Filtras
Weirdbeard Photography nuotrauka

~2015-11-08~

9 DIDŽIAUSIOS NUOTAKŲ KLAIDOS II dalis

Tęsiame patarimų sąrašą, kuriuos parengė vestuvių planuotoja ir dekoratorė Sonata Vestuvių sonata.

"Weirdbeard Photography" nuotrauka: mados blogerė "Kur mano raktai" Sandra pasipuošusi vestuvine "Salonas R" suknele

Pirmą dalį rasite čia www.isteku.lt/patarimai/vestuviu-planavimas/vestuviu-planuotoja-9-didziausios-nuotaku-klaidos-n380   

6 Netinkamai renkatės vestuvinę suknelę

Vienas didžiausių spaudimų būsimajai nuotakai – jos tobula, nepakartojama ir žadą atimanti vestuvinė suknelė. Jau vaikystėje nesąmoningai pradedame ją rinktis, žiūrėdamos animacinius filmus ar spalvindamos princesių ir miegančiųjų gražuolių sukneles. Suaugusios kartu su draugėmis vartydamos žurnalus baksnojame į gražiausias sukneles, apkalbame raudonojo kilimo garsenybių pasirinkimus ir įsivaizduojame, jog mūsų šventinė suknelė bus kur kas tobulesnė.

Atėjus tam momentui dar labiau leidžiamės į fantazijas ir sukaupiame nemažą Pinterest aplankalą su Vogue žurnale esančiomis nuotraukomis. Galiausiai, ilgai laukta išvyka į suknelių salonus! Dažniausiai nusiviliame, nes iš pirmo karto nerandama tinkamo modelio, o dar susiduriame su kainos ir grožio kompromisais. Sekantis apsilankymas kitame salone būna po mėnesio, o dar sekančiame – praėjus savaitei ar kelioms. Po to sugrįžtame į pirmuosius aplankytus salonus, nes pamirštame, ką matavomės.

Taigi, didžiausia klaida – nestruktūruotas salonų lankymas. Numatykite savaitę ar daugiausia dvi per kurias aplankysite visus įmanomus salonus (idealiausia, jog ne viena). Nusifotografuokite patikusius variantus. Jei jaučiatės tvirtai ir žinote, jog suknelės nepirksite iš užsienio ar per skelbimus, ilgiau nedelsdamos išsirinkite suknelę ir pasirašykite sutartį. Tik po to jokiu būdu nebekankinkit savęs internete žiūrėdamos kitas sukneles, nes visuomet atrodys, jog radote dar gražesnę (nors iš tiesų galbūt patraukli pati nuotrauka, manekenė, o ne suknelė). 

5  Neinformuojate svečių apie šventės eigą ir kitus pagrindinius dalykus

OpenFace Photography  nuotrauka

Vestuvių planavimas vyksta sėkmingai, didžioji dalis darbų padaryta ir žinote, jog likusią dalį įveiksite taip pat sklandžiai, todėl kuo ramiausiai laukiate savo šventės. Atrodo, jog vestuvių planavimas – tai visi darbai iki vestuvių, o tą dieną viskas vyks natūraliai ir sklandžiai. Jums viskas aišku ir akivaizdu, todėl manote, jog ir svečiams neturėtų kilti jokių klausimų. Bažnyčia, fotosesija, šventė – juk viskas elementaru.

Visgi, net neįsivaizduojate, kiek daug klausimų turi svečiai, vykdami į jūsų šventę! Pradedant nuo to, ką reikėtų daryti išėjus iš bažnyčios – ploti, mesti žiedlapius, kaip sustoti, kada sveikinti, kur dėti gėles, kur vyks fotosesija, ar visi turi į ją keliauti, kiek laiko ji užtruks ir baigiant tuo, ar galima ankščiau nuvykti į šventės vietą ar reikalinga važiuoti visiems kartu? Jei jūsų vestuvės kiek nestandartinės, tuomet ypatingai turite pasirūpinti, jog svečiai žinotų, koks yra šventės formatas, kaip jiems apsirengti bei kitus išties esminius dalykus.

Štai, pavyzdžiui, darbavausi vestuvėse, kurių tema buvo festivalis (palapinės ir piknikas lauke, milžiniška scena su grupe bei kiti festivalio atributai), tačiau viskas vyko neįtikėtinai sklandžiai, kadangi visi svečiai žinojo, kur jie pateko, koks bus šventės pobūdis, kaip turėtų elgtis ir ką reikėtų su savimi pasiimti. Iš karto po bažnyčios visos merginos ir moterys dailius aukštakulnius pakeitė ne mažiau dailesniais botais ir lėkė žaisti kriketo, tinklinio, maudytis ar tiesiog šoko ant žolės pagal muziką.

4 Netinkamai laike sudėliojat savo vestuvių dienos scenarijų ir sukeliate nepatogumų svečiams

Noisyhome.eu - Šeimos fotografija nuotrauka

Numatyti laike savo vestuvių dienos eigą – ne toks ir mažas iššūkis, kadangi reikia pagalvoti, kiek laiko trunka sveikinimai prie bažnyčios, fotosesija drauge su svečiais, ką svečiai veiks tuo metu kol jūs fotografuositės dviese ir netgi tai, kiek užtruksite važiuodami nuo bažnyčios iki šventės vietos. Vestuvių scenarijus, kuris būtų žinomas tik jums, yra būtinas todėl, kad galėtumėte orientuotis laike ir valdyti šventės eigą. Patarčiau savo vestuvių scenarijų surašyti pusvalandžio tikslumu, tačiau jokiu būdu nepersistenkite ir nelaikykite scenarijaus vestuvių dieną savo rankose, kontroliuodamos, ar viskas vyksta pagal planą. Nedideli pasislinkimai yra visiškai normalus dalykas.

Jei suplanavote, jog svečiai atvyks į šventės vietą anksčiau nei jūs, neverskite jų laukti ir tiesiog sėdėti restorane ar vaikščioti po sodybos teritoriją. Svečiai turi jaustis patogiai, todėl jiems atvykus pagalvokite apie smagius, bet neįpareigojančius užsiėmimus bei žaidimus. Ne mažiau svarbu, jog būtų pasirūpinta, jog svečiai galėtų atsigerti bei pasivaišinti užkandžiais, kadangi alkani svečiai yra nepatenkinti ir suirzę svečiai. Nereikia svečiais rūpintis it mažais vaikais, tačiau jie turi jaustis gerai ir nekankinti savęs.

Tęsinys – kitoje dalyje

http://www.vestuviusonata.lt/
 

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

1540405241IMG_4413.jpg

Vestuvių planuotoja EGLĖ ČIURLIONYTĖ pataria

nusiramink ir ištekėk

VESTUVĖS BE STRESO. 10 PATARIMŲ NUOTAKOMS

Redijus photography nuotrauka

5 PATARIMAI, KAIP IŠSIMIEGOTI PRIEŠ VESTUVES

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

Daugiau
naujienų

ajax loader