Filtras
Vestuviniai žiedai. Fotogidas nuotrauka

~2014-07-23~

AR GALI BŪTI VESTUVINIAI ŽIEDAI NEVIENODI?

Įprasta, kad vyro ir moters vestuviniai žiedai būna tokie patys. Nuotaka dažnai žiedą papuošia vienu ar keletu deimantų, o vyro žiedas lieka be akmenukų, bet atrodo taip pat. Bet juk ne visada vyro ir moters skoniai sutampa. Vienam labiau patinka baltas auksas, o kitas nori pasipuošti raudonu ir tuomet kyla grėsmė visai būsimai santuokai. Šiandien klausiame vestuvinių žiedų ekspertės, juvelyrikos namų "Fashion Gold" įkūrėjos Julijos Gerlich ką ji mano apie nevienodus vestuvinius žiedus.

"Taip, tai yra visiškai normalu ir įprasta. JAV poros jau dešimtmečiais puošiasi skirtingais žiedais, o Lietuvoje pastaraisiais metais ši mada taip pat išpopuliarėjo. Galiu pasakyti, kad net 30% porų, užsisakančių vestuvinius žiedus pas mus, renkasi skirtingus žiedus", - teigė Julija.

Poros skirtingus žiedus renkasi ne tik dėl skirtingo skonio, bet net ir dėl fizinių duomenų. Vyrų pirštai dažnai būna stambesni, todėl jie nori didesnio žiedo, o tuomet moteris renkasi smulkesnį. 

"Moteriški vestuviniai žiedai vis labiau primena sužadėtuvių, o vyrai renkasi paprastus, klasikinius. Jeigu norite skirtingų aukso spalvų rekomenduočiau pasirinkti mažą bendrą detalę - ar išgaubimą, ar dekorą", - patarė "Fashion Gold" ekspertė.

Vestuvinius žiedus pora nešioja bet 25-erius metus, todėl, anot J.Gerlich, būtina išsirinkti tokį žiedą su kuriuo norėtųsi visus tuos metus ir užmigti, ir atsibusti.

O štai princas Viljamas vesdamas Kate Middleton visai nepasipuošė vestuviniu žiedu - įspūdingą žiedą užmovė mylimajai ant piršto, o pats liko be vestuvinių simbolio.

Nuotraukos autoriai - Fotogidas.lt

Žiedų nuotraukos - iš "Fashion Gold"

1581048938FotoPerlas_DS_-_095.jpg

VESTUVINIŲ ŽIEDŲ TENDENCIJOS

Deimantas Fashion Gold

17 DALYKŲ, KO NEŽINOJAI APIE DEIMANTUS

Vestuviniai žiedai Fashion Gold

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS ŽIEDUS PER 2 VALANDAS?

Vestuviniai žiedai kaip išsirinkti video

VIDEO: VESTUVINIAI ŽIEDAI - kaip juos išsirinkti?

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

pagalvele-knyga.jpg

10 ORIGINALIAUSIŲ PAGALVĖLIŲ VESTUVINIAMS ŽIEDAMS

Daugiau
naujienų

ajax loader