Filtras
Redijus photography nuotrauka

~2017-01-03~

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Negalite užmigti? Jūs ne viena! Nemiga - dažna problema, su kuria susiduria daugelis nuotakų, kai vestuvių diena vis artėja. O išsimiegoti šventės išvakarėse tiesiog būtina - ir dėl grožio, ir dėl savo sveikatos. Laikykitės penkių patarimų ir nemigos priešvestuvinę naktį — kaip nebūta!

Redijus photography nuotrauka

Išsirinkite keletą mėgstamų fizinių pratimų ir pasiruoškite miegui

Turiningą, rūpesčių kupiną dieną, daugelio fitneso trenerių nuomone, geriausia užbaigti lengvais fiziniais pratimais. Ir ne tik prieš vestuves! Joga ir pilatesas, apimantys raumenų tempimo, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimus, arba neilgas prasibėgimas vakare sumažins įtampą, leis jums pajusti lengvą nuovargį, todėl greičiau užmigsite. Treniruotė neturėtų būti ilga - iki 30-40 min. Dar nepamirškite skirti apie 20 minučių miego pasiruošimui - išvėdinkite miegamąjį, tuo metu nusimaudykite po dušu arba pamedituokite, įsivaizduodami savo vestuvių dieną nuostabią, ramią ir be jokių priekaištų.

Išjunkite TV ir visas išmaniąsas priemones

Iki vėlumos žiūrėti televiziją arba vis maigyti kompiuterio ar mobiliojo telefono klavišus - tai jūsų savijautai tikrai ne į gera. Atlikite būtiniausius reikalus dieną, o vakare skirkite atsipalaidavimui. Patildykite mobiliojo garsą, nebeatsakinėkite į e-laiškus - juk jūsų rytoj laukia svarbi diena. Taip pat kambaryje, kuriame leidžiate vakarą, pritemdykite šviesą, kad dar lengviau galėtumėte atsipalaiduoti.

Redijus photography nuotrauka

Peržiūrėkite savo vakaro racioną

Jei nuotaka jaučia energijos trūkumą, tai nereiškia, kad vakare galima gerti kavą arba valgyti produktus, kuriuose yra kofeino (pvz šokolado). Tokie “stimuliatoriai” iššaukia nemigą, o to pasekmė - lėtumas ir mieguistumas kitą dieną. Dieną ar dvi prieš vestuves venkite vartoti alkoholinių gėrimų - jie trumpina greito miego trukmę, o tai negali neatsiliepti jūsų savijautai.

Prieš miegą mitybos ekspertai rekomenduoja gerti šiltą žolelių arbatą, o jei praalkote, geriau vartokite produktus, kurių sudėtyje yra aminorūgšties - triptofano, kuris padeda išlaikyti gerą nuotaiką ir skatinti melatonino - "miego hormono” gamybą. Jūsų miego kokybę pagerins jogurtas, pienas, kiaušiniai, avižinė košė, morkos, ryžiai, vyšnių sultys ir bananai.

Nesiklausykite garsios muzikos

Prieš miegą, ypač vestuvių išvakarėse, neverta klausytis mėgstamos muzikos visu garsu. Geriau pirmenybę skirkite ramioms melodijoms- bangų ošimo, paukščių čiulbėjimo ar lietaus garsiniams įrašams. Jei jums ypas sunku užmigti, verta išbandyti “baltąjį triukšmą”, kuris atitraukia nuo pašalinių garsų ir leidžia pamažu nugrimzti į ramų miegą.

Tinkamai susidorokite su daugybe užduočių - multitaskingu

Daugelis nuotakų, suprantama, turi begalę įvairių užduočių, darbų darbeių ir rūpesčių, neleisdamos sau pailsėti nei vakarais, nei savaitgaliais. Tačiau toks “lėtinis” multitaskingas didina kraujyje hormono kortizono lygį, kuris ne tik pagreitina svorio didėjimą, bet ir daro žmogų nervingą, aikštingą, labiau pasiduodantį nemigai ir depresijai.
Susikoncentruokite į teisingą laiko planavimą ir stenkitės užduotis atlikti palaipsniui, teikiant pirmenybę svarbiausioms. Dar vienas patarimas - “treniruokite” savo vidinį laikrodį - stenkitės kasdien keltis ir gultis tuo pačiu metu, tai leis jums nepervargti.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader