Filtras
Vestuvinis stresas

~2016-06-21~

5 BŪDAI, KAIP SUMAŽINTI VESTUVINĮ STRESĄ

Vestuvių planavimas dažnai yra varginantis ir stresą keliantis procesas. Ypatingai jeigu vestuves planuojate patys, o ne viską atiduodate į profesionalų rankas. Nemigo naktys, nuolatinis skubėjimas ir įtampa neleidžia atsikvėpti nė minutėlei, o jums vis tiek atrodo, kad kažko nespėjate. Net gi tuo atveju, jeigu viskas vyksta pagal planą, jums sukasi galva dėl aibės idėjų ir nepadarytų darbų. Atsipalaiduokite! Vestuvių planavimo procesas turi būti malonus, o ne varginantis. Siūlome jums išbandyti 5 būdus, kurie padės susitvarkyti su prieš vestuviniu stresu tam, kad nevirstumėte nuotaka siaubūne.

SUSIREGULIUOKITE MITYBA

Turite atkreipti dėmesį į tai ką valgote. Maistas yra vienas iš veiksnių, galinčių kontroliuoti stresą. Turėtumėte į savo racioną įtraukti daugiau vaisių, daržovių bei grūdinių patiekalų. Kompleksiniai angliavandeniai sureguliuoja cukraus kiekį kraujyje, o tai jums padės pasijusti ramesnei. Vitaminas C gaunamas iš vaisių ir daržovių taip pat mažina streso hormonų lygį bei stiprina imunitetą. Rinkitės produktus, kuriuose gausu magnio, taip pat valgykite riebią žuvį. Savo racioną turėtumėte papildyti ir riešutais bei juodąja arbata, kuri padės greičiau susidoroti su stresu.

PASILEPINKITE

Čiupkite savo bičiules ir susiorganizuokite popietę tik sau. Arba dar geriau, susiorganizuokite visą savaitgalį tik sau! Užsisakykite bilietus į SPA su nakvynę, atokiau nuo miesto šurmulio. Išsinuomokite viešbutyje kambarį ir mėgaukitės SPA teikiamomis procedūromis. Net nereikia sakyti, jog atpalaiduojantis masažas jums tikrai padės atsipalaiduoti, o nedidelis vakarėlis merginų būryje suteiks galimybę pasilinksminti. Po tokio savaitgalio namo grįšite žvali ir pailsėjusi, o naują savaitę pradėsite kupina jėgų.

ATSIRIBOKITE

Išjunkite televizorių, mobilųjį telefoną ir nešiojamąjį kompiuterį. Įsipilkite taurę vyno, įsijunkite atpalaiduojančios muzikos ir klestelėkite ant minkštos sofos. Įkvėpkite ir iškvėpkite. Sustabdykite akimirką ir leiskite vestuvių planavimo rūpesčiams nuslinkti jums nuo pečių. Neskubėkite atsikelti, leiskite mintims pailsėti, o gomurį pamaloninkite jūsų mėgiamu vynu. Labai svarbu pamaitinti protą ir sielą poilsiu ir ramybę, nes tik nusiraminusi ir atsipalaidavusi galėsite toliau produktyviai planuoti savo vestuves.

SPORTUOKITE

Visai nesvarbu, kad jūs nesportuojate ar net gi nemėgstate užsiiminėti aktyvia fizine veikla. Mes jums siūlome tiesiog pabandyti. Dažnai sportas veikia kaip geriausias antidepresantas. Rinkitės ramesnę vietą sportui, kurioje galėtumėte pabūti su savo mintimis ir niekas jūsų neblaškytų. Galite drąsiai rinktis stadioną. Tiesiog gražų saulėtą rytą išbėkite ir apie nieką negalvokite. Rytinė mankšta ar krosas labai pozityviai nuteikia visą likusią darbo dieną. Net nepajusite, kuomet grįžusi iš stadiono, ir išsimaudžiusi duše, pasijausite ne tik pailsėjusi, tačiau ir keleriais metais atjaunėjusi. O energijos užteks visai savaitei!

PASKAITYKITE

Tikriausiai žinote, kad gera knyga yra tikras poilsio ir ramybės šaltinis. Tiesiog įsisupkite į minkštą apklotą, pasidarykite puodelį kvapnios arbatos ir paimkite į ranką išties gerą knygą. Skaitydama pamaitinsite savo sielą ir leisite pailsėti mintims. Net nepastebėsite kaip pralėks keletas ramybės valandų, o jūsų nuotaika ženkliai pagerės. Trumpam pamiršusi savo gyvenimą ir pasinėrusį į knygoje pasakojamą istoriją, atsiribosite ir nuo problemų, ir nuo chaoso vykstančios aplink jus.

161846534820201001GFT_2557.jpg

VIDEO: INTERVIU SU KUNIGU ALGIRDU TOLIATU APIE BAŽNYTINĘ SANTUOKĄ

1597126066tp_10_tendenciju.JPG

TOP 10 VESTUVIŲ TENDENCIJŲ

1570360397LU_00221_(1).jpg

VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2020-tiems

Draudimo žalos Mantas Norvaišas

RAMIOS VESTUVĖS - SU DRAUDIMU

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Vestuvių paroda sausio 28-29

VESTUVIŲ PARODA - SAUSIO 28-29 VILNIAUS ROTUŠĖJE

Vestuvių žurnalas Išteku.lt - visos vestuvių idėjos

JAUNAVEDŽIAMS - NAUJAS VESTUVINIS ŽURNALAS

Daugiau
naujienų

ajax loader