Filtras
Foto Plunksna nuotrauka

~2016-07-25~

13 LAIMINGOS SANTUOKOS PRIETARŲ PER VESTUVES

Kiekviena nuotaka nori, kad jos vestuvės būtų tobulos, o meilė - amžina. Tačiau kartais iš to begalinio noro, kad viskas būtų kuo geriau, jaunoji ima ir patiki įvairiais būtais ir nebūtais prietarais, kurie neretai dar ir baugina. Todėl mes surinkome vien tik pozityvius posakius ir prietarus, kurie privers nusišypsoti ir tikėti tik šviesia ateitimi su mylimuoju!

Foto Plunksna nuotrauka

1. Jei vestuvių dieną kas nors nusičiaudėjo iš nuotakos ar jaunikio artimųjų, santuoka neišvengiamai bus laiminga (tik, žinoma, jei čiaudulys nėra peršalimo simptomas).

2. Norint, kad jaunavedžiai visuomet turėtų pakankamai pinigų, jaunikis turi įsidėti vieną monetą į dešinį batą ir vaikščioti su ja visą dieną. O po to tą monetą saugoti kaip šeimos artefaktą. (Išmintingai nuotakai patariama dėl visa ko turėti pleistrą).

3. Įvairūs gamtos reiškiniai ir kataklizmos kaip sniegas, audra, lietus - liudija apie ilgą ir laimingą santuoką. Beje, saulėtas oras taip pat garantuoja laimingą šeimyninį gyvenimą,

4. Geriausias metas santuokai - po vidudienio: galima ne tik gerai išsimiegoti ir susiruošti be skubos, bet tai šeimai dar atneša ilgą gyvenimą ir sėkmę.

5. Prieš santuokos ceremoniją jaunikis su mylimąja būtinai turėtų paslapčia suvalgyti šokolado plytelę. Tokiu būdu jiems nereiks su niekuo juo dalintis, o ir gyvenimas, sako, bus saldus.

6. Jei kas iš jaunųjų per vestuvių ceremoniją parklupo arba, neduokdie, pargriuvo - tai įrodymas to, kad jis surado savo antrąją pusę ir santuoka truks tikrai ilgai.

7. Be ašarų per vestuves tikrai neapsieinama! Tačiau verkti galima tik nuotakai - bet tik prieš ceremoniją ir tik išgirdus jautrias tėčio ar mamos kalbas.

8. Po visos vestuvių ceremonijos jaunieji turėtų pažiūrėti kartu į veidrodį ne tik dėl to, kad nusišypsotų vienas kitam ir pasitaisytų šukuosenas, bet ir kad bendras gyvenimas būtų draugiškas bei laimingas.

9. Visą vestuvių dieną jaunieji turėtų būti drauge ir šokti tik kartu (dar galima truputį pašokti su tėvais). Taip jiems ne tik bus jauku ir ramu, bet sakoma, kad jų ryšys visuomet išliks tvirtas.

10. Pirmąją šampano taurę tradiciškai sudaužo laimės ir sėkmės vardan. Nuspręskite iš anksto, kaip ją daužysite: jei stambiomis šukėmis - gims berniukas, jei smulkiomis - mergaitė.

11. Nepamirškite vestuvių dieną itin tvirtai kaspinu surišti du šampano butelius (nei daugiau, nei mažiau!). Juos išsaugokite, nes jie garantuoja, kad jūs greitai atšvęsite mažylio gimimą.

12.Vestuvinį tortą pjauna nuotaka, o jaunikis prilaiko peilį. Pirmą torto gabaliuką jaunikis įdeda savo mylimosios lėkštę, o kitą - jaunoji įdeda savo mylimajam. Sakoma, kad tai ateityje padės porai padėti vienas kitam. Beje, pirmiesiems visada “nuskyla” skaniausi deserto kąsneliai.

13. Kaip žinote, po vestuvių vyras turi įnešti savo žmoną ant rankų per savo namų slenkstį. Tai liudija tai, kad vyras visada brangins savo žmoną. O kad vyras nesukluptų, nepamirškite iš anksto iš jo bato išimti “sėkmingosios monetos”! :)

Santuoka bažnyčioje AA Studio

KĄ TURITE ŽINOTI, JEI TUOKIATĖS BAŽNYČIOJE

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Vestuvės Gibraltare „Justina Smile Photography“ nuotrauka

LIETUVIŲ VESTUVĖS GIBRALTARE - PASAKOJIMAS IŠ PIRMŲ LŪPŲ

Pagoniškos vestuvės

KAS YRA PAGONIŠKOS VESTUVĖS? ATSAKO VYRIAUSIA LIETUVOS KRIVĖ

VIDEO: 3 vestuvių planavimo klaidos pagal Laurą Vagonę

VIDEO: 3 vestuvių planavimo klaidos pagal Laurą Vagonę

Daugiau
naujienų

ajax loader