Filtras
Orange studio nuotrauka

~2015-09-29~

5 PRIEŽASTYS, KODĖL VESTUVES TURĖTUMĖTE PLANUOTI PATYS

Vestuvių planavimas tai užduotis, kuriai tobulai įgyvendinti reikia išties nemažų pastangų. Suorganizuoti vaiko 6 –tąjį gimtadienį – malonumas, susiplanuoti vestuves – iššūkis. Tačiau, viskas yra įmanoma, tiesa? Jeigu pasitikite savo organizaciniais įgūdžiais ir turite patirties, bei pažinčių šioje sferoje – kodėl gi nepabandžius savo vestuvių susiplanuoti patiems? Tačiau, nereikėtų pervertinti savo galimybių. Jeigu, vis dėlto, nusprendėte planuoti vestuves savarankiškai, siūlome jums susidėlioti pliusus, kodėl vestuves organizuoti patiems yra gera mintis!

Orange studio nuotrauka

• Biudžetas

Nuspręndus vestuves planuoti patiems, vienas didžiausių privalumų yra tas, jog jūs sutaupote dalį savo biudžeto išlaidų. Vestuvių planuotojai turi savo kainą ir ta kaina, kaip žinia, nėra tokia jau maža. To pasekoje, sutaupytus pinigėlius galėsite investuoti į kitas vestuvių pramogas. Galite susirasti geresnį fotografą, jeigu jums svarbios kokybiškos nuotraukos. Galite daugiau investuoti į šventės vietą, jaunųjų drabužius, povestuvinę kelionę ar vestuvių dekoracijas. Vieni jaunavedžiai taupo vienoje vietoje, kiti kitoje. Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų prioritetai.

• Procesas

Kitas pliusas, kurį reikėtų išskirti, tai vestuvių organizavimo procesas. Organizuojant vestuves savarankiškai, jūs turėsite galimybę viską patirti savo kailiu. Galėsite pauostyti gėles ir įvertinti jų šviežumą. Galėsite pačiupinėti linines staltieses ir nuspręsti dėl jų spalvos. Taip pat turėsite galimybę aptarti su DJ garso takelį, o su vyriausiuoju šefu susidaryti meniu. Visą vestuvių planavimo procesą galėsite stebėti iš arti ir visam paradui vadovausite jūs. To pasekoje, žinosite, jog jūsų šventės smulkmenos yra sudėliotos pagal jūsų pageidavimus.

• Vizija

Kalbant apie pageidavimus ir išpildytus norus, čia yra dar vienas savarankiško vestuvių planavimo pliusas. Jūs esate savo vestuvių vizijos autoriai, todėl tik jūs patys geriausiai žinote, kaip norite jog jūsų vestuvės atrodytų. Jeigu jau nusprendėte vestuves planuoti patys, tikriausiai esate vieni iš tų žmonių, kurie mano, jog niekas jūsų darbo neatliks geriau nei jūs pats. Lygiai taip pat ir su vestuvių idėjos išpildymu. Jeigu žinote, kaip jūsų vestuvės turėtų atrodyti, jums nebus sunku įgyvendinti savo viziją, na o vestuvių planuotoja, gali ir nepataikyti į dešimtuką.

• Pagalba iš šalies

Kadangi vestuves planuojate savarankiškai, tikriausiai jums pravers pagalba iš šalies. Nebijokite kreiptis pagalbos į draugus, tėvus ar kitus giminaičius, net neabejojame, jog jie jums padės kuo galės. Tačiau neturėtumėte jų užversti darbais. Tai yra jūsų vestuvės, todėl nekaltinkite tų artimųjų ar draugų, kurie atsisakys pripūsti šimtą balioną ar nesutiks už jus puošti vestuvinių transporto. Viską darykite proto ribose. Galbūt jūsų mama tiesiog negalės nustygti vietoje ir norės visas vestuves suorganizuoti už jus, o jūsų sesuo pati pasisiūlys pasirūpinti vestuvių dekoracijomis.

• Planavimo džiaugsmas

Tikriausiai teko girdėti posakį, jog tam tikras procesas yra daug malonesnis, nei pasiektas rezultatas. Mes tikrai nemanome, jog vestuvių diena bus mažiau džiaugsminga, nei vestuvių planavimo procesas, tačiau turime pripažinti, jog planuoti savo vestuves turėtų būti išties malonu. Ypatingai tuo atveju, jeigu jūs turite organizatorės gyslelę, o susitikinėti su paslaugų tiekėjais ir planuoti savo dienotvarkę yra vienas malonumas. Taip pat galimybė pasakyti sau, jog „aš susiplanavau pačias nuostabiausias vestuves“ yra gan jaudinanti ir džiuginanti. 

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader