Filtras
Vestuvių žiemą apranga, suknelė, apsiaustas

~2015-12-18~

KAIP APSIRENGTI VESTUVĖMS ŽIEMĄ?

Jaunosios apranga, vienareikšmiškai, yra vienas svarbiausių elementų vestuvėse. Kaip gi jaunoji be vestuvinės suknelės? Ar be batelių? Tačiau šiame tekste skirsime dėmesį ne tik jaunosios suknelei, tačiau ir visai žiemiškai amunicijai, kuri yra privaloma kiekvienai nuotakai, kuri savo vestuves ketina švęsti žiemą. Planuojant vestuves žiemą, neužtenka apsiriboti tik suknele ir aukštakulniais bateliais, dėl neprognozuojamų oro sąlygų ir kitų gamtos išdaigų turite būti pasiruošusi įvairių aprangos derinių. Norime jums pateikti keletą patarimų, kuriais privalo pasinaudoti visos žiemos nuotakos!

Suknelė

Šių metų mados pasirodymuose, ant podiumų teko matyti galybę nuostabių suknelių ilgomis rankovės. Tokios subtilios ir elegantiškos, o kartu ir tobulai tinkančios žiemos vestuvėms! Žiemą turėtumėte vengti ypač atvirų suknelių, kadangi galite mirtinai sušalti, o tuo pačiu ir atrodyti gan keistai, kuomet visi aplinkui bus apsirėdę šilčiausiais kailiniais. Suknelės ilgomis rankovėmis šiais metais buvo numeris vienas ant podiumų, o tokių gražuolių pradininke yra laikoma pati Kate Middleton! Nesugalvojame tinkamesnės progos vilkėti suknelę su ilgomis rankovėmis, nei vestuvės žiemą!

Bateliai

Bateliai, kaip ir suknelė, yra tokia pat svarbi nuotakos įvaizdžio detalė, todėl juos pasirinkti reikia atsakingai. Kadangi vestuves ketina švęsti žiemą, jūsų avalynė taip pat turi būti atitinkama. Žiemos vestuvės yra puiki proga apsiauti ilgaaulius, kailinius batus ar net gi taip visų mylimus Ugg‘us. Jeigu, vis tik, link altoriaus norite žingsniuoti grakšti it gulbė – ceremonijai rinkitės tokius batelius kokių norite, tačiau turėkite ir šiltesnį variantą atsargoje. Vestuvėms žiemą idealiausias pasirinkimas būtų uždari batai. Pasižvalgykite gražių, uždarų odinių batelių. Net neabejojame, jog nustebsite, kokių gražuolių atrasite!

Kad būtų šilta!

Norint nesušalti per vestuves gruodžio mėnesį, įsigyti uždarus ilgaaulius batus neužteks. Turite pagalvoti apie šiltesnę amuniciją. Dėkokime aukščiausiajam, jog yra sukurta tiek nuostabių apdarų žiemos nuotakoms. Ieškokite elegantiškų ir prabangių kailinukų, paltukų, apsiaustų, šalių, skraisčių ar tiesiog šiltų nertų megztukų. Yra begalė pasirinkimų, kaip galite atrodyti be proto stilingai, o kartu ir nesi jaudinti dėl gręsiančio  gripo.

Kiti aksesuarai

Jeigu jau esate apsirūpinusios šiltais batais ir elegantišku apsiaustu, belieka pasirūpinti tik smulkmenomis. Įsigykite pirštines! Ieškokite ilgų, elegantiškų pirštinių arba žaismingų pūkuotų ir nepaprastai šiltų. Taip pat tobulai tik ir odinės, puoštos kristalais ar kaspinėliais. Viskas jūsų valioje. Tačiau, pirštinės labai reikalingos. Jeigu jaučiate, jog viso to neužteks - pasirūpinkite ir šaliku ar skarele, taip pat galite įsigyti stilingą kepurę ar skrybėlę, jeigu nebijote susivelti savo vestuvinės šukuosenos. Visi minėti apdarai ne tik padės jums sušilti, tačiau tai bus puiki jūsų įvaizdžio detalė bei nuostabiausi aksesuarai.

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader