Filtras
Fotopasaka.lt nuotrauka

~2016-05-27~

5 KRITERIJAI VESTUVĖMS PAPLŪDIMYJE

Tuos, kuriuos vilioja idėja vestuves atšokti po atviru dangumi ar paplūdimyje, braidant po šiltą smėlį, siūlome atsižvelgti į keletą naudingų patarimų.

1. ORAS

Nežiūrint į tai, kad oro 100% prognozuoti neįmanoma Jūsų pasirinktą dieną, vis tiek yra dalykų, kuriuos galima sukontroliuoti iš anksto. Akivaizdu, kad geriau pasirinkti tą metų laiką, kai oras daugiau mažiau nuspėjamas, pvz. vasarą ar pavasarį, kai gamta džiugina šiluma ir švelniu klimatu. Protingai parinkus vestuvių dieną ir iš anksto numačius galimus potvynius ar atoslūgius jūsų pasirinktos šalies paplūdimyje, derėtų pasidomėti ir  tuo, kada tame paplūdimyje mažiau vėjuota. Be abejo, turite turėti planą B, jei oras staiga pasikeistų. Likus savatei iki didžiosios dienos, nepatingėkite pasidomėti tiksliomis meteorologinėmis prognozėmis.

2. DEKORACIJOS

Kreta Kitaip“ dekoras

Kokias dekoracijas pasirinksite savo vestuvėse paplūdimyje, žinoma, priklauso tik nuo jūsų pačių. Apskritai, ypatingų vestuvinių papuošimų paplūdimyje nereika, juk jau pati gamta papuošia jūsų šventę. Tačiau norint savo šventei suteikti originalumo, galima apgalvoti išskirtines kompozicijas paplūdimio tematika arba sukurti gyvų gėlių, balionų, kaspinų arkas ir pan.

3. APRANGA

Valdas Photography nuotrauka

Nežiūrint į tai, kad vestuvės paplūdimyje tampa vis populiaresnės, derėtų savo šventės svečius perspėti dėl taip vadinamo vestuvių dress kodo. Patys drąsiausi gali pasirodyti net su maudymosi kostiumėliais, kiti gi tegu vilki lengvas sukneles, kelnes, tunikas, marškinėlius ir pan. Jauniesiems labai tiktų pasirinkti baltą aprangos spalvą. Tiesa, pūsta “tortinė” vestuvinė suknelė ar juodas smokingas paplūdimio aplinkoje bus, švelniai tariant, nelabai tinkami. Nuotaka tegu teikia pirmenybę lengvai vasariškai suknelei ir žemakulniams bateliams, o į plaukus įsisega gyvos gėlės žiedą. Jaunikis gali vilkėti baltus marškinius ir šortus. Kalbant apie aksesuarus, jaunoji gali užsidėti elegantišką skrybėlę, o iššūkių nebijančiam jaunikiui patariama avėti dryžuotus stilingus sportinius batelius.

4. MENIU

Kadangi jūsų vestuvės vyksta vasarą ir dar paplūdimyje - neapsikraukite milžiniškais sunkiais stalais su ištaigingais valgiais. Geriausiai tam tiks švediškas stalas su kelių rūšių, lengvais sveikais užkandžiais. Idealu - vieno kąsnio užkandžiai. Nepamirškite ir ant iešmelių suvertų vaisių ar daržovių asorti. Rinkitės nestiprius alkoholinius gėrimus, atmindami, kad alkoholis karštą vasaros dieną gali turėti itin nemalonių pasekmių. Paplūdimyje nelabai tiks ir šokoladinis tortas, todėl geriau jį pakeiskite gaiviais vaisiniais ledais, saldainiais ar kitais vasariškais desertais.

5. ORGANIZACINIAI KLAUSIMAI

Prieš organizuodami vestuves pajūryje, atminkite, kad prieš tai turite gauti oficialų leidimą. Lietuvoje santuoką įregistruos Metrikacijos biuro darbuotojai, o jeigu šventė didesnė - reikės savivaldybės leidimo. O štai, pavyzdžiui, Portugalijoje tokį leidimą išduoda jūros policija. 

1570360397LU_00221_(1).jpg

VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2020-tiems

Draudimo žalos Mantas Norvaišas

RAMIOS VESTUVĖS - SU DRAUDIMU

nude mood photography

KO MOTERYS TIKISI IŠ PIRMOSIOS NAKTIES?

Vestuvės Gibraltare „Justina Smile Photography“ nuotrauka

LIETUVIŲ VESTUVĖS GIBRALTARE - PASAKOJIMAS IŠ PIRMŲ LŪPŲ

Pagoniškos vestuvės

KAS YRA PAGONIŠKOS VESTUVĖS? ATSAKO VYRIAUSIA LIETUVOS KRIVĖ

VIDEO: 3 vestuvių planavimo klaidos pagal Laurą Vagonę

VIDEO: 3 vestuvių planavimo klaidos pagal Laurą Vagonę

LIu Patty nuotrauka

10 SMAGIŲ IDĖJŲ VASARIŠKOMS VESTUVĖMS

fotogidas.lt nuotrauka

6 DALYKAI, KĄ PADARYTI PO MEDAUS MĖNESIO

Daugiau
naujienų

ajax loader