Filtras
fotogidas.lt nuotrauka

~2016-07-25~

6 DALYKAI, KĄ PADARYTI PO MEDAUS MĖNESIO

Jei medaus mėnesio išvykote iškart po vestuvių šventės, sugrįžę vis dar būsite paskendę euforijoje. Todėl, mielos nuotakos, kad nieko svarbaus nepamirštumėte, džiaugdamosios savo nauju statusu, Isteku.lt parengė išsamų must-do sąrašą - tai, ko nereikėtų pamiršti po vestuvinės kelionės.

Vestuvių Maljorkoje organizatoriai: idea-mallorca.com 

fotogidas.lt nuotrauka

1. Parašykite savo įspūdžius komentaruose

Kol dar švieži jūsų įspūdžiai po vienos svarbiausios jūsų gyvenimo šventės, apgalvokite ir įvertinkite visų, kas prisidėjo prie jos, darbą bei pastangas. Turime galvoje ne tik vestuvių planuotoją, bet ir floristą, fotografą, operatorių, vizažistą ir kt. Šiais laikais kone kiekvienas jų turi paskyras socialiniuose puslapiuose, tad nepagailėkite padėkų ir gražių žodžių ne vien iš mandagumo. Jūsų komentarai galbūt pravers poroms, kurios dar tik ruošiasi tuoktis.

2. Nuneškite vestuvinę suknelę į valyklą

Nepriklausomai nuo to, ar jūs savo vestuvinę suknelę paliksite dukroms, anūkėms, ketinsite išnuomoti, parduoti ar persisiūti - ją būtina išvalyti. Ir kuo anksčiau, tuo geriau! Patariame rinktis tas įmones, kurios specializuojasi vestuvinių suknelių valykloje ir garantuoja už kokybę bei subtilių audinių išsaugojimą.

3. Padėkokite visiems svečiams

Lietuvoje dar neįprasta, bet siūlome pasinaudoti šia gražia tradicija. Išsiuntinėti laiškus su padėkomis visiems vestuvių svečiams - nelengva užduotis. Ir tai geriausia padaryti, po vestuvių praėjus ne daugiau nei dviems mėnesiams. Bus lengviau, jei pradėsite iškart po to, kai išpakuosite dovanas, sugrįžę iš “medaus kopinėjimo”. Taip taip, mes nejuokaujame. Raskite laisvą minutėlę, gamindami vakarienę ar per ilgas reklamines pertraukas, žiūrint mėgstamiausius serialus. Dar atminkite: jei padėkas rašys kas nors vienas iš jūsų ar pasiskirstę po pusę laiškų - vis tiek pasirašyti turėsite abu.

4. Praneškite savo naująjį adresą

Tuo atveju, jei po vestuvių pasikeitė jūsų gyvenamoji vieta, neatidėliokite apie tai pranešti tėvams, giminaičiams, draugams, kolegoms. Beje, naująjį adresą galite užrašyti ir vestuvinių padėkų laiškuose. Taip pat pats laikas pasikeisti dokumentus, jeigu pasikeitė jūsų pavardė. 

5. Pasiimkite vestuvines nuotraukas

Vargu ar galima pamiršti apie šį svarbų punktą, juk taip norisi kuo greičiau pamatyti vestuvinį video ir pagaliau iš gražiausių kadrų susidėlioti vestuvinių nuotraukų albumą. Kaip bebūtų, neatidėliokite susitikimo su fotografu ar operatoriumi, jeigu bendraujate elektroniniu būdu - priminkite jiems, kad nekantriai laukiate rezultato. Geriausiai iškart užsisakyti fotoknygą, išsirinkus gražiausias fotoakimirkas. Tai patikėkite profesionalams - taip sutaupysite laiko ir neturėsite papildomų rūpesčių.

6. Suplanuokite savo šeimos biudžetą

Turbūt visus klausimus, susijusius su finansais, jūs jau aptarėte iki vestuvių. Dabar atėjo metas kruopščiai suderinti šeimos biudžetą, suplanuoti galimas būtinąsias išlaidas, o galbūt nuspręsite atidaryti bendrą šeimos sąskaitą banke. Suplanuokite, kada kartu nueisite į prekybos centrą ir kartu išleisite dovanų čekius ar dovanotus pinigus (jei, žinoma, to nepadarėte povestuvinės kelionės metu).

Ir nepamirškite džiaugtis tuo, kad jūs pagaliau - vyras ir žmona!

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader