Filtras
LABU photography nuotrauka

~2017-03-01~

3 SMAGŪS ŽAIDIMAI VESTUVĖMS

Pramogos – labai reikšminga vestuvių šventės dalis, nuo kurios dažniausiai priklauso svečių atsiliepimai. Juk dažniausiai paklausus, kaip šventė, išgirstame kažką panašaus į „Super! Nepamenu, kada paskutinį kartą taip linksminausi“, „Prisijuokiau, prisišokau, prisilinksminau...“ arba „Žiauriai nuobodu buvo“ ir pan. Žaidimai yra tas šventės akcentas, kuris gali ją padaryti puikią, įsimintiną.

LABU photography nuotrauka

Planuojant vestuvių žaidimus būtina atsižvelgti į šventės dalyvių amžių ir žaidimus parinkti tokius, kad įtrauktų kuo daugiau svečių. Dalyviams turi būti smagu, o žiūrovams nenuobodu. Todėl net jei jūsų šventės puota ir pramogomis rūpinasi vestuvių planuotoja, įkiškite čia savo trigrašį, nes jūs geriausiai pažįstate būsimuosius žaidėjus ir stebėtojus.

Ir dar vienas svarbus aspektas – kuo mažiau įpinkite banalių žaidimų, kuriuos Jūsų svečiai jau žaidę begalę kiekvienose vestuvėse, nes nebebus nei juokinga, nei azartiška. Siūlome tris smagius žaidimus vestuvėms, kurie garantuos puikias emocijas.

„Bučinukai bučiniai“

Dalyvauti pakviečiamos norinčios poros. Vyrams nurodoma apnuoginti pasirinktą savo kūno dalį, bet vedėjas jokiu būdu nepasako, kam to reikia. Tada vyrai gauna ryškiai raudoną lūpdažį, padažo savo moteriai lūpas ir moteris turi bučiuoti vyrą į apnuogintą vietą. Laimi ta pora, kurioje vyras per minutę apiberiamas daugiausia bučinių.

„Komplimentai“

Vedėjas šiam žaidimui turi pasirūpinti dėže su įvairiais daiktais (tinka bet kas, pavyzdžiui, banknotas, televizoriaus pultelis, kojinė ir t.t.). Dalyvauti pakviečiamos kelios poros. Pirmiausia žaidžia viena pora, tada antra ir t.t. Kiekvienai porai skiriama viena minutė. Žaidimo esmė: vedėjas iš dėžės traukia po vieną daiktą, o moteris turi sakyti savo vyrui komplimentą, susijusį su rodomu daiktu (pavyzdžiui, rodomas televizoriaus pultelis – „Brangusis, tu taip gerai valdai televizoriaus pultelį, kaip niekas kitas pasaulyje“ ir pan.). Laimi pora, kuri per minutę spėja pasakyti daugiausiai komplimentų. Tiesa, žaidimo smagumas priklauso ir nuo parinktų daiktų.

„Pažink kitą“

Šiam žaidimui reikės sugalvoti kelis paprastus klausimus. Pavyzdžiui, mėgstamiausias gėrimas, gražiausia spalva, kokį automobilį vairuoja ir pan. Daug klausimu nereikia, penkių visiškai užteks. Klausimus nusiųskite šventės svečiams iš anksto, kad atsakytų į juos. Ant atskirų kortelių surašykite žmogaus apibūdinimą, remdamiesi jo atsakymais. Atėjusiems svečiams atsitiktine tvarka išdalinkite korteles. Visos šventės metu svečiai turi išsiaiškinti (stebėdami, klausydamiesi, bendraudami ir pan.), kurio žmogaus apibūdinimas yra jo kortelėje.

Smagių akimirkų!

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader