Filtras
Jelena Kurbatova Photography - įžadai

~2016-10-28~

KAIP SUKURTI SAVO ĮŽADUS?

Jeigu norite ceremonijos ar net šventės metu tarti vienas kitam pačių sukurtus įžadus, ilgai nedelskite. Prisėdus paaiškės, kad ne taip jau lengva išreikšti popieriuje visa savo meilę, bet tai tikrai įmanoma!

Skirkite tam laiko

Suraskite laiko, kuomet nereikia niekur skubėti ir galite pabūti vieni. Pasirinkite dienos metą, kuomet jus užplūsta didžiausias kūrybingumas - gal tai vyksta anksti ryte, o gal naktį? Atraskite savo laiką ir juo pasinaudokite.

Atsakykite į klausimus

Pasidėkite švarų popieriaus lapą (taip, ranka rašyti įžadus tikrai daug geriau) ir užduokite sau keletą svarbiausių klausimų, kurių atsakymų vedini galėsite rašyti kalbą. Kodėl būtent tas žmogus yra jums skirtasis? Kodėl su juo norite praleisti visą likusį gyvenimą? Kokias savybes tame žmoguje labiausiai mylite?

Pasidairykite įkvėpimo

Biblija, Šekspyro poemos, eilėraščiai, įkvepiančios knygos - visa tai gali jums sukelti įvairių minčių, todėl paskaitykite jas. Gal rasite gražų sakinį, kurį norėsite panaudoti, o gal visi tie tekstai sukels jums minčių jūsų autoriniam tekstui.

Pasižadėkite

Įžadai neveltui turi tą pačią žodžio šaknį, kaip ir pažadas. Tai turi būti ne tik gražūs žodžiai mylimam žmogui, bet ir konkreti priesaika, ką ir kodėl padarysite dėl antros pusės. Naudokite ne tik standartines frazes “iki mirties” ar “turte ir varge”, bet sugalvokite ir savų, pavyzdžiui “maitinsiu tave šaukštu, jei tu negalėsi to daryti pats”, “purtysiu tau pagalvę prieš kiekvieną miegą”.

Prisiminkite

Pasklaidykite senus jūsų vienas kitam siųstus laiškus, dovanotas dovanas ar kitas mielas smulkmenas. Tai irgi įkvepia.

Neišsiplėskite

Suprantama, kad mylimam žmogui norite pasakyti tūkstančius žodžių, bet pagalvokite apie svečius ir savo kalbą sutrumpinkite iki esmės. Daugiausiai vienas ar du paragrafai.

Pasirepetuokite

Paskaitykite savo kalbą prieš veidrodį keletą kartų. Garsiai išgirdę savo žodžius suprasite ar jie tinka, o gal kažką reikėtų pakoreguoti. 

Jelenos Kurbatovos nuotrauka

1618808929Uzpildymui_AA_Studio-181.jpg

VISA TIESA APIE VESTUVES: POKALBIS SU ALGIRDU TOLIATU

SP_fotografija nuotrauka

ŠIUOLAIKINIS NUOTAKOS „IŠPIRKIMAS: 4 IDĖJOS

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Ligita Vaitkutė vestuvių nuotrauka

NAUJOVĖ: SANTUOKĄ GALIMA REGISTRUOTI BET KURIAME MIESTE

Vestuvių sonata - vaišės prie bažnyčios. Weird Beard photography

PLANUOTOJOS PATARIMAI: TOBULOS VAIŠĖS PO CEREMONIJOS

Eva shoot photography nuotrauka

VESTUVIŲ DIENOS PLANAS: KAIP JĮ PASIDARYTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader