Filtras
Kaip susodinti svečius per ceremoniją?

~2015-12-18~

BŪDAI, KAIP SUSODINTI SVEČIUS PER CEREMONIJĄ

Norime akcentuoti, jog šiame tekste kalbėsime apie svečių susodinimo planą ceremonijos, o ne šventės metu. Visos šios svečių susodinimo idėjos puikiai tiks toms vestuvių ceremonijoms, kurios vyksta lauke ar tam tikroje patalpoje su daugybe svečių. Apie bažnyčią šiuo atveju nekalbame. Tai galėtų būti dvaras, tam tikra salė, galbūt viešbutis ar vila. Kalbame apie tokias susodinimo idėjas, kurios bus ne tik išradingos, tačiau ir patogios jums bei jūsų svečiams. Taigi, kaip geriausia susodinti svečius, kad jie galėtų patogiai stebėti visą vestuvių ceremoniją?

Suolai vs. Kėdės

Suolas, tikriausiai yra tas baldas, kuris mums atrodo tinkamiausias, kuomet norime susodinti svečius stebėti vestuvių ceremoniją. Ir visai nenuostabu, kadangi suolai mums asocijuojasi su ceremonija bažnyčioje. Suolai yra labai praktiška susodinimo idėja, kadangi vietos užima pakankamai ne daug, o žmonių talpina išties nemažai. Sodinant svečius ant suolų, jų reikės tikrai mažiau nei kėdžių, todėl ir mažiau puošybos bei dėliojimo. Tinkamai pasirinkti suolai su tinkamais papuošimai gali atrodyti išties nuostabiai, o kartu, kaip jau ir minėjome, tai labai praktiškas svečių susodinimo būdas.

Jeigu jūsų vestuvių ceremonija vyks lauke, net neabejojame, jog jau užsisakėte kėdes. Viskas nuostabu, tačiau pasirūpinkite, jog kėdžių kojos nesmigtų į žolę, o jeigu jūsų vestuvių ceremonija vyks ant kietos dangos, jums apskritai nėra dėl ko jaudintis. Kėdžių privalumas yra tas, kad galite rinktis iš daugybės variantų, spalvų, dizaino, dydžių ir pan. Jeigu nenorite išlaidauti, rinkitės paprastesnes kėdes ir jas papuoškite. Čia leiskite pasireikšti savo fantazijai. Galite kėdžių atlošus puošti užvalkalais, kabančiais žibintai šonuose, gėlėmis, girliandomis ir viskuo, kas jums tik šauna į galvą. Kėdės taip pat puikus pasirinkimas ir dėl to, jog nereikalauja didelių išlaidų, o jas įsigyti labai paprasta.

Kalbant apie konkretų susodinimo planą, vis tik siūlome rinktis kėdes, taip turėsite daugiau variantų kaip susodinti savo svečius. Svečių, susirinkusių stebėti vestuvių ceremoniją, nebūtina sodinti eilėmis vieną už kito kaip įprasta, galite juos susodinti daug originaliau. Norime jums pasiūlyti keletą svečių susodinimo būdų, kurie paįvairins jūsų vestuvių ceremoniją, o svečiai galės patogiai ją stebėti.

• Susodinimas lanku

Susodinkite savo svečius lankais. Nusistatykite vestuvių ceremonijos centrą, kuriame būsite sutuokti, o svečius susodinkite puslankiais iš dviejų šonų. Jeigu svečių daug, sodinkite juos keliomis eilėmis. Toks sėdėjimo planas atrodys išties šauniai, o svečiai galės puikiai jus matyti. Galite vienoje pusėje sodinti svečius iš jaunosios pusės, kitoje iš jaunojo pusės. Taip nė vieno jaunojo tėvai bei draugai nebus nuskriausti, kadangi netrukdys vieni kitiems stebėti ceremonijos.

• Susodinimas aplink


Jeigu  norite atsidurti pačiame dėmesio centre, savo svečius sodinkite aplink vestuvių ceremonijos centrą. Statykite kėdes tiesiog ratu aplink save. Jeigu svečių daug, sudarykite daugiau eilių. Toks susodinimo planas yra išties originalus ir tikrai paįvairins jūsų vestuvių ceremoniją.

• Susodinimas spirale

Šį susodinimo būdą galime vadinti ne tik originaliu, tačiau ir super įdomiu. Susodinkite svečius spirale, kuri prasidėtų nuo ceremonijos centro ir suktųsi toliau nuo jo. Tarsi sraigės namelis. Toks susodinimo planas tai tam tikra optinė iliuzija ar nesibaigiantis labirintas, o atrodo išties fantastiškai.
 

1618808929Uzpildymui_AA_Studio-181.jpg

VISA TIESA APIE VESTUVES: POKALBIS SU ALGIRDU TOLIATU

SP_fotografija nuotrauka

ŠIUOLAIKINIS NUOTAKOS „IŠPIRKIMAS: 4 IDĖJOS

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Ligita Vaitkutė vestuvių nuotrauka

NAUJOVĖ: SANTUOKĄ GALIMA REGISTRUOTI BET KURIAME MIESTE

Vestuvių sonata - vaišės prie bažnyčios. Weird Beard photography

PLANUOTOJOS PATARIMAI: TOBULOS VAIŠĖS PO CEREMONIJOS

Eva shoot photography nuotrauka

VESTUVIŲ DIENOS PLANAS: KAIP JĮ PASIDARYTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader