Filtras
Goodlife photography nuotraukta

~2016-08-09~

11 POŽYMIŲ, KAD JUMS METAS TUOKTIS

Jūsų puikūs santykiai ir jums abiems gerai. Draugai, artimieji ir ypač vyresni giminaičiai nenustoja klausinėti - kada vestuvės? ir jus tai nervina. Tačiau, gerai pagalvojus - kodėl gi nesusituokus?! Kaip suprasti, kad santykiai pasiekė piką ir jus pasiruošę eiti į naują lygį? Ar išties šalia “tas žmogus”, jūsų antroji pusė?

Goodlife photography“ nuotrauka

1. Jūs neturite (arba beveik) paslapčių vienas nuo kito

Taip, galite nutylėti kažkokius nesvarbius savo biografijos faktus, kurie įvyko iki jūsų abiejų susitikimo. Ypač, jei antra pusė pavydi ir gali greitai įsižeisti. Ir nereikia detaliai pasakoti, ką kalbėjote su draugėmis. Tačiau iš esmės - jūs neturite, ko slėpti nuo mylimojo ar mylimosios. Jūs žinote viską apie vienas kitą ir jums ramu.

Pvz: Kokiems produktams esate alergiška, kaip vadindavo jus vaikystėje, koks kojos dydis ar kas mobiliojo užrašų knygelėje įrašytas kaip “idiotas”

2. Jūs tapote draugais

Jūs ne šiap pora, jūs - draugai, kurie gali pasidalinti problemomis ir išgyvenimais, pasipasakoti apie džiaugsmus ir bėdas, kartu linksminti ir liūdėti. Ir jūsų antroji pusė - tas žmogus, kuriam pirmam pasipasakosite svarbiausius dalykus savo gyvenime.

3. Jums nebereikia vienas kitam daryti įspūdį

Tai nereiškia, kad meilė prigeso ir jums nusispjauti, ką apie jus galvoja jūsų mylimasis. Tačiau pripažinkime faktą, kad mes visuomet stengiamės padaryti įspūdį žmogui, kuris mums patinka tik pirmame pažinties etape. Kuo gilesni jūsų santykiai, tuo labiau savo partnerį pažįstate tokį, koks jis yra, be jokių pagražinimų. Ir tai nuostabu! Daugiau nesigėdijate šalia mylimojo atrodyti pavargusi, serganti ar blogos nuotaikos, ar vaikščioti po namus apsivilkusi chalatu.

Juk santykiai negali būti šventė visas 24 valandas per parą. Jei pasiruošę partnerį priimti tokį, koks jis yra - vadinasi, jūsų jausmai perėjo į kitą lygį. 

4. Jūsų intymus gyvenimas tapo ramesnis, bet ne mažiau malonus

Gali būti, kad lovoje jūs nebe tokie emocionalūs ir impulsyvūs kaip santykių pradžioje, bet jūs jaučiatės komfortiškai su šiuo žmogumi, nesijaučiate suglumusi ar kitaip sutrikusi - iš esmės jus viskas tenkina.

Jei intymiame gyvenime trūksta reguliarumo ir abipusio malonumo - santykiai pasmerkti žlugti.

Jei žinote šio žmoguas visas jautriąsias vietas, silpnąsias ir stipriąsias puses, suteikiate vienas kitam begalinį malonumą, neabejokite - jūs radote savo puselę.

5. Jūs pasitikite vienas kitu

Pasitikėjimas - stiprių santykių kertinis akmuo. Jei nėra pavydo kitam žmogui, nereiškia, kad jo nebemylite, o tai, kad jis jau pelnė jūsų pasitikėjimą. Jūsų jau nebetrikdo draugiški kitų moterų skambučiai jūsų mylimajam ir ramiai reaguojate, kai jis eina su draugais pasėdėti bare ir pan. Pasitikėjimas - tai ne besąlyginis refleksas, duotas mums nuo gimimo, tai laiko ir didelių pastangų reikalaujantis dalykas.

6. Jūs visada palaikote ryšį

Dažnai pasitikėjimas gimsta dėl to, jog jūs visada žinote, kur jūsų partneris yra, su kuo ir ką jis veikia. Jūs susiskambinate ar susirašinėjate - sms, e-paštu. Visa tai kyla iš abiejų noro ir iniciatyvos. Konsultacijos vienas su kitu, kai reikia priimti kokį nors sprendimą ar ką pirkti vakarienei - tai požymis to, kad jums svarbi partnerio nuomonė.

7. Jūs dažniau sakote “mes”, nei aš”

Galvoti kategorijomis “mes” žmogus pradeda tuomet, kai vietoj trumpalaikės santykių perspektyvos atsiveria ilgalaikė. Jūs su mylimuoju darote ar ką nors veikiate ne tiek kaip atskiros asmenybės, bet vis dažniau kaip pora. Jūs jau abu kviečia į įvairius renginius ar į šventes, ilsėtis jau vykstate irgi kaip pora, o ne atskirai. Jus jau nesąmoningai imate planuoti kartu savo ateitį, perkate kartu daiktus. Tai rodo, kad jūs jau pasiruošę būti šeima.

8. Jūs gyvenate kartu

Visi aukščiau išvardinti dalykai vyksta, kai jūs jau gyvenate kartu. Sugebėjimas ne tik kartu leisti laiką, bet ir dalintis vienu būstu, spręsti buities klausimus rodo, kad jūs perėjote į naują santykių lygmenį. Buitis ir rutina dažnai išskiria šeimas, tačiau jei jūs įveikėte šį etapą, vadinasi, nuėjote pusę kelio link stiprios santuokos.

9. Niekas niekam neskolingas

Materialinė santykių pusė irgi labai svarbi. Juk santykiai tvirti ne vien meile, dar labai svarbi ir finansinė pusė - kaip jūs abu mokate tvarkytis su pinigais ir kaip viską pasiskirstote. Jūs nustojate skaičiuoti kiekvieną centą, kas kur išleido - kas pirko duoną, kas lemputes ir kas kam skolingas. Jūs abu stengiatės dėl savo ateities. Tikra šeima gimsta ne tuomet, kai atsiranda antspaudas pase, bet tada, kai jūs jaučiatės atsakingi vienas kitam ir nebeskaičiuojate, kas kam skolingas. Bendras biudžetas - ne šiaip gražus terminas, o tai, ko turi siekti kiekviena pora.

10. Jūs dažnai bendraujate su mylimojo šeima

Suartėjimas su antrosios pusės šeima ir giminaičiais - dvipusis procesas. Iš vienos pusės, susipažindami su draugo šeima labiau ir jį pažinsite. Iš kitos pusės, mylimojo noras supažindinti su savo artimaisiais ir giminaičiais bei praleisti su jais laiką tik parodo, kad jis jus įtraukė į “pasitikėjimo ratą” ir pasiruošęs žengti kitą žingsnį.

11. Norite būti kartu visada

Gerai pagalvokite, ar išties taip? Ar tikrai visą gyvenimą norite būti su šiuo žmogumi, rūpintis juo, nežiūrint visų jo silpnybių, visų aplinkybių ir būti ištikima jam? O gal jūs norite tiesiog vestuvių, nes visi iš jūsų to tikisi…

Įsivaizduokite, kad aplinkui nėra tų žmonių, kurie daro spaudimą, kad jums jau laikas tuoktis. Ar vis dar norite būti su šiuo žmogumi? Jei jūsų nebaugina žodis “visada” ir nepriimate savo partnerio kaip laikino varianto, tuomet jūs pasiruošę santuokai.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader