Filtras
Per vestuves lija brit.co

~2015-07-31~

10 PATARIMŲ KĄ DARYTI, JEI PER VESTUVES LYJA

Lietus vestuvių dieną kiekvienai nuotakai prilygsta stichiniai nelaimei, bet jei jau taip nutiko, kad didžiąją dieną prakiuro dangus, reikia nenusiminti ir iš to išspausti geriausią. Štai 10 patarimų, kaip lietingą dieną susikurti nuostabią šventę. O juk čia Lietuva - būtina tam pasiruošti!

• Išsinuomok palapinę. Visada turėk atsarginį planą, jeigu planuoji šventę surengti gamtoje. Pasidomėk ar nuomojamoje vietoje yra kokia nors pavėsinė į kurią būtų galima persikraustyti subjurus orui. Jeigu tokia varianto nėra, susirask nuomojamas palapines ir susitark, kad jas skubiai sumontuotų, jei tą dieną numatomas lietus.

• Pasikalbėk su fotografu. Pasidomėk ar fotografas yra anksčiau dirbęs vestuvėse per lietų. Ar jis turi kokių nors idėjų kaip fotosesijas paversti smagiomis ir unikaliomis pliaupiant lietui. Galbūt jis turės kokių nors patarimų kuo reikėtų iš anksto pasirūpinti tokiu atveju. 

• Grožio reikalai. Žinoma vandeniui atsparus tušas ir taip yra būtinybė kiekvienai nuotakai, bet lyjant lietuj gali prireikti rimtesnių priemonių, kad neatrodyti it šlapiai vištai. Gali tekti apsvarstyti šukuosenos pokyčius jei tavo plaukai linkę garbanotis drėgmėje. Puikiausia išeitis būtų  elegantiškas kuodukas arba gėlių vainikas. Nepamiršk apgalvoti visų kitų grožio katastrofų, kurios gali ištikti pliaupiant lietui. Būk viskam pasiruošusi.

• Skėčiai. Jei būsi pasirūpinusi palapine ar pokylių sale vis vien galimybė sušlapti išlieka, todėl puiki išeitis - vienodi skėčiai visiems. Tau telieka nuspręsti kokių norėtum: vienodų spalvų ar ryškių spalvotų, vienspalvių, o gal su jūsų vardais? Kad ir kaip ten būtų - jie tikrai pagyvins vestuvių nuotraukas.

• Priedai. Pagalvok ko dar tau ir tavo svečiams gali prireikti lyjant lietuj. Panaršyk internete, kaip lietingas vestuves paversti smagesnėmis ir neleisti apsiniaukiam dangui sugadinti didžiosios dienos.

• Šaltas oras ir vėjas. Lietus gali būti ne vienintelė problema. Subjurus orui labai dažnai nukrinta temperatūra ir pakyla žvarbus vėjas. Pasiklausk tiekėjų ar kartu su palapine įmanoma suorganizuoti ir šildytuvus, nes šaltukas gali sugadinti šventinę nuotaiką arba pasiūlyk svečiam prie jūsų vestuvių spalvos ar temos derančias antklodes, kurias galima papuošti jūsų inicialais. Būtinai būk pasiruošusi švarkelį ar derančią  skraistę, kuria galėtum užsimesti ant pečių.

• Finansai. Planuodama vestuvių biudžetą būk pasiruošusi lietingos dienos fondą. Tokie dalykai kaip palapinės iš šildytuvų nuomą bei skėčiai svečiams tai pat nemažai kainuoja.

• Planuok. Jei lauke pila kaip iš kibiro, o įžadus rengeisi duoti būtent lauke, gali teki keisti planus. Galbūt nuspręsi, kad reikia palaukti, kol lietus nurims. Tokiu atveju teks kaip nors užimti jau susirinkusius svečius. Situaciją puikiai išgelbėtų jei visiems būtų pasiūlyta šampano ar kitų gėrimų ar dalyvavimas nuotaikingoje fotosesijoje.

• Ventiliatoriai ir vėduoklės. Kartais gamta iškėčia pokštą ir po lietaus nepaprastai užkaitina orą. Taip jau nutinka, kad drėgmė ir karštis sudaro nepakeliamas sąlygas, pasidaro tvanku, sunku kvėpuoti ir prakaitas bėga upeliais. Būk tam pasiruošusi ventiliatorius bei vėduokles.

•  Pats svarbiausias dalykas.  Nenukabink nosies! Vėjas ar lietus neturėtų sugadinti tavo šventės. Kruopščiai viską susiplanuok, būk viskam pasiruošusi ir tau tikrai nebus svarbu koks lauke oras, svarbiausia, kad esi apsukta artimų žmonių ir šventi savo meilės dieną.

Parengta pagal brit.co
 

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader