Filtras
Vestuviu tendencijos

~2019-04-29~

Vestuvių planuotoja Inesa: VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2019 LIETUVOJE

Kiekvienais metais „Inesos vestuvių planavimo studija" savo klientams paruošia vestuvių tendencijų apžvalgą. Skaitykite, jeigu norite sužinoti kokie dekorai ir elementai yra populiariausi šią vasarą. 

Koncepcija ir formatas

2019 m. pamatysime unikalių koncepcijų tendenciją, pritaikytą kiekvienai porai atskirai. Kiekviena meilės istorija yra ypatinga, todėl būtina kurti skirtingą stilių kiekvienoms vestuvėms.

ATSIRIBOJIMAS NUO GRIEŽTOS STILISTIKOS

Griežtas vieno vestuvių stiliaus laikymasis, ar tai būtų „rustic“ ar „eko“, palaipsniui pereina į antrą planą ir atveria galimybes eksperimentuoti ir drąsiai priimti naujus sprendimus. Romantiškos vestuvės suteikia galimybę naudoti žalumą ar nuotakos puokštę puošti „eko“ stiliumi. Vestuvės loftuose puikiai derinamas su sodriomis floristikos spalvomis, o klasikinė šventė gali būti papildyta geometriniais elementais, neoninėmis iškabomis ar egzotiška žaluma.

KONCEPTINĖS VESTUVĖS

Dažniausiai vestuvių pagrindinis akcentas yra būtent jaunavedžiai. Vis daugiau ir daugiau porų organizuoja savo šventę ne pagal klasikinius kanonus ir eina toliau nuo nuobodžių tradicijų ir taisyklių, o vestuvės virsta kūrybiniu projektu. Jaunieji,nusiteikę drąsiems sprendimams, vestuvių ceremoniją rengia ant pastato stogo arba pavyzdžiui nuotaka vienai dienai tampa Indijos princese. Tiesa, koncepcija turėtų būti išlaikyta nuo A iki Z  nuo prieš-vestuvinės fotosesijos iki vakarinės dalies  pabaigos. Tokios šventės rengimas reikalauja daug dėmesio, laiko ir kūrybiškumo, tačiau rezultatas yra to vertas.

NEFORMALUS STILIUS

Labiau rami, mažiau formali ir prabangi atmosfera, be pompastikos, mažiau patoso tik su artimiausiais - tai reiškia, kad galite atsipalaiduoti ir tiesiog būti savimi. Atsisakant pūstų sijonų ir švarkų – laisvalaikio stiliaus naudai. Vietoj pasenusių tradicijų, pradėkite kartu vestuvių rytą su savo mylimuoju ir augintiniu, vietoj iškilmingos vakarienės - bendras šeimos stalas, mėgstamiausi užkandžiai - tai sprendimai, kurie galiausiai sukuria unikalią savitą atmosferą!

IŠVAŽIUOJAMOJI CEREMONIJA PATALPOJE

Jei vestuvės vyksta lofte ar restorane, tai nėra priežastis atsisakyti gražios ceremonijos. Idėja atlikti išvažiuojamąją ceremoniją viduje yra ypač aktuali rudens ir žiemos sezonams, lietingam orui ar tiesiog kuriant jaukesnę ir intymią atmosferą. Svarbiausia yra suteikti tinkamą apšvietimą ir foną, vizualiai atskirti ceremonijos vietą nuo banketo vietos ir pridėti jaukaus dekoro detalių.

Dekoras

Pagrindinė 2019 m. tendencija — konceptuališkumas, vienos bendros idėjos siekimas. Neturite iš karto dėlioti įvairias gražias dekoro detales, priešingai, šiuolaikinis vestuvių dekoras tai vienos aiškios minties paieška.

SPALVŲ PALETĖ

2019 m. atsisakoma minties dekoruoti viena spalva, pereinama prie minkštesnių ir natūralesnių spalvų sprendimų. Pasteliniai ir prislopinti tonai, „ombre“ efektas, minkštas spalvų žaismas be rėksmingų detalių - tai bus stilingų vestuvių dizainas 2019 metais

Šių metų spalvų instituto „Pantone" rinkimuose laimėjo sodraus koralo spalva - ji tikrai puikiai tinka sukurti saulėtos vasaros nuotaiką, taip pat tinka vasaros floristiniam koloritui, gali atsispindėti ir dekoruose ar, pavyzdžiui, svitos suknelių spalvose. Bet aklai laikytis vestuvinių trendų tikrai neverta, reikia vadovautis vestuvių koncepcija ir savo skoniu. 

VESTUVINIŲ ARKŲ ATSISAKYMAS KLASIKINIU POŽIŪRIU

Šiais metais arkos vis dar bus plačiai naudojamos klasikinėse šventėse, tačiau jei nori žengti kartu su mada – verta pagalvoti apie kitas formas ir formatus. Pavyzdžiui geometriniai elementai - apskritos arkos, pakabinamos konstrukcijos, tekstilė ar "kitokie" floristiniai sprendimai.

GAMTOS MOTYVAI

Gamtos spalvų atkartojimas - tai  ne tik populiari šių metų tendencija, bet ir taisyklė nr. 1 floristikoje. Ceremonijos medžių paunksnėje, su natūraliomis medžiagomis, arba šių spalvų paletė – puikus variantas vasariškoms užmiesčio vestuvėms!

DEKORAS BE GĖLIŲ

Ekologiškumas ir jo sąmoningas vartojimas atsispindi moderniose vestuvėse - atsisakant naudoti bet kokius gamtai pavojingus dekorus, tarp jų - atsisakant naudoti ir skintas gėles. Jie gali būti pakeisti vazoniniais augalais, vintažinėmis detalėmis, natūralaus vaško žvakėmis, florariumais, vaisiais ir pan.

ŠIUOLAIKINĖ KLASIKA

Klasika visada bus aktuali, tačiau netgi jai daro įtaką mada. Karališkosios vestuvės parodė, kokia turėtų būti šiuolaikinė vestuvių klasika - nesuvaržytos linijos, prabanga be pompastikos, neapkrauta nuotakos suknelė, siuvinėjimas, naturalių šviesių spalvų paletė, išskirtinės detalės nuotakos paveiksle (pavyzdžiui, miniatiūrinė ir lakoniška puokštė), bet ir nepamiršta apie tradicijas.

ŠALTOS MEDŽIAGOS

Geometriniai ir metaliniai elementai yra naudojami ne tik lofte! Naujojo sezono metu nesutampantys deriniai bus naudojami ir vėl (bet saikingai ir skoningai!). Švelni floristika ir šaltas metalas, statybinis tinklelis, ant kurio žaliuoja želdynai - pažiūrėkite, kaip atrodo stilingi šie deriniai.

BOHO

Bohemiškas stilius - tai laisvės ir kūrybiškumo dvasia, todėl toks stilius harmoningai įsilieja į bendrą vestuvių neformalumo ir natūralumo tendenciją. Žaluma, džiovinti augalai, spalvoto stiklo taurės, stalai papuošti vaisiais, kilimėliai ceremonijos vietoje, laisva atmosfera - visi šie boho stiliaus elementai gali būti harmoningai pridėti į beveik bet kokį stilių.

 

Nuotakos įvaizdis

VESTUVIŲ KOSTIUMAS

Nuotakos kostiumas – tai naujas žodis vestuvių madoje! Atsisakyti standartinio nuotakos įvaizdžio - sprendimas drąsus ir neįprastas, tačiau tai yra puikus būdas pasakyti „ne“ stereotipams ir pabrėžti savo unikalų stilių. Priklausomai nuo stiliaus ir audinio, toks pasirinkimas tinka jaunimo vestuvėms lofte ir elegantiškam šventės rengimui restorane.

„SKRAJONANTI“ PŪSTA SUKNELĖ

Tai švelniausia artėjančio sezono tendencija. Suknelė, apgaubianti nuotaką kaip oro debesis, sukuria švelnų ir lengvą siluetą - puikus pasirinkimas romantiškai nuotakai.

LAKONIŠKOS PUOKŠTĖS

Trende - minimalizmas ir patogumas. Nedidelė puokštė yra ne tik būdas pabrėžti nuotakos švelnumą ir jautrumą, bet pagalba nuotakai, nes mažos puokštės laikymas rankose per vaikščiojimą ir ceremoniją yra daug patogesnis nei didelės ir sunkios puokštės (prisiminkime karališkas vestuves),  o jei jums patinka didesnės apimties puokštės, pirmenybė teikiama ramiems spalvų deriniams ir paprastai kompozicijai - mono-puokštės dabar yra populiaresnės nei bet kada!

AKSESUARŲ AKCENTAS

Nuotakos turėtų atsisakyti „viskas kas geriausia“ taisyklės. Juvelyriniai dirbiniai, tiara, blizgantys kaklo papuošalai - tai tinka tik klasikinei šventei ir tai su saiku, bet šiuolaikinėse  vestuvėse gali atrodyti netinkamai. Šiuolaikinė nuotaka nebijo dėvėti vintažinius papuošalus ar masyvius auskarus - svarbiausia, kad jie pabrėžtų jūsų skonį ir papildytų aprangą.

Jaunikio portretas

NEIŠBAIGTAS KOSTIUMAS

Standartų atsisakymas jaučiasi visur - ir jaunikio kostiumas nėra išimtis. Surinkite jį iš dalių, atsisakykite švarko ir pasirinkite liemenę, arba atvirkščiai - pasirinkite švarką ir skirtingos spalvos  kelnes - tai puikus sprendimas šiuolaikiniam įvaizdžiui. Svarbiausia, kad vaizdas atrodytų harmoningas ir papildytų bendrą šventės stilių.

NEKLASIKINĖ ŠVARKO SPALVA

Visi žinome, kad juoda spalva tinka tik aptarnaujančiam personalui, nebent smokingo atveju, kuris standartiškai būna juodai-baltas. Jei šį sezoną norime būti madingi, pabandykite atsisakyti klasikinių spalvų, išmeskime pilkus, juodus ar mėlynus atspalvius, rinkitės ryškius, languotus motyvus.

Vestuvinė fotografija 

ŠILTOS NUOTRAUKŲ SPALVOS

Kiekvienas fotografas turi savo fotografijos stilių ir nuotraukų apdorojimo būdą. Meninėje fotografijoje vis dar vyrauja šviesių spalvų ir švelnių tonų tendencija, o reportažų fotografija yra ryškesnė ir kontrastingesnė, nors ir dažnai juoda-balta. Tačiau neįmanoma nepastebėti bendros tendencijos naudoti minkštesnius ir šiltesnius tonus spalvų korekcijai. Su tokiu apdorojimu nuotraukos atrodo mielesnės bei artimesnės.

 

Vestuvių programa

VISA DIENA VIENOJE VIETOJE

Tai ne pirmieji metai, kai jaunieji pasirenka panašų formatą vestuvėms, o 2019 m. nebus išimtis. Galų gale, kas gali būti geriau nei ramus nuotakos rytas, neskubantys pasivaikščiojimai šventės vietoje ir galimybė praleisti visą dieną, pradedant nuotakos pusryčiais ir baigiant galutine nuotraukų fotosesija su svečiais tuo pačiu stiliumi?
Jokių ilgų kelionių, nereikalingo streso, eismo kamščių, parkavimo problemų ir eilių. Jei visa vestuvių diena vyksta vienoje lokacijoje , daug lengviau išspręsti logistikos, laiko ir užimtumo problemas, tačiau šiuo atveju tinkamos vietos pasirinkimas tampa 1-uoju uždaviniu, nes viskas joje turėtų būti tobula.

RYTAS DVIESE

Kas gali būti natūraliau ir patogiau nei praleisti vestuvių rytą kartu, jei jau seniai gyvenate kartu? Nėra būtina dėl tokio ryto atsisakyti pirmosios fotosesijos ar nuotraukų ceremonijos metu, nes tai galima nukelti po bendrų pusryčių. Gulėti lovoje, kartu gaminti, kvailioti ir juoktis - toks ryto formatas tikrai padės susidoroti su stresu ir sukurti stebuklingą šios dienos atmosferą.

PUOTOS AKCENTAS

Šiuo metu trende - estetiškas maistas. Tai vienas iš tų kartų kai svarbu ne kiekis, o kokybė. Vestuvių vakarienės sėkmės paslaptis nėra labai didelė maisto įvairovė ir kiekis, bet apgalvotame meniu - elegantiškame patiekalų pateikime.

Švediško stalo vestuvių formatas yra puikus sprendimas tiems jaunavedžiams, kurie nenori sėdėti aplink stalą visą vakarą, priimdami dovanas ir sveikinimus, ir svajoja apie gyvesnį vestuvių vakarą be penkių valandų šventės, griežtų sėdimų vietų ir sunkumo po pietų. Bet net jei nenorite atsisakyti klasikinių banketų, svečiai prieš ceremoniją įvertins tokį maisto stalą su įdomiais užkandžiais ir lengvais gėrimais.

Reziume:

Apibendrinant pridurčiau, kad pagrindinis 2019 m. vestuvių stilius yra tradicinių „privalomų“ elementų atsisakymas, skatinantis didesnį nuoširdumą ir unikalumą. Tendencijoje - drąsa ir originalumas. Pakeiskite „reikia“ žodeliu „noriu“ ir vis mažiau klausykitės kitų žmonių nuomonės – jūsų šventėje yra svarbus jūsų norai, nesistenkite kurti vestuvių „kaip iš paveikslėlio“, šventę traktuokite ne kaip atsakingą egzaminą, kur rezultatas turėtų būti tobulas. Ne viskas būna idealu, tiesiog leiskite sau būti savimi ir mėgautis šiomis unikaliomis akimirkomis. Galų gale, nesvarbu, kaip keičiasi stiliai ir koncepcija, pagrindinės vestuvių tendencijos  išlieka nepakitusios - tai harmonija, laimė ir meilė jaunavedžių akyse!

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader