Filtras
Geriausios bažnyčios Kaune

~2015-09-15~

TOP 5 BAŽNYČIOS KAUNE, KURIOSE NORĖSITE SUSITUOKTI!

Bažnyčia tai tokia vieta, kuri turi galią pakeisti žmones. Ji turi galią ne tik sujungti du žmones nematomais santuokos saitais, tačiau joje slypi tam tikra magija, kuri geba užhipnotizuoti ir pripildyti atsidavimo, pasiaukojimo bei meilės jausmo. Šios priežastys atspindi, jog yra labai svarbu tuoktuvių ceremonijai pasirinkti tokią bažnyčią, kuri artima jūsų sielai, kuri turi galią užgniaužti jums kvapą ir priversti pasijusti ypatingai. Tačiau, bažnyčios pasirinkimas yra nelengva užduotis, kadangi pasiūla didžiulė, o atsispirti kiekvienos grožiui labai sudėtinga. Šį kartą kreipiamės į Kauno poras ir pateikiame jums 5 populiariausias Kauno bažnyčias, kuriose tikrai norėsite susituokti!

Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčia

Vytauto Didžiojo bažnyčia tai seniausias gotikos paminklas Kaune ir nesuklysime teigdami, jog ši bažnyčia yra vienas populiariausių jaunavedžių pasirinkimų Kauno mieste. Bažnyčia stovi ant Nemuno kranto, šalia Vytauto Didžiojo tilto. Priežastys, kodėl ši bažnyčia tokia mėgiama  jaunavedžių yra dvi: tai kvapą gniaužiantis grožis įžengus į bažnyčios vidų, bei nuostabūs gamtos vaizdai, idealiai tiksiantys fotografijoms lauke. Savo šventę prisiminsite ne tik dėl gotika dvelkiančios bažnyčios, tačiau ir dėl neužmirštamo peizažo, kuris atsispindės vestuvinėse fotografijose. Vytauto Didžiojo bažnyčioje susituokė tokie žinomi žmonės kaip Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius, bei būriuotojai Gintarė Volungevičiūtė ir Robertas Scheidtas.

Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčia

Bažnyčia tituluojama kaip lietuvių tautos dvasinio atgimimo ir laisvės simbolis. Ši modernios architektūros bažnyčia išskirtinė savo 70 metrų aukščio bokštu, kurį gali matyti visi miesto gyventojai, bei svečiai. Tai tinkamiausia bažnyčia norint savo šventę atšvęsti gražioje, erdvioje ir baltoje bažnyčioje. Tobulos vestuvių nuotraukos taip pat garantuotos, kadangi čia yra stulbinanti bažnyčios terasa nuo kurios atsiveria įspūdingos miesto erdvės. Šioje bažnyčioje šią vasarą savo išrinktąją Birutę Kurlavičiūtę vedė Kauno vicemeras Povilas Mačiulis.

Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika

 

Pirmąją parapijinę  Kauno Šv. Petro bažnyčią įsteigė Vytautas Didysis ir ji po truputį augo, kol 1918 metais jai buvo suteiktas net mažosios bazilikos vardas. O vėliau, skirstant Lietuvos bažnytines provincijas - net ir arkikatedra su arkivyskupo metropolito sostu. Čia savo meilę prisiekė buriuotojas Rokas Milevičius ir jo bendraamžė mylimoji Erika Golub, aktorius Ramūnas Šimukauskas ir Roberta Taraškevičiūtė. Kauno arkikatedra puikiai tinka didesnėms, iškilmingesnėms vestuvėms. 

Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia (Kauno Soboras)

Bažnyčia stovi Kauno širdyje Laisvės alėjoje, todėl ji puikiai tiks norint susituokti lydint žmonių šurmulio bei dėmesio. Bažnyčia didelė ir erdvi, ji puikiai tiks norint sutalpinti daug šventės svečių. Kauno Soboras dėl savo erdvės pasižymi puikia akustika, todėl jaunieji gali būti tikri, kad Mendelssohn‘o vestuvių maršas skambės tobulai. Šių metų birželio mėnesį šioje bažnyčioje susituokė dainininkė Ieva Zasimauskaitė ir atlikėjas Marius Kiltinavičius.

Šv. Gertrūdos (Marijonų) bažnyčia

Ramybe ir harmonija dvelkianti bažnyčia, kuri kaip magnetas traukia jaunavedžius, stovi Kauno senamiestyje, Laisvės alėjos pabaigoje. Planuojantiems jaukias ir šiltas vestuves ši vieta tiks tobulai. Nors bažnyčia ir nėra didelė, palyginti su ankstesnėmis, tai ir yra pagrindinis jos privalumas. Nemėgstantiems pompastikos ir smulkių detalių, gotikinio stiliaus paminklas jus sužavės, kadangi bažnyčia nėra perkrauta paveikslais ir kryžiais, o tai padės sukurti jaukumo ir ramybės oazę. Amžiną meilę savo išrinktajai Erikai Vilčinskaitei, Šv. Gertrūdos bažnyčioje prisiekė dainininkas Merūnas Vitulskis.

1618808929Uzpildymui_AA_Studio-181.jpg

VISA TIESA APIE VESTUVES: POKALBIS SU ALGIRDU TOLIATU

SP_fotografija nuotrauka

ŠIUOLAIKINIS NUOTAKOS „IŠPIRKIMAS: 4 IDĖJOS

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Ligita Vaitkutė vestuvių nuotrauka

NAUJOVĖ: SANTUOKĄ GALIMA REGISTRUOTI BET KURIAME MIESTE

Vestuvių sonata - vaišės prie bažnyčios. Weird Beard photography

PLANUOTOJOS PATARIMAI: TOBULOS VAIŠĖS PO CEREMONIJOS

Eva shoot photography nuotrauka

VESTUVIŲ DIENOS PLANAS: KAIP JĮ PASIDARYTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader