Filtras
Goodlife photography vestuvių nuotrauka

~2015-07-28~

6 KLAUSIMAI, KURIUOS UŽDUOKITE VESTUVIŲ PLANUOTOJAI

Vestuves norite patikėti planuoti kitam žmogui? Greičiausiai susitikote su ne viena planuotoja, jų darbus ir atsiliepimus pažiūrėjote internete, bet tam, kad sudėlioti visus taškus ant ji - paklauskite jos šių klausimų. O tada tik priimkite sprendimą.

Goodlife Photography nuotraukos

1. Kaip apibūdintumėte savo planuojamų vestuvių stilių?

Kiekviena planuotoja turi savo stilistiką ir mėgstamus akcentus. Žinoma, profesionalas gali suplanuoti bet ką, bet gal būtų smagiau, jeigu bent jau estetiniai skoniai sutaptų?

2. Jeigu reikėtų išsirinkti mėgstamiausią vedybų momentą, kuris tai būtų?

Planuotoja privalo mėgti vestuves. Taip, jos jų suplanuoja dešimtis, bet savo darbą žmogus turi mylėti. Juk jums nereikia žmogaus, kuris atsakingas už logistiką, bet ir jaustų šios šventės ypatingumą ir svarbą. Šis atsakymas pasakys, kiek planuotoja myli savo darbą.

3. Kiek vidutiniškai laiko praleidžiate vestuvėse?

Daug planuotojų siūlo pilną priežiūrą arba tik šventės koordinavimą. Nuo pasirinktos paslaugos, priklauso ir kaina. Sužinokite iškart ko galite tikėtis už jūsų norimą sumą vestuvių dieną ir taip pat pasiteiraukite kiek kainuoja viršvalandžiai.

4. Ar turite partnerių su kuriais dirbate?

Daugelis planuotojų turi atsirinkusios tiekėjus, kuriais pasitiki, kurių produkcija joms patinka ir gali gauti geras nuolaidas. Sužinokite iškart kas jie ir ar jie jums taip pat patinka.

5. Kaip tvarkotės su nesklandumais vestuvių dieną?

Turite būti tikri, kad jūsų planuotoja nepradės stresuoti dėl subyrėjusio torto ir vietoj jo sugebės greitai rasti kitą. Ji turi būti pasirengusi lietui, alinančiam karščiui ar net žemės drebėjimui. Sužinokite, kiek sprendimų ji galės priimti savarankiškai, kiek reikės jūsų pagalbos.

6. Kada galėtumėte pradėti planuoti mūsų vestuves?

Trumpai pristatykite savo šventę, lūkesčius, biudžetą ir paklauskite kiek planuotoja galės skirti laiko būtent jūsų vestuvėms. Kada pradės planuoti, kiek kartų dar susitiksite, kiek pasiūlymų ji pateiks.

Sėkmės ieškant geriausios vestuvių planuotojos!

1597126066tp_10_tendenciju.JPG

TOP 10 VESTUVIŲ TENDENCIJŲ

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Vestuvių paroda sausio 28-29

VESTUVIŲ PARODA - SAUSIO 28-29 VILNIAUS ROTUŠĖJE

Vestuvių žurnalas Išteku.lt - visos vestuvių idėjos

JAUNAVEDŽIAMS - NAUJAS VESTUVINIS ŽURNALAS

Foto Plunksna nuotrauka

13 LAIMINGOS SANTUOKOS PRIETARŲ PER VESTUVES

Daugiau
naujienų

ajax loader