Filtras
Monte pacis kompleksas Pažaislio vienuolyne

~2016-05-26~

IDĖJOS, KUR SUSITUOKTI KAUNE

Dar visai neseniai atsiradusi galimybė jaunavedžiams santuoką registruoti bet kurioje šalies civilinėje metrikacijos įstaigoje, daugeliui porų suteikė šansą įgyvendinti savo svajonę ir susituokti toje vietoje, kurioje troško tai padaryti. Poros aukso žiedus gali sumainyti gamtos prieglobstyje, pribloškiančio peizažo apsuptyje, ant jūros kranto ar kur kitur. Laikinoji sostinė garsėja nuostabiomis vietomis, kur jaunavedžiai gali sumainyti aukso žiedus. Pateikiame jums sąrašą vietų, kurias dažniausiai vestuvėms renkasi kauniečiai ir miesto svečiai.

„Monte Pacis“ nuotrauka

„Monte Pacis“ 

„Monte Pacis“ tai svetingumo kompleksas įsikūręs Pažaislio vienuolyno prieglobstyje ant Kauno marių kranto. Ši vieta taip pat yra viena patraukliausių norintiems registruoti santuoką. Gamtos ramybės pulsas, kvapą gniaužiantis peizažas ir didingas svetingumo kompleksas Pažaislio vienuolyne vilioja daugybę jaunavedžių porų. Tai itin patogi vieta ne tik santuokos registravimui, tačiau ir vestuvių pokyliui, bei svečių apgyvendinimui. Daugybė porų čia taip pat surengia ir vestuvinę fotosesiją, kadangi pribloškiantis gamtos grožis ir gotikinė architektūra žadą kvapą gniaužiančius kadrus.

Kauno rotušė

Kauno rotušė neapleidžia savo pozicijų ir toliau išlieka viena populiariausių vietų Kaune tobulai tinkančių vestuvių ceremonijai, nes žavi savo didingumu (ko nepasakysi apie Vilniaus santuokų rūmus). Šią vietą savo vestuvėms renkasi ne tik kauniečiai, tačiau santuoką čia registruoja ir kitų miestų gyventojai.  Kauno senamiestyje, netoli Nemuno ir Neries santakos įsikūrusi Kauno rotušė iki šių dienų išlieka labai patraukli vieta santuokoms, o priėmus civilinio kodekso nuostatai, jog santuoką galima registruoti nepriklausomai nuo registruotos gyvenamosios vietos, prašymų tik padaugėjo.

Kauno marios

Grumlinas.lt nuotrauka

Šiuo atveju kalbame ne apie Pažaislio vienuolyną įsikūrusį Kauno marių apsuptyje, tačiau apie Kauno marių prieplauką, kuri jaunavedžiams darosi vis labiau patrauklesnė. Kauno marios visuomet buvo labai populiari vieta jaunavedžių fotosesijoms ar popietėms po ceremonijos, tačiau dabar ši vieta tampa itin geidžiama ir vestuvių ceremonijai. Kai kurie jaunavedžiai vestuvių ceremoniją surengia net ne prieplaukoje, o laive, kuris skrodžia Kauno marių vandenis. Tiek Kauno marių prieplauka, tiek laivo idėja padės sukurti išties įsimintiną vestuvių ceremoniją, kadangi Kauno marių šlaitai, miškai ir žydras vanduo apsupa kvapą gniaužiančiu peizažu.

VDU Kauno Botanikos sodas

Kasirkur.lt nuotrauka

Dauguma Botanikos sodų, ne tik Kaune, jau yra pamėgti jaunavedžių ir čia dažnai būna rengiamos vestuvinės fotosesijos ar popietės po vestuvių ceremonijos. Tačiau, VDU Botanikos sodas tampa vis labiau populiaresnis ir kaip vieta vestuvių ceremonijai. Ir nereikėtų tuo stebėti, kadangi tai tobula grožio ir harmonijos oazė. Parką puošia keletas vaizdingų tvenkinių bei prie jų priderintos takų sistemos. Kauno botanikos sodas turtingas egzotiniais augalais, o šių augalų apsuptyje lankytojų laukia įspūdingas J. Godlevskio dvaras.

Piliakalniai

Dar viena vieta, kuri vilioja jaunavedžius sumainyti aukso žiedus, tai įvairūs piliakalniai. Ir ne tik Kaune ar Kauno rajone, tačiau ir visoje Lietuvoje poros renkasi vietą arčiau dangaus. Piliakalniai nėra tokie populiarūs, kaip kad botanikos sodai, tačiau tai taip pat puiki vieta ceremonijai gamtoje. Piliakalnių Lietuvoje iš tiesų labai daug, todėl ir Kaune ir jo apylinkėse tokių tikrai rasime. Vestuvių ceremonijai puikiai tiks Guogų piliakalnis, esantis Nemuno kairiajame krante, prie Kauno marių, taip pat Kauno rajone esantis Bernatonių piliakalnis ar Lentainių piliakalnis su vaizdu į Nerį.

1606137129I0010.jpg

50 PROFESIONALIOS VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PATARIMŲ NUOTAKAI

LABU photography nuotrauka

3 SMAGŪS ŽAIDIMAI VESTUVĖMS

Gediminas Trečiokas nuotrauka

15 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURI APTARTI PORA IKI VESTUVIŲ

nude mood photography

KO MOTERYS TIKISI IŠ PIRMOSIOS NAKTIES?

Vestuvės Gibraltare „Justina Smile Photography“ nuotrauka

LIETUVIŲ VESTUVĖS GIBRALTARE - PASAKOJIMAS IŠ PIRMŲ LŪPŲ

Dom Bow Tie Peteliškes LUX108 nuotrauka

BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI ATSKLEIDĖ, APIE KOKIO STILIAUS ŠVENTĘ SVAJOJA

„Kreta_Kitaip“_www.kretakitaip.lt. nuotrauka

KAIP SUGADINTI VESTUVES: „blogi patarimai“ iš fotografų

Daugiau
naujienų

ajax loader