Raudonai ruda marsala yra paskelbta 2015 metų spalva ir tuo pačiu iš paskos “atsiveda” derantį koloritą. Su marsala puikiai dėrės ir romantišką įvaizdį sukurs dulkėta melsva, jeigu norisi prabangos - derinkite rožinę aukso spalvą.

Trečia suknelė

Jeigu nuotakos gali turėti vieną arba dvi sukneles, kodėl negalėtų turėti trijų? Viena ceremonijai, kita šventei, o trečia - linksmam vakarėliui iki paryčių! Nauja mada rinktis tris skirtingas (ir net skirtingo stiliaus) vestuvines sukneles vienai dienai prie kurios derinate kitus batelius ir aksesuarus. Pavyzdžiui - prabangi ilga bažnyčioje, elegantiška trumpa pobūviui su svečiais ir seksuali mini suknelė šokiams.

Prabanga

Jeigu iš tiesų norisi tą dieną pabūti princese, būkite - vėl galite statyti šampano bokštus, rinktis daugiaaukščius tortus ir visas kitas prabangos detales, kaip ir baltos pirštinės. Svečiams siųskite prabangius dailyraščiu ranka rašytus kvietimus, nepamirškite raudono kilimo ir įspūdingos suknelės!

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader