Filtras
Fashion Gold vestuviniai žiedai

~2016-10-24~

KAIP PRIŽIŪRĖTI VESTUVINIUS ŽIEDUS?

Sveikiname, jūs pasipuošėte ar tuoj pasipuošite svarbiausiu savo gyvenime papuošalu, kuris visad primins apie santuokos įžadus, duotus savo antrai pusei. Tai dvasinė pusė, o mes šįkart kalbame apie praktinę - kaip tą simbolį deramai prižiūrėti, juo rūpintis ir saugoti?

Pataria “Fashion Gold” www.fashiongold.lt ekspertė Julija Gerlich.

NUSIIMKITE

Patikėsite ar ne, bet vestuvinio žiedo priežiūra prasideda tuo, kad kai kuriose situacijose jį geriausia tiesiog nusimauti nuo piršto. Nerekomenduojame mūvėti vestuvinio žiedo, kai:

- Sportuojate. Teniso raketės laikymas vestuviniui žiedui nėra gerai, o ypač tokiems, kuriuose akmenys eina per visą žiedą. Taip pat žiedui nėra gerai sporto klubo treniruokliai, kurių rankenas suspaudžiate atlikdami pratimus.
- Kapstotės sode ar darže. Nešvarumai gali papulti į tarpelius, o užkliuvę akmenukai subraižyti žiedą.
- Valote namus. Įvairūs chemikalai kenkia auksui, rodžiui ir akmenims, bent namus valote švelnia pašluoste paprastu muilu. Indus taip pat plaukite arba be žiedo, arba su pirštinėmis.

SAUGOKITE

Nusiėmus vestuvinį žiedą nepadėkite jo įvairiose vietose - taip galite pamesti arba subraižyti jį. Geriausia vestuvinį žiedą laikyti juvelyrinėje minkštoje dėžutėje ar maišelyje atskirai nuo kitų juvelyrinių dirbinių tam, kad nesusibraižytų.

Taip pat saugokite vestuvinius žiedus nuo kremų, apsauginių losjonų nuo saulės ir kvepalų. Šie chemikalai (nes dažniausiai produktuose gausu cheminių medžiagų) kenkia ne tik įvairiems akmenims, bet ir deimantams.

TIKRINKITE

Nepamirškite, jog tai, jog įsigijote nuostabų spindintį žiedą dar nereiškia, jog jis toks išliks visą gyvenimą. Reguliariai apsilankykite pas juvelyrą, paprašykite jo patikrinti ar tvirtai laikosi akmenys, nuvalykite ir jeigu reikia - padenkite vėl rodžiu.

NEPLAUKIOKITE

Lipdami į atvirus vandenis (ežerą, upę ar jūrą) geriau žiedo nemūvėkite, nes šaltas vanduo sutraukia pirštus ir žiedas tiesiog gali lengvai nuslysti.

ATSARGIAI VIRTUVĖJE

Tešla, įdarai, faršas… Taip, juos geriausia gaminti su pirštais, bet tikrai ne su vestuviniu žiedu.

ŠVARINKITE

Daugelis juvelyrų savo darbus išvalo nemokamai, todėl nepatingėkite užsukti ir bent jau nuvalyti apnašas nuo žiedo.
Namuose vestuvinius žiedus galite valyti švelniai muiluotu vandeniu ar indų plovikliu, minkštu skudurėliu ar švelniu šepetėliu ir vėliau atsargiai nusausinkite.  Norėdami, jog deimantai labiau spindėtų - galima paruošti amoniako tirpalą trys dalys vandens ir viena amoniako. Švelniai nuvalykite juo žiedą ir paskui nuplaukite keletą kartų tekančiu vandeniu. 

1618808754ziedai.png

VIDEO: DIDŽIAUSIOS KLAIDOS RENKANTIS VESTUVINIUS ŽIEDUS

Vestuviniai žiedai Fashion Gold

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS ŽIEDUS

Monikos Požerskytės nuotrauka

VISKAS KĄ REIKIA ŽINOTI APIE ŽIEDŲ GRAVIRAVIMĄ

Konkursas

KONKURSAS: DALINKIS SAVO VESTUVIŲ NUOTRAUKOMIS IR LAIMĖK KAKLO PAPUOŠALĄ

Palmira Kelertienė Išteku.lt seminare

PALMIRA PATARIA: ANT KURIOS RANKOS NEŠIOTI VESTUVINĮ ŽIEDĄ?

Gerstner vestuviniai žieda

VESTUVINIAI ŽIEDAI: RINKITĖS TEN, KUR DAUGIAUSIA

Linas foto nuotrauka

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAS DABAR MADINGA?

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAIP IŠSIRINKTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader