Filtras
1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

~2021-04-19~

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

Vestuvių planavimas – be galo ilgas ir sudėtingas procesas, apimantis labai daug elementų. Reikšminga vieta visame vestuvių plane tenka vidurnakčiui. Įprasta, kad ši dalis sureikšminama: šaunamas šampanas, užtraukiama “Ilgiausių metų” arba... visus nustebina išskirtinė pramoga. Kokia ji galėtų būti?

LAZERIŲ ŠOU

Lazerių spalvos ir muzika tikrai pakerės šventės svečius, be to, lazerių šou tikrai neįprasta pramoga ir retoje šventėje tai pamatysite.

DANGAUS ŽIBINTAI

Puikus variantas tiems, kurie negali ar nenori skirti itin didelių investicijų vidurnakčio pramogai. Dangaus žibintų leidimas tampa atrakcija visiems, nes svečiai patys dalyvauja šioje veikloje.

LED BALIONAI

Tai alternatyva dangaus žibintams. Jei dvejojate dėl saugumo leidžiant dangaus žibintus, arba vestuves švenčiate mieste, į dangų paleiskite šviečiančius, spalvingus LED balionus. Dar vienas pranašumas prieš dangaus žibintus – LED balionams nebaisus lietus.

MUZIKOS AR ŠOKIŲ GRUPĖS PASIRODYMAS

Muzikos grupę rinkitės pagal savo skonį, o šokėjų pasirinkimas taip pat labai platus: šiuolaikiniai šokiai, aistringasis tango, latino, pilvo šokiai ir kt.

MAGIJOS ŠOU

Iliuzionistas ne tik prikaustys visų svečių žvilgsnius, bet ir padarys vidurnakčio laiką paslaptingą ir magišką.

DŪMŲ ŠOU

Dūmų šou – gana naujas dalykas švenčių pramogų rinkoje, todėl svečius tikrai nustebinsite ir dovanosite gerą laiką.

BENGALIŠKOS UGNELĖS

Vidurnaktį svečiams išdalykite ilgas bengališkas ugneles, o jaunavedžiai gali paruošti lėtą, romantišką šokį. Nuotaika bus magiška, emocijos pakilios, o nuotraukos – tobulos!

PAMERGIŲ AR PABROLIŲ PASIRODYMAS

Paprašykite savo palydos, kad paruoštų vidurnakčio pasirodymą – šokį.

GINTARO DULKĖS

Įsileiskite į savo šventę šiek tiek pagonybės (tiks ir tiems, kurie nori tiesiog kažko unikalaus). Prieš vidurnaktį užkurkite laužą (pramoga netiks vestuvėms mieste), ir kiekvienas svečias tegu meta į laužą žiupsnelį gintaro dulkių, kurios, kaip tikima, pildo troškimus. Metant dulkeles galima pasakyti savo palinkėjimą naujai susituokusiems

FEJERVERKAI

Tai dažniausias pasirinkimas ir jis tikrai nėra blogas, tik nustebinti fejerverkais šiais laikais gana sunku, nebent jie kažkuo ypatingi ir skiriasi nuo matytų Naujųjų naktį. Kartais netgi jubiliejai ar gimtadieniai neapsieina be fejerverkų, tad tuoktuvėms reikėtų kažko įspūdingesnio.

UGNIES ŠOU

Pramoga, kuri sužavės, įtrauks, ir negalėsite atplėšti akių. ugnies šou – tai nuostabus reginys, pateiktas kaip istorija, spektaklis ar šokis.

LEDO ŠOU

Tai sparčiai populiarėjanti pramoga vestuvėse, kuri vidurnaktį atrodo ypač efektingai.

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader