Filtras
Fotogidas 1

~2016-03-21~

VESTUVIŲ FOTOSESIJA - TIKRAS LOBYNAS FOTOKNYGAI

Šiandien vestuvių fotoknyga – tai labai madingas būdas išsaugoti gražiausias vestuvių dienos akimirkas. Fotoknyga yra unikalus gaminys, pagaminamas pagal kiekvienos poros individualius pageidavimus. Galima pasirinkti norimą fotoknygos stilių, formatą, viršelį, lapų skaičių ir pan. Fotoknygos kuriamos pasitelkiant moderniausias nuotraukų darymo technologijas. Tačiau tam, kad fotoknyga taptų tikru vestuvinių prisiminimų lobynu, svarbu surengti nepakartojamą vestuvių fotosesiją ir įamžinti daug išskirtinių akimirkų, kad suteikti fotoknygai gyvumo ir pasakiškumo. Taigi, vestuvių fotosesija – tai atsakingas žingsnis, todėl svarbu žinoti, kas lemia vestuvinių nuotraukų kokybę, dailumą ir unikalumą.

Visų pirma, svarbu, kad jaunieji jaustųsi laisvai prieš objektyvą, neatsižvelgiant į tai, kad vestuvių diena dažnai kupina įtampos. Paprastai jaunųjų savijauta prieš kamerą priklauso nuo jaunavedžių santykių su vestuvių fotografu. Todėl fotografą reikia rinktis atsakingai – jis turi Jums patikti ir Jūs turite norėti su šiuo žmogumi praleisti visą vestuvių dieną. Labai svarbu ir priprasti prie fotografo, todėl rekomenduojame surengti priešvestuvinę, bandomąją fotosesiją. Fotosesijos metu geriau pažinsite fotografą, jo darbo techniką bei sulauksite iš jo daug naudingų patarimų. Be to, priešvestuvinės fotosesijos nuotraukomis galėsite papuošti pačią vestuvių šventę.

Fotogidas.lt nuotrauka

Jauniesiems dažnai kyla klausimas, kiek laiko skirti vestuvinei fotosesijai tam, kad galima būtų sukurti unikalių nuotraukų. Fotografai vestuvėms teigia, jog tam, kad įamžinti daug gražių akimirkų, reikia skirti ne mažiau 2 valandų. Daugiau laiko reikia skirti tuomet, kai jaunavedžiai pageidauja fotografuotis ne vienoje vietoje. Jauniesiems patariame tam tikram laikotarpiui palikti vestuvių svečius ir praleisti šį laiką vien su fotografu. Tačiau tuomet reikia iš anksto suplanuoti, kuo užimti svečius.

Kalbant apie tai, kokią vestuvių dalį verta fotografuoti, dažnas vestuvių fotografas fiksuoja kadrus nuo pasirengimo šventei momento iki tėvų sutikimo arba pirmojo jaunavedžių šokio. Be abejo, kartais jaunieji pageidauja, kad vestuvių fotosesija vyktų iki vidurnakčio, pavyzdžiui, torto pjaustymo, fejerverkų momento.

Fotogidas.lt nuotrauka

Svarbu pasirūpinti ir tinkama vestuvių fotosesijos vieta. Visų pirma, reikia atsižvelgti į tai, kad kiekviena kelionė nuo vieno taško iki kito užima nemažai laiko, o dar daugiau laiko sugaištama, kuomet važiuoja daug žmonių. Todėl rinkdamiesi vietą fotosesijai, labiau atsižvelkite ne į vietos grožį, o į tai, ar ten tinkamas apšvietimas. Ideali vieta yra ten, kur yra ir saulės, ir pavėsio. Fotografuotis galite senamiestyje prie gražių pastatų, gamtoje arba Jums abiems gerus atsiminimus sukeliančiose vietose. Be abejo, rinkdamiesi vietas, pasitarkite ir su fotografu. Be to, iš anksto pagalvokite ir apie tai, kur fotografuositės, jeigu vestuvių dieną lis lietus. Aišku, mažas lietus netrukdo fotosesijai, o kaip tik suteikia nuotraukoms žaismingumo.

Fotogidas.lt nuotrauka

Taigi, atsižvelgę į mūsų pateiktus patarimus, surengsite nepakartojamą vestuvinę fotosesiją, kurios įspūdingiausi kadrai papildys Jūsų vestuvių fotoknygą!

Straipsnio ir nuotraukų autorius: Fotogidas.lt

 

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

161846534820201001GFT_2557.jpg

VIDEO: INTERVIU SU KUNIGU ALGIRDU TOLIATU APIE BAŽNYTINĘ SANTUOKĄ

Santuoka bažnyčioje AA Studio

KĄ TURITE ŽINOTI, JEI TUOKIATĖS BAŽNYČIOJE

1615188567elvis-bekmanis-WJc87MVcDaA-unsplash.jpg

KAIP PASIRINKTI VESTUVIŲ VALANDĄ

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Tobula zmona

BŪSIMOMS NUOTAKOMS - FILMAS "TOBULA ŽMONA"

1595242753E._Lasio_nuotr._Vasarvidzio_nakties_sapnas.jpg

GĖLIŲ FESTIVALIS - ĮSPŪDINGA VIETA VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Daugiau
naujienų

ajax loader