Filtras
Linas foto nuotrauka

~2013-07-30~

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAS DABAR MADINGA?

Vestuviniai žiedai, tai jūsų meilės simbolis, kurį nešiosite visą likusį gyvenimą ir kuris kiekvieną dieną jums primins apie jūsų santuokos įžadus. Todėl juos reikėtų rinktis labai atsakingai ir nebijoti daug kartų matuotis. O kartu su vestuvinių žiedų ekspertais "Fashion Gold" dairomės vestuvinių žiedų mados džiunglėse.

MADINGA:

Geometrinės formos

Keturkampiai valdo! Ypač, jei vestuvinis žiedas sudarytas iš daug smulkių kvadratėlių, o jų viduje spindi deimantukai. Vyrai, žinoma, gali ir be jų, bet jei ir jiems norisi - tegu puošiasi, nes jie tiks ir vyriškame žiede. Deimantai gali būti ir apvalūs, bet įtvirtinti kvadrate.

Rausvas auksas

Populiarėja ne raudonas arba kitaip rusišku vadinamas, o švelniai rožinis auksas. Jis išgaunamas žiedą dengiant rožiniu rodžiu. Jei nerandate rožinio, galite rinktis ir raudoną. Užsienyje jis irgi labai populiarus.

Įvairių spalvų metalai

Užmirškite prietarus, jog jei tavo vestuvinis žiedas iš geltono aukso, tuomet turi ir auskarus, grandinėlę ar kitus papuošalus rinktis būtent iš tokios spalvos aukso. Maišykite ir nešiokite skirtingų spalvų metalo papuošalus.
Tai galima daryti net ir viename žiede - nebijokite nešioti balto aukso sužadėtuvių žiedo su rausvo aukso vestuviniu žiedu ir panašiai! Juvelyrai net aukso spalvas maišo viename žiede - pusę būna geltono aukso, o pusę balto ar tik juostelė kitos spalvos metalo.

Viduje - jokių techninių sprendimų

Žiedo vidinė pusė turi būti daili, lygi ir būtinai su komforto zona. Kas tai yra? Tai toks specialus įdubimas, todėl žiedas maloniau ir patogiau nešiojasi, nespaudžia piršto net ir šiek tiek patinus rankoms.
Anksčiau juvelyrai deimantus ir kitus akmenis statydavo vidinėje žiedo pusėje palikdami lyg taškiukus, kurie padėdavo prilaikyti akmenį. Dabar naujų technologijų dėka žiedai yra gražūs ir iš vidaus lygaus, todėl juos daug patogiau graviruoti. Taip pat įdomi idėja - vietoje graviravimo ant vidinės žiedo sienelės ar krašto įstatyti mažulytį deimantą, kurį matysite tik jūs.

Skirtingi žiedai

Nebūtina pasipuošti vienodais žiedais! Moterų vestuvinis žiedas vis labiau primena sužadėtuvių, o vyrai linksta prie tradicinių. Pasirinkite žiedus tokius, apie kokius svajojote ir galite jų net nederinti.
Tokius skirtingus žiedus pasirinko ir ką tik susituokę Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis 

Sužadėtuvių ir vestuvių - kartu

Pasaulyje prigijusi, tradicija, iškart pirkti žiedų komplektą, kuris susideda iš sužadėtuvių ir vestuvinio žiedo, populiarėja ir Lietuvoje. Ir galvos nereikės sukti, ir žiedai dera tarpusavyje.
Bet jeigu taip nepadarėte, nebijokite nešioti žiedų kartu ant vieno piršto. Tik vienas “BET”! Svarbu, jog žiedai neviršytų 6 milimetrų pločio kartu sudėjus, nes tuomet ir negražu, ir pirštas atrodo storesnis. Jeigu jūsų sužadėtuvių žiedas yra 2 milimetrų pločio, tuomet vestuvinį žiedą rinkitės neplatesnį nei 4 milimetrai. Žinoma, jeigu jūsų pirštai yra labai ilgi, galima bendrą plotį padidinti iki 8 milimetrų.

NEMADINGA:

Negražiai įstatyti deimantai

Vienareikšmiškai - deimantai, geriausi vestuvinių žiedų draugai, tik kartais jų visai nesimato! Dėl to būna kaltas ir žiedo modelis, ir juvelyras, bet atkreipkite dėmesį kaip įstatytas akmuo. Jeigu pusę jo “įspausta” į metalą, tuomet prašykite perdaryti.

Stori žiedai

Tai ir nepatogu, ir nemadinga. Dažniausiai žiedo storį (nemaišykite su pločiu!) “išpučia” blogai įdedami akmenys, kai jie būna žiedo viduje, o ne išorėje.

Gamykliniai žiedai
Tokie, kuriuos iškart gali įsigyti ir parduotuvė siūlo iškart kelių dydžių. Manome, jog tokia proga nusipelnėte ypatingų žiedų, todėl geriau susikurkite būtent sau tinkančius. Tokie žiedai būna be komforto zonos, kartais labai ploni, todėl gali ir susilankstyti.

Pirštų antspaudai

Kelerius metus siautusi mada įamžinti pirštų antspaudus blėsta. Geriau vietoje to įrašykite vienas kito pravardes, jūsų pirmo susitikimo datą ar vietą ar kitą originalią mintį.

Ažūras

Permatomi, lyg iš nėrinių pagaminti žiedai ir dar puošti deimantais jau yra nemadingi. Grįžtame prie paprastumo, todėl reikia rinktis - ar deimantai, ar ažūras. Svarbu, kuo mažiau detalių ir kuo paprastesni.

Raižiniai

Jaunavedžiams siūlome rinktis žiedus, kurie jiems bus gražūs ir po dešimt, ir po dvidešimt metų. Labai paprasti gal ir neįdomu, bet persistengsi su įvairiomis detalėmis, raižiniais, papildytais akmenimis ir kitais raštais nereikėtų.

Patarimais dalinosi "Fashion Gold"

Pagrindinė nuotrauka "Linas foto" 

1618808754ziedai.png

VIDEO: DIDŽIAUSIOS KLAIDOS RENKANTIS VESTUVINIUS ŽIEDUS

Vestuviniai žiedai Fashion Gold

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS ŽIEDUS

Monikos Požerskytės nuotrauka

VISKAS KĄ REIKIA ŽINOTI APIE ŽIEDŲ GRAVIRAVIMĄ

Konkursas

KONKURSAS: DALINKIS SAVO VESTUVIŲ NUOTRAUKOMIS IR LAIMĖK KAKLO PAPUOŠALĄ

Palmira Kelertienė Išteku.lt seminare

PALMIRA PATARIA: ANT KURIOS RANKOS NEŠIOTI VESTUVINĮ ŽIEDĄ?

Gerstner vestuviniai žieda

VESTUVINIAI ŽIEDAI: RINKITĖS TEN, KUR DAUGIAUSIA

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAIP IŠSIRINKTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader