Filtras
Gediminas Trečiokas nuotrauka

~2017-01-21~

15 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURI APTARTI PORA IKI VESTUVIŲ

Kodėl įvyksta skyrybos? Šeimos santykių ekspertai įsitikinę, jog tai įvyksta todėl, jog prieš santuoką sutuoktiniai neuždavinėjo vienas kitam svarbių klausimų. Štai jie.

Gediminas Trečiokas nuotrauka

1.Ar kalbėjotės apie vaikus? Jeigu noras turėti vaikų - abipusis, tuomet aptarkite, kas turėtų užsiimti jų auklėjimu - abu, o gal daugiau mama, nes tėtis dirbs ir pan.

2. Ar turite bendrą įsivaizdavimą apie jūsų kaip būsimų sutuoktinių finansinius įsipareigojimus ir tikslus? Ar sutampa jūsų nuomonės šeimos biudžeto, pajamų ir išlaidų atžvilgiu?

3.Ar kalbėjotės apie buitį: kaip pasiskirstysite ruošą namuose, kaip dalinsitės atsakomybe ir pareigomis?

4.Ar viską žinote apie būsimo vyro/žmonos sveikatą - tiek fizinę, tiek psichinę?

5. Ar pakankamai švelnus, dėmesingas ir rūpestingas būsimas vyras/žmona jūsų atžvilgiu? Ar dabar jūsų santykaii nusistovėję ir jus tenkina, o gal santuokoje tikitės iš vyro ar žmonos kažko daugiau?

6.Ar galite atvirai, nesigėdydami kalbėtis su sutuoktiniu apie savo seksualinius santykius, fantazijas, norus, baimes?

7.Ar jums reikalingas TV miegamajame? Nesistebėkite tokiu klausimu. Iš tiesų, televizorius intymiausioje jūsų namų erdvėje, kur turėtų viešpatauti poilsis ir miegas, gali tapti rimtų konfliktų priežastimi. Jei vienas iš jūsų nusiteikęs prieš TV egzistavimą šiame kambaryje, ginčai ir barniai neišvengiami.

8. Ar mokate klausyti ir išklausyti vienas kito? Ar jums svarbios jūsų mylimojo/mylimosios mintys, idėjos, norai, nuomonė?

9.Ar žinote, kokie yra jūsų partnerio moraliniai, dvasiniai principai ir poreikiai? Ar aptarėte, kaip matote moralinį, dvasinį būsimų vaikų ugdymą?

10. Ar jums patinka jūsų būsimo vyro (žmonos) draugai? Ar juos gerbiate?

11. Ar gerbiate savo būsimus uošvius, o gal paslapčia apkalbate? Gal kuris nors iš jūsų nerimaujate, kad vyro ar žmonos tėvai per daug kišasi į jūsų santykius?

12. Pakalbėkite su būsimu gyvenimo partneriu, gal jį kartais erzina ar trikdo jūsų šeimos narių, artimųjų elgesys, žodžiai?

13. Ar yra kokių nors dalykų, kurių nenorite atsisakyti santuokoje?

14. Jei vienam iš sutuoktinių bus pasiūlytas puikus darbas su geru uždarbiu toli nuo šeimos, ar kitas sutuoktinis bus pasiruošęs vykti kartu?

15. Ar visiškai pasitikite savo partneriu? Ar esate tikri, kad jūsų santuoka ištvers bet kokį išbandymą ir truks visą gyvenimą?

Kai sprendimas tuoktis priimtas, o pirmosios emocijos nurimo, atraskite laiko rimtam pokalbiui ir sudėliokite visus taškus ant “i”. Geriau išsiaiškinti visa tiesą IKI vestuvių, nei PO. Jei sutarsite visais išvardintais klausimais, garantuojame, kad labai didelė tikimybė, jog jūsų santuoka bus tvirta ir laiminga!
 

15506760232019_tendencijos_Balti_rėmeliai.jpg

10 TENDENCIJŲ 2019 M. VESTUVĖMS

Egidijus Rainys

VESTUVIŲ PARODOJE - ŽINOMIAUSIŲ LIETUVOS DIZAINERIŲ EKSPOZICIJA

Vestuvių datos 2017

GRAŽIOS VESTUVIŲ DATOS 2017

Vestuvių paroda Išteku.lt 2016 Compensa

REPORTAŽAS: VESTUVIŲ PARODA IŠTEKU.LT 2016

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

Foto Plunksna nuotrauka

13 LAIMINGOS SANTUOKOS PRIETARŲ PER VESTUVES

Vestuvinis stresas

5 BŪDAI, KAIP SUMAŽINTI VESTUVINĮ STRESĄ

Daugiau
naujienų

ajax loader