Filtras
1376306892IMG_2926.jpg

~2013-08-12~

APTARKIME: E.ANUSAUSKAITĖS ir A.YOUNG VESTUVINIAI ŽIEDAI

Praėjusį šeštadienį antrą kartą vestuves atšventė Evelina Anusauskaite-Young ir Adam Young, kurie žiedus jau buvo sumainę JAV. Šįkart jie vienas kitam užmovė ir vestuvinius žiedus. Kuo jie ypatingi mums pasakoja "Fashion Gold" specialistai.

Žiedai yra skirtingi! Taip, naujausia tendencija vestuvinių žiedų madose yra tai, jog nuo šiol jaunavedžiai renkasi sau patinkančius vestuvinius žiedus ir nesiderina vienas prie kito. 

Skirtingo modelio žiedus rinkosi ir neseniai susituokę Oksana Pikul ir Simas Jasaitis. Jos žiedą puošė kelios eilės mažų briliantukų, o jo - tik keliose vietose įstatyti didesni. 

Evelina ir Adam taip pasirinko ne vienodo modelio žiedus. Jie abu yra balto aukso spalvos. Evelinos žiedą puošia "pave" būdu įstatyti deimantai. Taip jie atrodo didesni už žiedą, atrodo, jog įstatyti kiekvienas atskirai taip priduodant žiedui lengvumo ir elegantiškumo įspūdį. Deimantukai labiau žiba ir atrodo, jog tai būtų vientisa jų juosta. Rašėme, jog toks statymo būdas dabar yra pats madingiausias. Spėjame, jog E.Anusauskaitės-Young žiedą puošia 18-25 deimantai, kurių vieno dydis - 0,1-0,15 karato, tai reiškia kad aplink yra 2-2,5 karato. Vestuvinis žiedas yra labai skoningas.

Adam pasirinko klasikinio stiliaus balto aukso spalvos žiedą, kuris yra 6 mm pločio, o pats paviršius yra nelygus. Tai suteikia žiedui prabangos įspūdį.

Ji priderino!

Dar vienas mados tendencijas atitinkantis dalykas tas, jog Evelina priderino vestuvinį žiedą su sužadėtuvių. Juos kartu sudėjus gavosi nuostabus komplektas. 

Šiais laikais net ir Lietuvoje galima iškart įsigyti žiedų komplektą, kurių vienas skirtas sužadėtuvėms, vienas vestuvėms, o trečias - gimus vaikeliui. 

Moterys vis dažniau nori nešioti kartu ir sužadėtuvių, ir vestuvinius žiedus, todėl svarbu atkreipti, jog bendras žiedų plotis neviršytų 8 mm (žinoma, tai dar priklauso nuo pirštų ilgio).

Konsultavo "Fashion Gold"

 

156153857834885694-96CD-4AB1-8656-600D851702E7.JPG

VESTUVINIAI ŽIEDAI 2019: KAS MADINGA?

Fashion Gold vestuviniai žiedai

KAIP PRIŽIŪRĖTI VESTUVINIUS ŽIEDUS?

Vestuvinių žiedų magija Fashion Gold žiedas

VESTUVINIŲ ŽIEDŲ MAGIJA: KĄ REIŠKIA JUOSE ESANTYS SIMBOLIAI?

Vestuviniai žiedai, nuolaidų kuponas

DOVANŲ KUPONAS VESTUVINIAMS ŽIEDAMS: ATSISIŲSK

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis

OKSANOS IR SIMO VESTUVINIAI ŽIEDAI - KUO JIE YPATINGI?

grace_kelly.png

45 LINKSMIAUSIŲ FAKTŲ APIE VESTUVES

Daugiau
naujienų

ajax loader