Filtras
Monikos Požerskytės nuotrauka

~2015-04-09~

VISKAS KĄ REIKIA ŽINOTI APIE ŽIEDŲ GRAVIRAVIMĄ

Rengiant vestuves reikia suplanuoti begalę dalykų: kur surengti šventę, ką apsirengti, išrinkti gėles, sudaryti meniu ir kt. Bet yra vienas labai svarbus dalykas, kurį daugelis pamiršta- išgraviruoti vestuvinius žiedus.

Monikos Požerskytės nuotrauka

Pataria juvelyrikos namų "Fashion Gold" įkūrėja Julija Gerlich.

Kaip tai padaryti?

Kai eisite į juvelyrinių dirbinių parduotuvę įsigyti ar užsisakyti žiedų, būtinai pasidomėkite ar jie teikia graviravimo paslaugas. Jeigu ne, galbūt konsultantė jums rekomenduos juvelyrą, kuriuo ji pasitiki. Nesvarbu kur tai darysi, juvelyrinių dirbinių parduotuvėje ar privačiai, nepamiršk kelis kartus patikrinti užsakymo. Juk tikrai nenorėsi visą likusį gyvenimą nešioti žiedus su neteisingai užrašytais vardais.

Kada tai daryti?

Graviravimas gali būti atliktas labai greitai, per kelias dešimtis minučių, tau laukiant, arba užtrukti net iki mėnesio. Viskas priklauso nuo to kiek kitų užsakymų turi graviruotojas. Todėl nepamiršk planuoti iš anksto.

Kiek tai kainuos?

Kaina žinoma priklauso nuo to ką graviruosi. Kas tai bus: mėgstamos dainos žodžiai ar tik jūsų inicialai. Paprastai suma priklauso nuo to kiek ženklų (raidžių) bus panaudota. Ženklo graviravimas kainuoja 20-30 euro centų, bet visad yra minimali užsakymo suma. Inicialai ar monograma yra brangesni. Dar vienas veiksnys lementis kainą yra graviravimo būdas, tai bus daroma ranka ar darbą atliks mašina. Kaip ir visada, suprantama, rankų darbas yra brangesnis. "Fashion Gold" siūlo paslaugą - įsigijusiems vestuvinius žiedus pas juos, graviravimas nemokamas. Tai patogu, nes nekainuos papildomai ir nereikės niekur eiti ieškant graverio.

Ką graviruoti?

Nepagailėk laiko apmastyti ką norite išgraviruoti, nes tai žodžiai visam gyvenimui.

Štai keletas idėjų ką galima padaryti:

1. Savo vestuvių datą. Paprasta ir miela, taip jūs niekada nepamiršite savo metinių.

2. Ypatingos vietos koordinatės. Išgraviruokite ilgumą ir platumą vietos kurioje susitikote pirmąjį kartą arba susižadėjote. Kadangi nedaugelis žmonių supras kad tai ilgumos ir platumos koordinatės ar  kas tai per skaičiai, tai bus lyg tavo ir tavo mylimojo slaptas kodas.

3. Tavo naujoji pavardė. Jeigu nusprendei priimti vyro pavardę, tai puiki vieta užrašyti ją pirmąjį kartą. Arba tavo naujieji monograma taip pat yra puikus sprendimas.

4. Jūsų vardai arba inicialai. Nereikia persistengti bandant sugalvoti ką nors labai originalaus. Kartais nėra nieko šiltesnio negu „Jurga+Tomas‘ arba „J+T“.  Jeigu turite vienas kitam meilias pravardes išgraviruokite jas. Širdžiai mielas antrosios pusės „vardelis“ visad privers nusišypsoti kiekvieną kartą užsidedant žiedą.

5. Citata arba frazė. Galbūt jūs turite ypatingus žodžius, kurie tik jums turi slaptą prasmę, tai būtų dar viena bendra paslaptis. O gal vedybiniuose įžaduose yra frazė, kuri praktiškai papasakoja visą tavo ir tavo mylimojo  meilės istoriją. Frazė gali prasidėti tavo žiede, o baigtis pas jį, tad ją bus galima perskaityti tik kai jūs kartu.

6. Žodžiai iš jūsų mėgstamos dainos. Tai gali būti daina, kuri grojo per pirmąjį šokį kartu, arbą per kokia kitą ypatingą progą. Jeigu žodžių per daug, gali juos padalinti. Pirmąją dalų išgraviruok ant vieno žiedo, kita ant kito. 

1618808754ziedai.png

VIDEO: DIDŽIAUSIOS KLAIDOS RENKANTIS VESTUVINIUS ŽIEDUS

Vestuviniai žiedai Fashion Gold

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINIUS ŽIEDUS

Konkursas

KONKURSAS: DALINKIS SAVO VESTUVIŲ NUOTRAUKOMIS IR LAIMĖK KAKLO PAPUOŠALĄ

Palmira Kelertienė Išteku.lt seminare

PALMIRA PATARIA: ANT KURIOS RANKOS NEŠIOTI VESTUVINĮ ŽIEDĄ?

Gerstner vestuviniai žieda

VESTUVINIAI ŽIEDAI: RINKITĖS TEN, KUR DAUGIAUSIA

Linas foto nuotrauka

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAS DABAR MADINGA?

VESTUVINIAI ŽIEDAI: KAIP IŠSIRINKTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader