Filtras
1526238830Ziedai_2BeeStudio.jpg

~2018-05-13~

5 VIETOS, KUR NEMŪVĖTI SUŽADĖTUVIŲ AR VESTUVIŲ ŽIEDO

Sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai yra brangūs simboliai, kurių praradimas ar sugadinimas yra skaudus ne tiek finansine, kiek emocine prasme. Todėl pateikiame penkias vietas, kur tikrai neturėtumėte mūvėti žiedo.

2Bee Studio" nuotrauka

Paplūdimyje

Yra kelios priežastys, kodėl į paplūdimį geriau keliauti be sužadėtuvių ar vestuvinio žiedo. Pirma, jei jis nusmuks ir pasimes smėlyje ar vandenyje, tai itin mažai šansų bus jį surasti. Antra, smėlis gali subraižyti žiedą, prilįsti į tarpelius aplink brangakmenį. Ir dar viena priežastis, žiedo nepatartina mūvėti tepantis apsauginiu kremu nuo saulės.

Sporto salėje

Jei žiedą mūvėsite kardiotreniruotės metu, tai žalos gal ir nepadarys, bet, pavyzdžiui, mūvint žiedą ir kilnojant svorius, tai didelė rizika apibraižyti, pažeisti žiedą, net jį sulenkti. Dar daugiau žalos galima padaryti, jei žiedas yra su brangakmeniais. Kalbant apie kontaktinį sportą, tai žiedo taip pat negalima mūvėti, nes kyla rizika susižeisti arba sužeisti kitą, ypač jei žiedas su brangakmeniu.

Duše

Tai panaši situacija kaip su kremu nuo saulės, nes tokios priemonės kaip muilai, šampūnai, plaukų kaukės ir kitos panašios sąlygoja brangakmenių apsidrumstimą, jos kaupiasi ant akmenukų arba dar blogiau – po jais, o tada išvalyti jas iš ten kur kas sudėtingiau. Todėl visos švaros priemonės, pavyzdžiui, kūno prausiklis, kūno losjonas, šampūnas, plaukų kaukė, plaukų serumas ir visa, ką naudojate duše ar po jo, yra nesuderinamos su žiedo grožiu.

Baseino ar kubile

Jei čia žiedą pamesite, tai tikimybė surasti bus gerokai didesnė, palyginti su jūra. Bet žiedui daug daugiau žalos pridarys cheminės priemonės, pavyzdžiui, chloras.

Atliekant valymo darbus

Plaunate savo automobilį? Šveičiate orkaitę? Balinate dušo kabiną ar vonią? Žiedą būtinai nusiimkite! Juo labiau jei Jūsų žiedas turi brangakmenį. Visos cheminės priemonės didina tamsių dėmių ir pažeidimų atsiradimo riziką.

Svarbu ir dar šis tas. Kai nusiimate žiedą jį laikykite ne bet kur, o specialiai jam skirtoje dėžutėje ar maišelyje, atskirai nuo kitų papuošalų. Verta pasirūpinti sužadėtuvių ir vestuvinio žiedo grožiu!

156153857834885694-96CD-4AB1-8656-600D851702E7.JPG

VESTUVINIAI ŽIEDAI 2019: KAS MADINGA?

Fashion Gold vestuviniai žiedai

KAIP PRIŽIŪRĖTI VESTUVINIUS ŽIEDUS?

Vestuvinių žiedų magija Fashion Gold žiedas

VESTUVINIŲ ŽIEDŲ MAGIJA: KĄ REIŠKIA JUOSE ESANTYS SIMBOLIAI?

Vestuviniai žiedai, nuolaidų kuponas

DOVANŲ KUPONAS VESTUVINIAMS ŽIEDAMS: ATSISIŲSK

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis

OKSANOS IR SIMO VESTUVINIAI ŽIEDAI - KUO JIE YPATINGI?

grace_kelly.png

45 LINKSMIAUSIŲ FAKTŲ APIE VESTUVES

Daugiau
naujienų

ajax loader