Filtras
Gerstner vestuviniai žieda

~2013-12-10~

VESTUVINIAI ŽIEDAI: RINKITĖS TEN, KUR DAUGIAUSIA

Turbūt ne kartą girdėjote patarimus, jog vestuvinius žiedus reikia rinktis labai atidžiai ir atsakingai. Išteku.lt patarė apžiūrėti kuo daugiau modelių, aplankyti kuo daugiau salonų, o dabar norime pasidžiaugti, jog nuo šiol gausiausią jų pasirinkimą rasite vienoje vietoje. Juvelyrikos namai “Fashion Gold” turi daugiausiai vestuvinių žiedų modelių - net 1200!

Juvelyrikos namai “Fashion Gold” vestuviniai žiedai

Tai vestuviniai žiedai, kuriuos jaunavedžiai atrado jau prieš aštuonerius metus, kada atsidarė pirmasis “Fashion Gold” salonas, o juvelyrų patirtis siekia 20 metų!

“Mūsų tikslas buvo - kokybė ir prieinama kaina. Kiekvienas žiedas yra kuriamas mūsų profesionalių juvelyrų, todėl galime įtikti įnoringiausiems ar specifinius pageidavimus turintiems jaunavedžiams”, - džiaugėsi sėkme “Fashion Gold” įkūrėja Julija Gerlich.

Kiekvienais metais vestuvinių žiedų kolekciją papildo nauji modeliai, o dabar kolekciją sudaro 200 skirtingų vestuvinių žiedų, kurių kaina prasideda nuo 700 Lt.Šių juvelyrikos namų vestuvinius žiedus sėkmingai nešioja ne viena Lietuvos įžymybė.

Vestuviniai žiedai “Gerstner”

Augusto Gerstnerio vestuviniai žiedai yra vieni iš seniausių gamintojų. Įmonę 1862 metais įkūrė Maxas Gersteris ir ši įmonė buvo perduodama net šešias kartas. Naujausiomis technologijomis rūpinasi patys įmonės vadovai. Išskirtinį “Gerstner” žiedų dizainą kuria Annelie Fröhling. “Gerstner” - tai didžiausia ir seniausia vestuvinių žiedų gamintoja Vokietijoje, kurių kūriniai nuolat įvertinami pirmomis vietomis pasaulinėse juvelyrikos parodose.

Juvelyrikos namai “Fashion Gold” savo kolekcijoje turi 600 “Gerstner” žiedų modelių, kuriuos taip pat galima koreaguoti pagal savo skonį. Šių žiedų kainos prasideda nuo 1000 Lt už žiedą, o “Fashion Gold” didžiuojasi turėdami išskirtinę ir itin prabangią “Gerstner Exlusuve Lube” kolekciją.

Vestuviniai žiedai “Rauschmayer”

“Fashion Gold” rasite ir Lietuvoje plačiausią pasirinkimą vokiškų “Rauschmayer” vestuvinių žiedų. Tai prieš 50 metų Rolando Rauschmayerio įkurtos šeimos įmonės rankų darbo žiedai.

Šie vestuviniai žiedai simbolizuoja tradicinę juvelyrką ir naujausias gamybos technologijos - žiedai gaminami iš įvairių spalvų aukso, su brangakmeniais, deimantais ar kitomis puošybos detalėmis. Vestuviniai žiedai gaminami ir pagal naująją “Mokume” technologiją, kuomet sulydant tauriuosius metalus kiekvienas žiedas įgauna unikalų ir nepakartojamą raštą.

Juvelyrikos namuose “Fashion Gold” šiuo metu yra 400 “Rauschmayer” žiedų modelių, kuriuos galima pakeisti pagal asmeninius jaunavedžių pageidavimus. Žiedai į Lietuvą atkeliauja per dvi savaites, o kainos nuo 2000 Lt už vieną žiedą.

Išskirtiniai žiedai EGF

Eduardas G. Fidel kompaniją EGF įkūrė prieš daugiau nei 75-erius metus ir jo kuriami vestuviniai žiedai yra itin išskirtiniai. Tai žiedai pagaminti iš aukščiausios kokybės aukso su deimantais. EGF žiedų gamyboje naudojama taip pat “Mokume” technologija, todėl kiekvienas žiedas yra unikalus. EGF vestuviniai žiedai - ieškantiems išskirtinio ir nepakartojamo simbolio visam gyvenimui. 

1616481073158579572_4146553732035649_3687939736127010327_o.jpg

VIDEO: DIDŽIAUSIOS KLAIDOS RENKANTIS VESTUVINIUS ŽIEDUS

vestuviniai ziedai fashion gold

19 DALYKŲ, Į KĄ TURITE ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTIS VESTUVINIUS ŽIEDUS

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Fashion GOld vestuvinis žiedas 3

VESTUVINIŲ ŽIEDŲ TENDENCIJOS 2014 m.

1376306892IMG_2926.jpg

APTARKIME: E.ANUSAUSKAITĖS ir A.YOUNG VESTUVINIAI ŽIEDAI

Daugiau
naujienų

ajax loader