Filtras
Vestuviniai žiedai Fashion Gold

~2016-08-04~

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS ŽIEDUS

Vestuvinių žiedų paieškos gali būti varginanti ir stresą kelianti vestuvių planavimo užduotis. Ir nereikia tuo stebėtis! Juk vestuvinius žiedus, ko gero, teks nešioti visą likusį gyvenimą, todėl tai yra svarbus pasirinkimas ir į šią užduotį reikėtų žiūrėti atsakingai. Tam, kad išvengtumėte papildomo streso ir varginančių paieškų, siūlome vadovautis tam tikrais patarimais, kurie padės surasti vestuvinius žiedus greičiau, o jų paieškos taps maloniu užsiėmimu abiems partneriams!

Pataria juvelyrikos namų "Fashion Gold" įkūrėja Julija Gerlich

• Preliminarūs norai

Prieš pradedant vestuvinių žiedų paieškas, turėtumėte nuspręsti, bent jau preliminariai, kokių žiedų norite. Mes neprašome nupiešti eskizo kaip turėtų atrodyti jūsų vestuviniai žiedai, mes siūlome jums susiaurinti paieškas. Susidarykite abstraktų sąrašą su esminiais pageidavimais. Kokios spalvos metalas jums labiausiai patinka? Geltonas, baltas, o galbūt rausvas? Ar jus domina paprasti žiedai ar su kristalais, akmenėliais, deimantais ir kitais inkrustavimais. Atsakymai į tokius elementarius klausimas, padės jums susidėlioti preliminarų sąrašą su tam tikromis žiedų ypatybėmis.

• Nusistatykite biudžetą

Vestuvių biudžetas yra vienas svarbiausių elementų prieš pradedant planuoti savo didžiąją šventę, todėl labai svarbu biudžetą susidaryti pačioje pradžioje. Visa tai jums leis žinoti, kurioje vietoje privalote pataupyti, o kurioje galite išlaidauti. Kitaip tariant susidėliokite savo prioritetus. Taip žinosite kokią sumą pinigėlių galite skirti vestuviniams žiedams. Kuomet biudžetas bus sudarytas, ieškoti vestuvinių žiedų bus paprasčiau, kadangi žvalgysitės į tuos žiedus, kurie bus pagal jūsų kišenę.


• Būkite praktiški

Vestuviniai žiedai turi būti ne tik gražūs, žibantys ir brangūs, jie taip pat turi būti praktiški ir patogūs. Turite pagalvoti apie tai, jog žiedas negali jums trukdyti kasdieniniame gyvenime. Rinkitės tokius žiedus, jog nereikėtų bijoti dėl iškritusios akutės ar įlenkimo. Su pasirinktais žiedais jums teks gyventi visą gyvenimą, todėl būtų puiku, jeigu jis jums netrukdytų gaminant maistą, vedžiojant šunį, sportuojant, žaidžiant su vaikais ar tvarkantis namuose. Jeigu kiekvieną kartą prieš imantis įprastinės veiklos teks nusiiminėti vestuvinį žiedą, greitu metų jį arba pamesite, arba nustosite jį nešioti.

• 9 kartus matuokite ir tik 10 – tą pjaukite!


Tai lietuvių liaudies patarlė, kuria privalote vadovautis ir renkantis vestuvinius žiedus. Tam, kad vestuvinis žiedas būtų patogus, jis turi būti tinkamo dydžio. Vestuvinį žiedą jums teks nešioti ir vasarą, ir žiemą, nėštumo metu, sportuojant, pakitus figūros linkiams, ar kūno temperatūrai. Turite rasti tokį vestuvinį žiedą, kurį galėsite nešioti visais gyvenimo atvejais. Tam, kad žiedas būtų tinkamo dydžio turite jį matuotis ramioje būsenoje. Nesimatuokite žiedo ryte, kadangi po nakties jūsų kūnas yra sukaupęs druskų, todėl jūsų pirštai gali pasirodyti storesni. Taip pat nesimatuokite jo po sporto ar mankštos ir net gi tuomet kai yra labai karšta arba labai šalta, kadangi ir tai turi įtakos.

• Tikrinkite kokybę

Kiekvienas vartotojas ieškantis tam tikro produkto ar paslaugos, norėtų gauti aukščiausios kokybės prekę, todėl ir renkantis žiedus būtinai tikrinkite kokybę. Įsitikinkite, jog vestuviniai žiedai turi du ženklus: tai gamintojo prekinis ženklas (tai įrodo, jog gamintojai atsako už savo gaminį) ir aukso praba (pvz.: 375 praba yra lygu 9 karatai, 585 praba = 14 karatų, 750 praba=18 karatų) tai parodo kiek aukso procentu yra lydinyje. Taip pat būtina tikrinti briliantų kokybę - į vestuvinius žiedus turi būti įstatyti briliantai, kurių švarumas yra ne mažiau SI, spalva ne mažiau W. Svarbu ir kokybės ženklas (pvz.: ar tai tikrai 24 karatų, 100 % auksas). Kokybės ženklas įrodo, jog gamintojas atsako už savo teikiamos produkcijos kokybę. Jeigu žiedai sudaryti iš daugiau nei vieno metalo, tikrinkite visų metalų žymes. Tik visiškai išsiaiškinę ką perkate, žinosite, jog įsigijote 100 % kokybišką prekę.

1618808754ziedai.png

VIDEO: DIDŽIAUSIOS KLAIDOS RENKANTIS VESTUVINIUS ŽIEDUS

Monikos Požerskytės nuotrauka

VISKAS KĄ REIKIA ŽINOTI APIE ŽIEDŲ GRAVIRAVIMĄ

Konkursas

KONKURSAS: DALINKIS SAVO VESTUVIŲ NUOTRAUKOMIS IR LAIMĖK KAKLO PAPUOŠALĄ

Palmira Kelertienė Išteku.lt seminare

PALMIRA PATARIA: ANT KURIOS RANKOS NEŠIOTI VESTUVINĮ ŽIEDĄ?

Gerstner vestuviniai žieda

VESTUVINIAI ŽIEDAI: RINKITĖS TEN, KUR DAUGIAUSIA

Linas foto nuotrauka

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAS DABAR MADINGA?

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAIP IŠSIRINKTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader