Filtras

~2013-06-09~

VESTUVINIAI ŽIEDAI: BALTAS AUKSAS AR PLATINA?

Baltos spalvos metalai užkariauja jaunavedžių širdis, todėl populiariausi ir madingiausi išlieka balto aukso ir platinos žiedai. Aptarkime juos abu ir tuomet lengviau nuspręsite kurį metalą pasirinkti savo vestuviniams žiedams.

Baltas auksas

Tai tos pačios kokybės auksas, kaip ir geltonas ar raudonas (dar vadinamas rusišku), tik maišytas su kitomis priemaišomis. Kiekvienas auksas turi priemaišų, kurių kiekį mums nurodo praba - jeigu žiedas 585 prabos, reiškia 1000 gramų lydinio, yra 585 gramai gryno aukso, o likę 415 gramai kitų elmentų, kurie pagerina lydinį. Dažniausiai balta spalva išgaunama maišant auksą su paladžiu ar nikeliu.

Anksčiau maišymui buvo naudojamas nikelis, bet dėl dažnų alerginių reakcijų dabar dažniau renkamasis paladis. Jei esate linkę į alergijas, išsiaiškinkite kokį lydinį naudoja juvelyras ar juvelyrikos salonas.

Kai žiedas pagaminamas, jis, jei jaunieji pageidauja, padengiamas rodžiu, tuomet spindesys būna geresnis, o rodis taip pat apsaugo ir nuo susibraižymo. Rodis yra labai artimas platinai, todėl baltas auksas ir platina ypač supanašėja.

Platina

Pati platina yra baltas metalas ir, skirtingai nei auksas, naudojamas beveik grynas - 95% grynumo. Platina yra išskirtinai ilgaamžis metalas ir pasižymi itin balta spalva, todėl jo nereikia papildomai padengti rodžiu.
Renkantis platiną reikėtų atkreipti dėmesį, kad ji yra sunkesnė nei auksas, todėl reikės priprasti.
Platina taip pat yra labai brangi ir žiedai kainuotų kažkur dvigubai brangiau nei iš balto aukso.

Ką rinktis?

Į šį klausimą turite atsakyti patys sau. Platinos žiedų nereikės iš naujo kas keletą metų dengti rodžiu, bet jie bus žymiai brangesni. Turbūt susumavus išlaidas už visus kartus kiek reikės iš naujo rodžiuoti žiedus (apytiksliai porai tai kainuoja apie 150 Lt) ir pabrangimą dėl platinos, gautųsi labai panašį kaina. Pačiupinėkite, pasimatuokite ir tikrai pajusite kuris metalas yra skirtas jums.
 

Žiedai iš "Fashion Gold"

1581048938FotoPerlas_DS_-_095.jpg

VESTUVINIŲ ŽIEDŲ TENDENCIJOS

Deimantas Fashion Gold

17 DALYKŲ, KO NEŽINOJAI APIE DEIMANTUS

Vestuviniai žiedai Fashion Gold

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS ŽIEDUS PER 2 VALANDAS?

Vestuviniai žiedai. Fotogidas nuotrauka

AR GALI BŪTI VESTUVINIAI ŽIEDAI NEVIENODI?

Vestuviniai žiedai kaip išsirinkti video

VIDEO: VESTUVINIAI ŽIEDAI - kaip juos išsirinkti?

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

pagalvele-knyga.jpg

10 ORIGINALIAUSIŲ PAGALVĖLIŲ VESTUVINIAMS ŽIEDAMS

Daugiau
naujienų

ajax loader