Filtras
Fashion GOld vestuvinis žiedas 3

~2014-06-10~

VESTUVINIŲ ŽIEDŲ TENDENCIJOS 2014 m.

Fotografai tikina, kad nuotraukos išliks visam gyvenimui, operatoriai, jog video įrašas, bet kasdien visą likusį gyvenimą žiūrėsite būtent į vestuvinį žiedą.

Juvelyrikos namų “FASHION GOLD  įkūrėja Julija Gerlich pasakoja apie 2014 metų vestuvinių tendencijas ir kaip jas suderinti su vienu svarbiausiu viso gyvenimo pasirinkimu.

Amžinoji klasika 

“Vestuvinių žiedų mados nesikeičia kas pusmetį ar net kasmet. Dizaineriai gali sugalvoti ką nors ekstravagantiško, bet poros renkasi tai, kas jų manymu joms patiks ne tik dabar, bet ir po 10 ar 20 metų.
Todėl pagrindinė vestuvinių žiedų tendencija yra KLASIKA. Populiariausi yra klasikiniai gaubti ar šiek tiek kvadratiniai žiedai. Tiesa, mes jau “praaugome” savo tėvus, nes nuotakos dažniausiai tokį žiedą papuošia vienu ar keliais briliantukais”, - teigė specialistė.

Vienas kasdien, kitas - išeigai

Tiesa, ne viskas jau taip neįdomu, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo. Vestuvinių žiedų kūrėjai vis tiek sugalvoja kuo pradžiuginti poras, o ypač nuotakas.
Pasaulyje didelio pasisekimo sulaukė dvigubas nuotakos žiedas: vienas yra visiškai toks pats kaip ir vyro, o antrasis - tai plona deimantais puošta juostelė. Paprastomis dienomis galite puoštis paprastu į akis nekrentančiu klasikiniu žiedu, o norėdama atrodyti puošniau - deimantinę juostelę vieną arba su tuo pačiu klasikiniu žiedu.
Vienu šūviu nušausite du zuikius - turėsite vienodą žiedą su vyru (o jam tai tikras tas patiks) ir patenkinsite moterišką poreikį “blizgučiams” bei galimybei transformuoti žiedą.

Komplektas su sužadėtuvių žiedu

Dar viena 2014 metų ryškėjanti tendencija - apie vestuvinius žiedus pagalvoti dar tik renkantis sužadėtuvių žiedą. Taip taip, dabar poros šio žiedo ateina rinktis dviese - tuomet išnyksta galimybė neįtaikyti dydžiu ar merginos skoniui.

Trigubas žiedas kuris susideda iš sužadėtuvių žiedo, dvigubo vestuvinio žiedo ar vieno vestuvinio, o kito - dovanojamo gimus pirmam vaikučiui. Sudėjus tris šis komplektas atrodo labai įspūdingai, o po vieną ar du galite nešioti kasdien. Tikras žiedas transformeris. 
Svarbu tik nepamiršti, jog tokį žiedą reikia užsakinėti pas tą patį juvelyrą tam, kad žiedai vienas kitam idealiai tiktų ir sudėjus tris atrodytų lyg vienas. 

Nuotraukose žiedai iš FASHION GOLD salono

1618808754ziedai.png

VIDEO: DIDŽIAUSIOS KLAIDOS RENKANTIS VESTUVINIUS ŽIEDUS

Vestuviniai žiedai Fashion Gold

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS ŽIEDUS

Monikos Požerskytės nuotrauka

VISKAS KĄ REIKIA ŽINOTI APIE ŽIEDŲ GRAVIRAVIMĄ

Konkursas

KONKURSAS: DALINKIS SAVO VESTUVIŲ NUOTRAUKOMIS IR LAIMĖK KAKLO PAPUOŠALĄ

Palmira Kelertienė Išteku.lt seminare

PALMIRA PATARIA: ANT KURIOS RANKOS NEŠIOTI VESTUVINĮ ŽIEDĄ?

Gerstner vestuviniai žieda

VESTUVINIAI ŽIEDAI: RINKITĖS TEN, KUR DAUGIAUSIA

Linas foto nuotrauka

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAS DABAR MADINGA?

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAIP IŠSIRINKTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader