Filtras
Palmira Kelertienė Išteku.lt seminare

~2016-10-19~

PALMIRA PATARIA: ANT KURIOS RANKOS NEŠIOTI VESTUVINĮ ŽIEDĄ?

Vestuvių ceremonijos metu tariame vienas kitam įžadus ir kaip jų patvirtinimą užmauname vienas kitam vestuvinius žiedus. Jeigu laikotės lietuviškų tradicijų - žiedus greičiausiai mausitės ant dešinės rankos pirštų ir net nekils dėl to klausimų. O štai Vakarų pasaulyje juos nešioja ant kairės rankos piršto. Kalbinome astrologę Palmirą Kelertienę ką, atrodo toks paprastas veiksmas, turi astrologiniu požiūriu.

"Vestuvinių žiedų nešiojime yra dvi skirtingos tradicijos. Rusijoje, ir mums dėl jos įtakos, įprasta vestuvinius žiedus nešioti ant dešinės rankos, o Vakarų Europoje ir JAV - ant kairės. 

Su kuo tai susiję ir ką tai reiškia?

Kairė pusė yra moteriška, o dešinė - vyriška. Kai mes nešiojame žiedus ant dešinės rankos piršto, dominuojantis pradas yra vyriškas, o moteriškas yra truputį lyg ir engiamas. Galime pastebėti, kad tokiose šalyse kaip Rusija, Lietuva - yra gerai vyrams, o moterims gal ne taip komfortiška. O Europoje atvirkščiai - ten dominuojantis pradas yra moteriškas, iš ten ir feminizmą turime, ir vyrus kurie suinteresuoti įtikti moterims, juos pagarbinti.

Tad sakyčiau pats teisingiausias būdas nešioti žiedus astrologiniu požiūriu, nors taip nenumato jokia tradicija - moterims ant kairės rankos, o vyrams ant dešinės. 

Būtų galima pridurti, kad kairiarankiams viskas atvirkščiai. Moteriai kairiarankei laiminga ranka yra dešinė, na jeigu vyras veda kairiarankę tai abu galite drąsiai nešioti žiedus ant dešinės ir abiems viskas bus gerai, o jei vyras kairiarankis - abu gali žiedus nešioti ant kairės."

Patarė astrologė Palmira Kelertienė

1618808754ziedai.png

VIDEO: DIDŽIAUSIOS KLAIDOS RENKANTIS VESTUVINIUS ŽIEDUS

Vestuviniai žiedai Fashion Gold

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS ŽIEDUS

Monikos Požerskytės nuotrauka

VISKAS KĄ REIKIA ŽINOTI APIE ŽIEDŲ GRAVIRAVIMĄ

Konkursas

KONKURSAS: DALINKIS SAVO VESTUVIŲ NUOTRAUKOMIS IR LAIMĖK KAKLO PAPUOŠALĄ

Gerstner vestuviniai žieda

VESTUVINIAI ŽIEDAI: RINKITĖS TEN, KUR DAUGIAUSIA

Linas foto nuotrauka

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAS DABAR MADINGA?

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAIP IŠSIRINKTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader